منتخب بازارچه

مافیا یک بازی گروهی فوق العاده(قوانین و نحوه بازی در پست اول)

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
دوستان:
استاتر
همساده
رامین
سامان
ddl
آذر خان
مهدی
وایز
رضارپر
رامتین
و دوستان جدید

در صورت تمایل بیاید و به ما بپیوندید.

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
دوستان تا ساعت 7.30 وقت دارن اعلام آمادگی کنند وگرنه بازی میره برای فردا.(به دلیل قحطی بازیکن)

HAMSADE

Registered User
من هستم
فقط صب تا غروب کار دارم اگه رای گیری میخواد نصف روز انجام شه بزارین واسه ساعت 6 تا 10 شب که همه باشن !

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
من هستم
فقط صب تا غروب کار دارم اگه رای گیری میخواد نصف روز انجام شه بزارین واسه ساعت 6 تا 10 شب که همه باشن !
باشه مشکلی نیست.تا حالا:
همساده
آرش
کافر
بیتی
پالپ

اعلام امادگی کردن.بدویید.30 دقیقه دیگه وقت تمومه و میره برای فرداها.

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
خوب دوستان به حد نصاب نرسیدیم.من میرم بیرون ولی تا 10 برمیگردم.اگه کسی تا اون موقع اعلام آمادگی کنه بازی رو همون موقع شروع میکنیم.

کافر مقدس

Registered User
30 دقیقه دیگه وقت تمومه و میره برای فرداها.
یه نکته ای که در خلال بازی ها می خواستم بهش اشاره کنم و البته نمیشد همین بود . اینکه چه اصراری دارید که هر روز هر روز بازی کنید ؟ و هنوز تازه بازی قبلی تموم شده بازی جدید رو شروع کنید ؟!

اینطوری به نظرم از جذابیت بازی کم میشه و بازیکن ها خسته و فرسوده میشن ! یه ذره استراحت هم بد نیست . اینطوری هم منطقی تره و هم بازیکن ها برای دور بعد یه نفسی تازه می کنند و از لحاظ روحی و ذهنی آمادگی پیدا می کنند

از این به بعد اگه دوباره مشکل پیش نیاد در تمام ادوار حضور خواهم داشت !:p

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
یه نکته ای که در خلال بازی ها می خواستم بهش اشاره کنم و البته نمیشد همین بود . اینکه چه اصراری دارید که هر روز هر روز بازی کنید ؟ و هنوز تازه بازی قبلی تموم شده بازی جدید رو شروع کنید ؟!

اینطوری به نظرم از جذابیت بازی کم میشه و بازیکن ها خسته و فرسوده میشن ! یه ذره استراحت هم بد نیست . اینطوری هم منطقی تره و هم بازیکن ها برای دور بعد یه نفسی تازه می کنند و از لحاظ روحی و ذهنی آمادگی پیدا می کنند

از این به بعد اگه دوباره مشکل پیش نیاد در تمام ادوار حضور خواهم داشت !:p
ممنون از شما

بنابر خواست کافر و همچنین قحطی بازیکن بازی ها از فردا برگذار میشه.

Romty

Registered User
سلام دوستان من برگشتم ! اقا یه سری جریانات اتفاق افتاد و ما یه کی دو روزی دسترسیمون قطع شد!

با عجله اومدم ببینم چی به کیبه ! دیدم ای داد پالپ باز بابا تو که شهروند بودی !!!!؟؟؟ آرش هم یا دکتره نمیشه اعتماد کرد یا کاراگاه نمیشه اعتماد کرد باید دائم یه بساطی باشه
با تشکر از کلیه عوامل و دستندرکاران

کافر مقدس

Registered User
در خصوص گفته ی جناب پالپ که فرمود رای گیری 4 ساعتی یا 2 ساعتی باشه خب این هم چاره داره .. اینکه رای گیری ساعت 11 شب انجام میشه . خب شما یا افرادی که حرف زیادی برای گفتن در طی روز ندارند یا گرفتار هستند و نمی تونند بیشتر از چند ساعت طی روز آنلاین باشند می تونند از ساعت 7 یا 8 شب بیان تا 11 و 12 که میشه همون 4 ساعت که مد نظرتون بود !

amir abbas123

فروشنده معتبر [؟]
سلام دوستان من برگشتم ! اقا یه سری جریانات اتفاق افتاد و ما یه کی دو روزی دسترسیمون قطع شد!

با عجله اومدم ببینم چی به کیبه ! دیدم ای داد پالپ باز بابا تو که شهروند بودی !!!!؟؟؟ آرش هم یا دکتره نمیشه اعتماد کرد یا کاراگاه نمیشه اعتماد کرد باید دائم یه بساطی باشه
با تشکر از کلیه عوامل و دستندرکاران
به به رامتین خان.چطوری؟؟؟؟

برای سری جدید میای؟؟

بالا