برگزیده های پرشین تولز

ماهي چقدر در آمد دارين (شغلتون چي هستش)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از edward :
سلام :)

تو که هستی هنوز :p

وقت نهار و ... نداره کل وقتی که تو شرکتم حساب میشه. نهار هم میدن. :)
سقف ساعت ماهیانه 200 هست ولی من زیاد کار کنم 120 در ماهه .ون گشادیه دیگه :p
خوب میدن یا کمه؟ در ضمن مدرک من در پیت نیست. دانشگاه معتبر خوب چقدر هست حقوق نرمالش؟
برای کسی که پارتی تو شرکت نداره خوبه(اگه پارتی داشتی تو اونجا ! کمه)
معمولا ساعتی ها رو بیشتر از قراردادی ها و قراردادی ها رو بیشتر از پیمانی ها و پیمانی ها رو بیشتر از رسمی ها پول میدن
چون به ترتیب هروقت که بخوان راحتتر میتونن دک کنن و بیشتر به فرمون هستند

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
نمي دونين چه جور جاهايي كار ساعتي دارن ؟ ساعتي 500 تومن باشه هم مشكلي نيست :blush: تو اين جور شركتها ساعت كاري دست خودمونه ديگه ؟ يعني ميشه ساعت 7 صبح تا 2 بعد از ظهر ( 7 ساعت ) رفت سركار ؟

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ويزيتوری هم کار بدی نيستا؟ بستگی به کارش داره ولی دست کم ماهی 120 رو ميگيريد. از بيکاری بهتره ، من يک ماهی هست که ويزيتور يه شرکته دارويی به اسم مکتاف شدم ، ای بد نيست.
خوبيش اينه که پايان خدمت نميخواد .

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از t_mohsen :
ويزيتوری هم کار بدی نيستا؟ بستگی به کارش داره ولی دست کم ماهی 120 رو ميگيريد. از بيکاری بهتره ، من يک ماهی هست که ويزيتور يه شرکته دارويی به اسم مکتاف شدم ، ای بد نيست.
خوبيش اينه که پايان خدمت نميخواد .
شما كه اينهمه پول داري ميشماري ديگه براي چي كار مي كني! :p

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من تجهیزات پزشکی کار میکنم در امدم ماهیانه ههم بین 230 تا 340 متغیره!
اما جدیدا به این فکر افتادم که بیام بیرون دوباره بزنم تو کار خودکشی! جدی میگم! امروز که خیلی داغونم

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Piter1356 :
شايد براي شما بچه مايه دارا سه ميليون پولي نباشه و لي ما بايد خودمونو ......... بديم تا سه ميليون جور كنيم .
ببين دوست من من نمي دونم چرا اين فكر رو كردي اما با 3 ميليون بجز ابنبات فروشي تو ايران هيچ كاري نمي شه كرد
البته اگه بخواي بري تو كار تجارت (منظورم قاچاقه) وسايل خانكي از شرق و جنوب ايران يه ساله مي توني برسي به
300 ميليون من خودم در شرق ايران زندگي مي كنم و اينو ديدم كه يكي از دوستان 2 سال پيش به 500 هزار تومن رفت تو كار فروش لپ تاپ دست 2 الان نزديك به 100 ميليون سرمايه داره باور مي كنيد شايد باور نكردني باشه اما شدنيه اما اين كار ارزش نداره
راستي حتما بگي با 3 ميليون چه كار ابرو داري ميشه شروع كرد كه زندگي يكي دو نفر بچرخه

hadook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم سلام مخصوص میدم به همه ی بیکارها!
83.gif
من خودم بیکارم . البته درس هم میخونم مث خر!! سال آخر مهندسی کامپیوترم. روزانه در حدود 6 ساعت میام تو اینترنت میگردم . بیشترم میام تو همین پی تی . با عرض شرمندگی پول توجیبیم می گیرم. 22 سالمه.

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
من ليسانس عمران دارم . الان دارم فوق زلزله مي خونم .
كار هم مي كنم . اگه تمام وقت سر كار باشم ماهي 450 تا 500 تومن مي گيرم
چطوره ؟

pantea_x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موضوع جالبيه، به خصوص برای من که با وضع جوونهای ايرانی خوب آشنا نيستم. اما به قول اون دوستمون ناشکری نکن. من هم در زندگی خيلی بيکاری و بی‌پولی کشيدم و تازه نه تنها پدری هم به اون معنی بالای سرم نبود که پول توجيبی بده، بلکه بايد خرج چهار سر عائله! رو هم درمياوردم. همينجوری شد که نتونستم ادامهء تحصيل بدم. با اين حال خوبيش اين بود که ايران نبودم و تونستم با زحمت و کوشش ارتقا پيدا کنم، طوری که الآن کارمند عاليرتبه هستم و حقوقم همسطح کسانيه که مدرک دانشگاهی دارند.

البته ميزان حقوق گفتن نداره، چون من در آلمان زندگی ميکنم و درآمدم قابل مقايسه با ايران نيست.

البته زياد هم انتظار نداشته باش که مشکلت اينجا واقعاً حل بشه، چون اگه کسی ايدهء بکری برای سرمايه‌گزاری و پول درآوردن داشته باشه خوب خودش استفاده ميکنه! اما خوب محض درد دل خوبه. به نظر من مستقل شدن در ايران و کار آزاد آسونتر از جاهای ديگه است و اگه آدم چشم و گوشش رو باز کنه ميتونه به جايی برسه.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
بابا شماها که دل منو کباب کردین! اکثرا دانشگاه هم رفتین! وای به حال من!

rotakhti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam be hame
bebakhshid man keyboard farsi inja nadaram vase hamin natonestam farsi benevisam
kheili az khodam khejalat keshidam ke vase vel gardi omadam europ va iek mahe 5000 euro be ga dadam
fagat vase hameie dostan arezoie ie shogle razi konande mikonam

dar zemn man 27 salame electronic khondam ie daftar to tehran daram va business mikonam

tarif dagig business pol dar avordan az har rahie hata reba khari

age alage mandid vasaton az kar to inja begam albate man alan iek mahe injam va ziad nemidonam

weblogcenter

Registered User
لایک‌ها
3
منم 16 سالمه. از طراحي سايت و گرافيك بارمه كمي. امسال تو مسابقات طراحي وب سايت دانش آموزي كشوري اول شدم. تا حالا كه 5 تا سكه مونو خوردن. :rolleyes: واسه يه شركت كار مي كنم كه فقط واسشون تمپليت تو فتوشاپ مي زنم خودشون ميرن سايتش مي كنن. تمپليتي 15 تومن(خوبه به نظر شما؟) هفته اي هم 2-3 تا كار مي شه تقريبا 150 تومن. واسه من بدك نيست. هنوز كه بابام ازم انتظاري نداره. پول تو جيبي مو در مي يارم ديگه. ولي نگران آيندم. ;) اميدوارم همتون كاردار بشيد. يكم بايد خودتو نشون بدي. تو اين دوره زمونه تخصص مهمه. :blink:

hellbound

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فیلم ترجمه می کنم و زیرنویس می کنم زیاد از این راه پول در نمیارم چون خیلی رو ی هر فیلم وقت میذارم.
الان 3 ساله از ایران اومدم بیرون و چند کار مختلف انجام دادم تو این مدت ولی 10 برابر مقداری که تو ایران بودم
کار کردم و فکر می کنم اگه این میزان فعالیت رو تو ایران می کردم وضعم شاید خیلی بهتر بود.

فکر می کنم تو ایران که بودم خیلی تنبل تر بودم و منتظر بودم که شغل با یه درآمد قلمبه حاضر و آماده بیاد
بره تو گلو و هنوزم که اومدم با تمام کسایی که رابطه دارم (از فامیل تا دوستان) همه هنوز این انتظار رو دارن
بدون در نظر گرفتن میزان تنبلی و بی عاری و اینکه بابا اصلا خودت چی کار بلدی؟ و چقدر وقت و تلاش می کنی
که حرفه ات رو یاد بگیری...

به نظر من عدۀ خیلی کمی تو ایران شامل عنصر بد شانسی و حق خوردگی می شن... البته حق خیلی ها
خورده میشه ولی بخاطر خودمونه....

مثلا ایرانی ها علاقه شدید دارن از هر روش ممکن پول در بیارن... مثل من تاجر فرض می بینم که خرما وارد
می کنه... یکی نیست بگه مرتیکه تو رو سننن؟ تو کجات شبیه خرماست؟

اگه به زندگی خودتون نگاه کنین قطعا نقطه های مختلفی رو می بینین که ایراد و سهل انگاری از خودتون بوده ،
و نتونستین درست حرفه ای رو پیگیری کنین یا اینکه منتظر یه پول گنده بودین... خداییش فکر کنین خیلی
چیزهاست که تو زندگی همۀ ما وجود داره.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از 919 :
سلام
اولش ميخواستم اسم تاپيك رو بگذارم پوچي !!!
ولي خوب ديگه :happy:
من 22 سالم هستش 17 سالگي يه خدمات كامپيوتر زدم (همراهش هم درسم رو خوندم و پيش دانشگاهيم و تموم كردم ولي دانشگاه شركت نكردم)
بعد از يك سالو خورده اي به خاطر يه علتي جمع كردم :(
بعد يه مدتي آموزش كامپيوتر خصوصي ميدادم
بعدش كار طراحي ميكردم و .....
تا اينكه توي اتوبان با ماشين چپ كردم كه مقداري تا قسمتي ابري حافظم رو از دست دادم ولي خدا رو شكر كم كم بهتر شد ولي الان واقعا چيزا رو زود فراموش ميكنم
چند وقت پيش هم رفتم گلدكويست يه سكه حضرت مسيح خريدم كه هفته بعدش تو تلويزيون گفتند اله بله ... خلاصه خراب كردند :puke:
يه چند ماهي هم تو اين سايت هاي Pay 2 click و غيره به اميد پول هاي خفن كار كردم كه هيچي !!!
خلاصه فكر كنم تا حالا 30 چهل ميليوني ضرر زدم
در حال حاضر هم اكثرا خونه هستم پشت كامپيوتر يا گاهي با بچه ها ميرم بيرون
خلاصه كار اصلي شده خوردن + خوابيدن + خرج كردن از جيب پدر (كه اين قسمتش تازگي ها خيلي عذابم ميده )
اگه كار هم نكنم باز هم تامين هستم ولي به چه قيمتي
هميشه دستم بايد جلوي پدرم دراز باشه ؟
البته من هيچ وقت ازش خواهش نيمكنم اكثرا خودش مياد پول تو اتاقم ميگذاره يا به مادرم ميده تا حالا هم هر كاري از دستش بر مي اومده برام انجام داده
ولي آخرش چي ؟
واقعا ديگه روم نميشه
هر وقت مياد روي مبل نشستم دارم ماهواره نگاه مينم يا تو اتاقمم يا بادوستام هستم
خجالتم خوب چيزيه !!!
از خودم خسته شدم
چقدر تنبلي
ولي چيكار كنم
شما ها چيكار ميكنيد
شما هايي كه شاغل هستيد راهنمايي كنيد
چند سالتون هستش + نوع شغلتون + در آمد
اگر كسي هم مثل من هستش يا پيدا ميشه بگه يه ذره تنها نباشم ممكنه كسي هم مثل من اينجوري باشه ؟
شرمنده زياد پر حرفي كردم آخه دلم پره

اينم تا يادم نرفته بگم 2 ماه هستش كه سعي كردم نه از مادرم پولي قبول كنم نه از پدرم يعني يك ماهه كامل هستش كه پول هاشون رو بهشون بر ميگردونم و از حساب پس اندازم خرج ميكنم

سر بازي رو چي كار كردي؟؟
اوضاع خيلي بدي نداري!!!!
خيلي ها از تو خيلي .....
كمي اعتماد به نفس داشته باش

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Monirzadeh :
اگر دنبال يك كار معمولي هستي كه هيچ ولي اگر مي خواهي يك آدمي براي خودت بشي از من به شما نصيحت
برو درست را بخون به ليسانس و فوق ليسانسم دل نبند يك دكترا و فوق دكترا بگير اونموقع كار مياد سراغت نه تو بري دنبال كار

كي گفته ترقي و پيشرفت فقط تو مدرك دكتراست ؟
رفيقمون همين بيل گيتس دانشجو اخراجي بود !

hadook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amin-asemi :
بابا شماها که دل منو کباب کردین! اکثرا دانشگاه هم رفتین! وای به حال من!
مگه دانشگاه نرفتی؟

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از hadook :
منم سلام مخصوص میدم به همه ی بیکارها!
83.gif
من خودم بیکارم . البته درس هم میخونم مث خر!! سال آخر مهندسی کامپیوترم. روزانه در حدود 6 ساعت میام تو اینترنت میگردم . بیشترم میام تو همین پی تی . با عرض شرمندگی پول توجیبیم می گیرم. 22 سالمه.

كجا درس مي خوني؟؟؟

من هم پول تو جيبي ميگيرم..... اصلا ادم تا خونه باباشه بايد پول تو جيبي بگيره...حتي اگر ماهي 1000000 در آمد داشته باشه ;)

koochooloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين ها همه حرفه تو اين كشور بايد با هزار زحمت پول در بياري البته اگه بخواي پولت درست باشه
بري دانشگاه بعدش بايد دنبال كار بگردي اگر پيدا كني حقوقت تازه فكر ميكني چقدر باشه تازه اگر رشتهات خوب بوده باشه
اگر نري اگهيه باباي پولدار داري ميتوني يه سرماي اي ازش بگيري و بزني تو يه كاري كه شايد موفق شي
اونم بستگي به بابات داره
اين حرفاب درآمداي اينترنتي هم همش كشكهههههههههههههههههه

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از koochooloo :
اين ها همه حرفه تو اين كشور بايد با هزار زحمت پول در بياري البته اگه بخواي پولت درست باشه
بري دانشگاه بعدش بايد دنبال كار بگردي اگر پيدا كني حقوقت تازه فكر ميكني چقدر باشه تازه اگر رشتهات خوب بوده باشه
اگر نري اگهيه باباي پولدار داري ميتوني يه سرماي اي ازش بگيري و بزني تو يه كاري كه شايد موفق شي
اونم بستگي به بابات داره
اين حرفاب درآمداي اينترنتي هم همش كشكهههههههههههههههههه
تازه هر روش جديد و كار تازه اي هم كه وارد ايران مي شه اولش تا چند سالي كه حضرات ار فوايدش اگاه بشن حرامه و هر كي انجام بده محارب :lol: :D

بالا