برگزیده های پرشین تولز

مالیات واردات ماشین دیزل چقدره !! موضوع جالبیه حتما بخونید !

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
اون دوستمون راست میگه.. واردات خودروهای سواری دیزل ممنوعه... علتش هم درصد گوگرد بالای گازوئیلهای

ایرانه... الان تولید تریلر های رنو تو ایران شروع شده.... خود رنو چون از وضع گازوئیلهای ایران خبر داشته یه فیلتر

بزرگ مخصوص تصفیه گازوئیل بهش اضافه کرده ( اگه دیده باشید پشت اتاق راننده دقیقا وسط شاسی) ...

از فکر دیزل بیایید بیرون... به فکر پمپ گازهای خونگی باشید که باهاش میشه با گاز لوله کشی خونه مخزن CNG

ماشین رو پر کرد. یه نمونه اش هست که مال مجتمع های آپارتمانی هستش و 4 تا ماشین در روز رو جوابگویه.... اما

قیمتش یه کم بالاست: 4000 دلار

این هم دو تا مدل دیگه که ارزونتر هستند: یکی 2500 پوند و یکی 2000 دلار ... چینی ها هم زدند ولی قیمت ندارم ولی مطمئنا خیلی ارزونتره

http://www.gasfill.com/

http://www.greencarcongress.com/2004/09/natural_gas_fue.html

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
والا حرف اصلی من اینه که آیا واردات ماشین سبک دیزل سواری به ایران ممنوعه آیا کسی از یک منبع موثق شنیده .....

چون دلیل گازرویل که شما میگید منطقی نیست چون 99% حکل و نقل سنگین کشور از ماشین دیزل هست !! مگه فرقی در سیستم دیزل ماشین سبک یا سنگین وجود د اره !!

آیا دوستان شماره کسی یا تماینده وترد کننده ماشین در ایران رو داره به من بده باش تماس بگیرم :happy:

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
عزیز دل برادر ممنون از اطلاع رسانی ت اما من خودم اینو می دونستم

حرف من یا حرف کسی که این قانون رو گذاشته؟:)

این جور که من شنیدم استفاده زیاد از CNG باعث ازبین رفتن و سوختن موتور ماشین میشود :blink:

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا حرف اصلی من اینه که آیا واردات ماشین سبک دیزل سواری به ایران ممنوعه آیا کسی از یک منبع موثق شنیده .....

چون دلیل گازرویل که شما میگید منطقی نیست چون 99% حکل و نقل سنگین کشور از ماشین دیزل هست !! مگه فرقی در سیستم دیزل ماشین سبک یا سنگین وجود د اره !!

آیا دوستان شماره کسی یا تماینده وترد کننده ماشین در ایران رو داره به من بده باش تماس بگیرم :happy:
حرف تو کلتون نمیره ها

بالا