برگزیده های پرشین تولز

مانيتور15يا17 اينچ ال سي دي

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان عزيز به دوتا مانيتور در سايز هاي 15 يا 17 اينچ فقط LCD
نيازمندم دست دوم ماركش مهم نيست اما ترجيحا سامسونگ يا ال جي يا AOC باشه
1. كاركردشم بيشتر از 1 سال باشه منظورم اينه هرچي ارزونتر بهتر مثل مدل 1730 يا 1720 يا 1520 ال جي يا مشابه اون

2. فقط دوستان تهراني قيمت بدن
3. اگر تونستند عكسم بذارن بهتر
4. پيكسل سوخته هم نباشه

بيا بالا..............

Last edited:

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من LG M1710S دارم سالم هست ولي چون خونه نيستم نمي تونم عكسي ازش بزارم كارتونش هست ولي يونوليت داخلش نه بايد توي روزنامه بپيچم ...
لطفا بفرماييد چه قيمتي مي خواهيد بخريد تا ببينم اصلا بفروشم يا نه در ضمن من اهل چونه زدن هم نيستم لطفا قيمت آخر رابفرماييد
ممنون

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
من LG M1710S دارم سالم هست ولي چون خونه نيستم نمي تونم عكسي ازش بزارم كارتونش هست ولي يونوليت داخلش نه بايد توي روزنامه بپيچم ...
لطفا بفرماييد چه قيمتي مي خواهيد بخريد تا ببينم اصلا بفروشم يا نه در ضمن من اهل چونه زدن هم نيستم لطفا قيمت آخر رابفرماييد
ممنون
عزيز خونه نيستي يعني چي ؟
خوب اگر سالم باشه و پيكسل سوخته نباشه من 70 تومن بگم خوبه
چند سال كاركرده ؟
شما تهرانيد ديگه درسته ؟

آپ..............

Last edited:

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
سلام مجدد
من الان ماموريت كاري هستم ... فكر كنم حدود 2 تا 3 سالي كار كرده البته نه بطور مداوم تقريبا هر سال 4 ماه پس بطور واقعي تقريبا يك سال به طور دائم ...
من تهران هستم و دو هفته ديگه ميام تهران ... راجع به قيمت فكر ميكنم و باهاتون تماس ميگيرم
ممنون

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام مجدد
من الان ماموريت كاري هستم ... فكر كنم حدود 2 تا 3 سالي كار كرده البته نه بطور مداوم تقريبا هر سال 4 ماه پس بطور واقعي تقريبا يك سال به طور دائم ...
من تهران هستم و دو هفته ديگه ميام تهران ... راجع به قيمت فكر ميكنم و باهاتون تماس ميگيرم
ممنون
باشه منتظر خبر از شما هستم
خوب يكيش جور شد دومي چي ؟

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام مجدد ...
ببخشيد جواب PM شما رو ندادم چون هنوز تعداد پست هاي بنده به 20 نرسيده و نتونستم نميدونم اين چه قانونيه ديگه جديدا گذاشتند ! فقط باعث مي شه تعداد پستها الكي بالا بره بدون محتوا !!!
در هر صورت بله من هنوز فروشنده هستم و پنجشنبه تهران هستم در ضمن يه بنده خداي ديگه هم PM زده بود و گفته بود حاضره 75 بخره ... فقط هر كس به بنده PM مي زنه لطفا Email و يا شماره تلفنش رو برام بفرسته تا بتونم تماس بگيرم تا زمانيكه پستهام به 20 برسته (فكر كنم اين 14 هميم باشه !!! )
در ضمن لطفا بفرماييد شرايط معامله چطوريه بايد با پيك بفرستم و يا اينكه اول مي خواهيد تست كنيد ؟
ممنون

بالا