برگزیده های پرشین تولز

مانیتور

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام

دوستان نیاز دارم یه led خوب بخرم که وصلش کنم به لپ تاپ و راحت تر بتونم برنامه نویسی کنم. چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟ بودجه هم در حدود 3-4 تومن هست

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
با 4 تومن ال جی 24MK430H-B میتونید بگیرید

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
با 4 تومن ال جی 24MK430H-B میتونید بگیرید
استاد با در نظر گرفتن بودجه محدود این چطوره؟

منم یکی لازم دارم
4.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
استاد با در نظر گرفتن بودجه محدود این چطوره؟

منم یکی لازم دارم
4.gif

من مانیتور های سامسونگ رو نمی پسندم ,به نظرم دوام و کیفیت ال جی توی قیمت مناسب ها بهتره
الان دیدم لیون قیمت خوبی گذاشته برای همین 24 اینچ : https://www.lioncomputer.com/product/nxlw8/24MK430HB

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
من مانیتور های سامسونگ رو نمی پسندم ,به نظرم دوام و کیفیت ال جی توی قیمت مناسب ها بهتره
الان دیدم لیون قیمت خوبی گذاشته برای همین 24 اینچ : https://www.lioncomputer.com/product/nxlw8/24MK430HB
الان نظرات دیجی رو خوندم مثل اینکه خیلیها از نشت نور این مدل ناراضی هستن، نظرات سامسونگ باز خیلی امیدوار کننده تر هست.
هرچند با این قیمت نمیشه انتظار زیادی هم داشت.

پ.ن: من زیاد روی ال جی و سامسونگ بودنش حساس نیستم، اتفاقا این مدل ال جی رو دارم و چند ساله مثل بنز کار میکنه.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
الان نظرات دیجی رو خوندم مثل اینکه خیلیها از نشت نور این مدل ناراضی هستن، نظرات سامسونگ باز خیلی امیدوار کننده تر هست.
هرچند با این قیمت نمیشه انتظار زیادی هم داشت.

پ.ن: من زیاد روی ال جی و سامسونگ بودنش حساس نیستم، اتفاقا این مدل ال جی رو دارم و چند ساله مثل بنز کار میکنه.

گرافیست ها و گیمر ها همیشه غر میزنن 282.gif

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
آقا من اینو امروز رفتم خریدم و همین الان وصل کردم ولی نمیدونم چرا حس میکنم LCD لپ تاپ خودم که lenovo هست از این خیلی بهتره. شاید چون عادت ندارم ؟ ولی کیفیت خیلی خاصی نداره به نظر من خیلی معمولی هست. فکر میکنم اگر صبر میکردم و بیشتر هزینه میکردم بهتر بود.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
آقا من اینو امروز رفتم خریدم و همین الان وصل کردم ولی نمیدونم چرا حس میکنم LCD لپ تاپ خودم که lenovo هست از این خیلی بهتره. شاید چون عادت ندارم ؟ ولی کیفیت خیلی خاصی نداره به نظر من خیلی معمولی هست. فکر میکنم اگر صبر میکردم و بیشتر هزینه میکردم بهتر بود.
چه سرعت عملی
208.gif

ال جی رو؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,235
اول ببین کارت گرافیکت تا چه رزولیشنی ساپورت میکنه؟
یکی از بچه ها لپتاپش لنوو جدید بود ولی میزدیش به ال سی دی کیفیتش افتضاح بود.. رزولیشن بالا رو ساپورت نمیکرد.

برای فعالیتت هم با توجه به اینکه کیفیت رنگ و وضوح تصویر و چیزای تکنولوژی جدید برات مهم نیست و اولویت نداره..
اولویتت رو بذار روی بیشترین سایزی که میشه گرفت.. (با توجه به بودجه و ساپورت کارت گرافیک)
من توی این موقعیت بودم. نو نمیگرفت..دست دوم تکنولوژی عقب تر میگرفتم..
باقی پول رو هم میدادم ماوس و کیبور بی سیم..

Last edited:

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
اول ببین کارت گرافیکت تا چه رزولیشنی ساپورت میکنه؟
یکی از بچه ها لپتاپش لنوو جدید بود ولی میزدیش به ال سی دی کیفیتش افتضاح بود.. رزولیشن بالا رو ساپورت نمیکرد.

برای فعالیتت هم با توجه به اینکه کیفیت رنگ و وضوح تصویر و چیزای تکنولوژی جدید برات مهم نیست و اولویت نداره..
اولویتت رو بذار روی بیشترین سایزی که میشه گرفت.. (با توجه به بودجه و ساپورت کارت گرافیک)
من توی این موقعیت بودم. نو نمیگرفت..دست دوم تکنولوژی عقب تر میگرفتم..
باقی پول رو هم میدادم ماوس و کیبور بی سیم..
با کلی ور رفتن الان resolution شد 1920 1080 ولی نمیدونم چیرا انگار text ها یه طوری شدن ! البته درایو کارت گرافیک رو هم عوض کردم و شاید از اون باشه ؟ refresh rate هم الان روی 74hz هست. در کل بد نیست، متوجه شدم امروز ظاهرا از lcd لپ تاپ خیلی بهتره مخصوصا اینکه سایزش خیلی عالیه. فقط من لپ تاپم 2 تا vga شناخته یکی intel r uhd graphics و یکی هم Radeon که الان دقیقا نمیدونم کارت گرافیک اصلی کدومه و گیجم کرده

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,235
با کلی ور رفتن الان resolution شد 1920 1080 ولی نمیدونم چیرا انگار text ها یه طوری شدن ! البته درایو کارت گرافیک رو هم عوض کردم و شاید از اون باشه ؟ refresh rate هم الان روی 74hz هست. در کل بد نیست، متوجه شدم امروز ظاهرا از lcd لپ تاپ خیلی بهتره مخصوصا اینکه سایزش خیلی عالیه. فقط من لپ تاپم 2 تا vga شناخته یکی intel r uhd graphics و یکی هم Radeon که الان دقیقا نمیدونم کارت گرافیک اصلی کدومه و گیجم کرده
intel گرافیک پردازنده تونه و برای شما که کارت گرافیک دارید بیشتر نقش مکمل رو داره..
گرافیک اصلیتون همون Radeon هست
رزولیشن مناسب رو معمولا خود سیستم میگه

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    44 KB · نمایش ها: 2

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
intel گرافیک پردازنده تونه و برای شما که کارت گرافیک دارید بیشتر نقش مکمل رو داره..
گرافیک اصلیتون همون Radeon هست
رزولیشن مناسب رو معمولا خود سیستم میگه
ویندوزتون چیه ؟ من توی ویندوز 10 این رو ندارم. یه کارای کردم و الان حس میکنم دارم سر درد میگیرم، نمیدونم به خاطر نوره یا زیاد کردن refresh rate از 60 به 75 یا آپدیت درایور کارت گرافیک... هرچی که هست یه چیزی ظاهرا مشکل داره و تغییر کرده..

بالا