برگزیده های پرشین تولز

ماوس MX1000 پديده ي جديد Logitech

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
4779.jpg

ماوس MX1000 اولین ماوس لیزری جهان.
ماوسهای Logitech در کنار ماوس های مایکروسافت از بهترین ماوس ها هستند
در سری با سیم ماوسهای MX300,MX310 که تا حدودی خوبن و بهتر از آنها MX500,MX510
که دو مدل اخیر از بهترین ماوسهای با سیم دنیا محسوب می شوند و در مدل MX510 شاهد تنوع رنگ هستیم!
چندی پیش ماوس MX900 را جزو محصولات Logitech دیدیم که بعد از MX700 ظاهر شد و از بهترین ماوسهای Wireless هست که همراه با تکنولوژی BlueTooth عرضه شد...
جدیدا MX1000 را در عرصه ی رقابت می بینیم که در صفحه ی نخست سایت Logitech به چشم می خورد.
اولین ماوس لیزری جهان...
جانشینی برای MX900
ماوس لیزری عبارتیست که معمولا برای ماوسهای optical استفاده میشه که در این ماوسها از LED ها کمک گرفته شده...
در ماوس MX1000 لیزر به کار رفته نامرئی است و طوری طراحی شده که 20X دقیق تر و درست تر از بقیه ی ماوسها کار می کند!
شارژ سریع این ماوس باعث می شود همیشه آماده ی استفاده باشد! جنس باتری از lithium-ion (لیتیوم-ایون ) بوده و همین باعث چنین تکنولوژی ای گردیده:
5228.jpg

نگهداری جای شست و انگشت برای کنترل بهتر (در واقع جایی یک جای گود برای انگشت شست تهیه گرددیه که کنترل را آسان می کند)

5231.jpg

وجود کلیدهایی برای تعیین مدت زمان دوام باتری!! (!)

5229.jpg

وجود Scroll با کنترل عالی

5232.jpg

در جای قرار گرفتن انگشت شست کلیدهای Forward,Back وگردش پنجره ها وجود دارد که کنترا را آسان می کند.

5233.jpg

(من خودم از MX500 استفاده می کنم و این باید بگم که واقعا کنترل خوبی دارد)
همراه بسته سیدی همراه نرم افزار، راهنمای install ،..... وجود دارد
امواج رادیویی سریع Cordless

5230.jpg

(Cordless به ماوسهایی می گویند که در آنها از امواج رادیویی به جای سیم استفاده شده است)
قیمتش هم 85 دلار می باشد (طبق سایت www.newegg.com )
نظرتون در مورد این ماوس چیه؟ باید منتظر عملکرد مایکروسافت باشیم! :p
هرگونه نظری دارید بیان کنید... :)
(عجب ماوسيه ها... :blink: )

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من ماوس ژینوسو به همه اینا ترجیح میدم!!!!!!! هروقتم خراب شد ! 2 چوق میدم عوضش می کنم ولی سگ جونه هر کدومشون لاقل یک سال کار می کنن و به مرگ طبیعی هم از دنیا نمی رن!!خوبن و راحت برا من!! من که بابت ماوس حاضر به پول زیادی دادن نیستم! پولمو برا رایتر و هارد و رم و کارت ویدئو ...گرون قیمت مصرف می کنم که همیشه از بهترینها باشند!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من ماوس A4tech داشتم 4 سال برايم كار كرد! البته همراه با گوي بود و optical نبود.
در ضمن اين گونه ماوس ها بيشتر براي افرادي تهيه مي شوند كه gamer هاي حرفه اي هستند و يا با ماوس كارهاي حساس و دقيقي انجام مي دهند.
البته ماوس هم قطعه ي مهمي است و من كمتر از 20 تومان سعي نمي كنم ماوس بخرم.
الان هم MX500 Logitech دارم كه حدود 9 ماهه كه دارمش و هنوز كه هنوزه عاليه و خوب كار مي كنه.
و در ضمن يك خصوصيت عالي داره كه در ماوسهاي ارزان قيمت نسبتا كمه و اون جاي شست و انگشت چهارم(!) است كه باعث ميشه خوب جا بيفته و ماوس واقعا راحت باشه من هيچ گاه احساس خستگي نكردم باهاش
كيبردهاي Logitech هم بسيار عاليه
در ضمن اين فرومهاي خارجي اعضايشون چه قدر مايه دارن! اكثرشون كارت گرافيكيشون يا 9800 Pro هست يا 6800 و در ضمن خيليهاشون Athlon 64 FX دارن!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من هفته ديگه ميخرمش بهتون ميگم خوبه يا بد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من يه ماوس دو كليدي ساده A4tech رو 5 ساله كه دارم و خيلي هم راضي هستم. البته يه دكمه كناري هم داره كه هيچوقت نفهميدم چه كاري بلده انجام بده!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از fotocopy :
من هفته ديگه ميخرمش بهتون ميگم خوبه يا بد
هفته ي ديگر MX1000 را مي خري؟
خوشا به حالت! بهترين ماوس جهانه فعلا...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به جای اینکارا پولتو بده رم و سی پی یو ... رو ارتقا بده!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مهرداد جان شما هم به همه گير سه پيچ ميدي ها.... :D
خب حتما ماوس قدرتمند ميخواد.... شايد فعلا احتياج نداشته باشه رم و.... را ارتقا بده!
هر كسي حق انتخاب داره و مطمئن باش اون بيشتر از ما به فكر قطعات دستگاه خودش مي باشد!;)
----------------------------
راستي خواستم اين تاپيك را بزنم ببينم اين طوري بهتره يا همراه با اخبار سخت افزار!
فرومهاي خارجي هم همين طوره كه الان هست.... منتهي اونجا همه با هم بحث مي كنند ولي اينجا 5-6 نفر بيشتر نيستند كه بحث مي كنند :(
كس ديگه از دوستان نظري نداره؟ تجربه هاتون را با ماوس بنويسين! :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من تورو گفتم!!!!!! و اگرنه فتو دستش به دهنش فکر کنم میرسه و باقی قطعاتش هم خوبه! حالا دلش می خواد ماوسشم خوب کنه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
----------------------------
راستي خواستم اين تاپيك را بزنم ببينم اين طوري بهتره يا همراه با اخبار سخت افزار!
فرومهاي خارجي هم همين طوره كه الان هست.... منتهي اونجا همه با هم بحث مي كنند ولي اينجا 5-6 نفر بيشتر نيستند كه بحث مي كنند :(
كس ديگه از دوستان نظري نداره؟ تجربه هاتون را با ماوس بنويسين! :)
تو مثل اینکه قرار بود برای ماوس و کیبرد تاپیک بزنی نه برای یک مدل خاص ماوس!!!!!!!!! برو عنوان تاپیک رو به
چه ماوس و کیبردی بخریم - یا - چه ماوس و کیبردی بهتره- عوض کن تا بقیه هم بیان!!!! ;) :happy: :D :)
اقا محل چت خواستی بیا فروم ایرونی کید!!!!!!!! کسی هم نمیتونه بهمون گیر بده!!اونجا هم میکنمت مدیر!!!!!!!
http://www.iroonikids.com/forum
فروم خودم هم خواستی میتونی بیای! درباره کامپیوتر -تکنولوژی اموزشی-امار-ریاضیات -ولی تو ایرونی کید همه چی و هرچی که بخواهی-ادرس فروم خودم تو امضام هست ;)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راستشو بخواي اولش براي بحث پيرامون همين ماوس قرار بود بحث كنيم اما خب تعداد نظرات كمه تا حالا فقط 3 نفر نظر دادن!
خب وقتي اين طوري ميشه منم ميگم در مورد همه چيز ماوس بحث كنيم تا افراد بيشتر بشن!
چون قرار بود از اول در همين مورد بحث كنيم اسمش همين باشه چون مخاطب بيشتري هم جذب مي كنه...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اگه اسمش همین باشه دوروز دیگه ما هم برا چت کردن اینجا نمی ایم!!!!!!!!چون مگه درمورد یه ماوس خاص چقدر میشه بحث کرد!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
من ماوس ژینوسو به همه اینا ترجیح میدم!!!!!!! هروقتم خراب شد ! 2 چوق میدم عوضش می کنم ولی سگ جونه هر کدومشون لاقل یک سال کار می کنن و به مرگ طبیعی هم از دنیا نمی رن!!خوبن و راحت برا من!! من که بابت ماوس حاضر به پول زیادی دادن نیستم! پولمو برا رایتر و هارد و رم و کارت ویدئو ...گرون قیمت مصرف می کنم که همیشه از بهترینها باشند!

من با این حرف تا حدود زیادی موافقم البته ماوس خودش دست کمی از رم و cpu واسه سیستم نداره ولی با 10 تومن می شه یه ماوس اپتیکال با یه پد درست و حسابی خرید(پد خوب خریدن خودش نیمی از ایمان است :blink: ) ولی خوب اگه کسی واقعا نیاز داشته باشه چرا که نه!؟

ضمنا اصلا بدم نمی آد یکی واسم یه MX1000 کادو بده :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من يه فراسو اپتيكال ، وايرلس دارم ... خيلي راضي هستم ... به جز وقتي كه شارژش تموم ميشه ! :D :D

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
منم از يه a4 tech نوع اپتيكال باسيم استفاده ميكنم راستش موس خيلي مهمه اما من خيلي براش خرج نميكنم همينام كارمو را ميندازه به نظر من پد موس هم به اندازه خودش اهميت داره
اما عجب چيز خفني زده Logitech يه محصول رويايي ديگه مسه بقيه محصولاتش هر چي ميزنه از بهتريناي بازاره حالا ببين اين موسي كه زده بياد اينجا چنده حداقل دوبرابرش روش ميكشن البته اگر بياد نه اينكه فقط تو اينترنت رويتش كنيم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Xradical :
منم از يه a4 tech نوع اپتيكال باسيم استفاده ميكنم راستش موس خيلي مهمه اما من خيلي براش خرج نميكنم همينام كارمو را ميندازه به نظر من پد موس هم به اندازه خودش اهميت داره
اما عجب چيز خفني زده Logitech يه محصول رويايي ديگه مسه بقيه محصولاتش هر چي ميزنه از بهتريناي بازاره حالا ببين اين موسي كه زده بياد اينجا چنده حداقل دوبرابرش روش ميكشن البته اگر بياد نه اينكه فقط تو اينترنت رويتش كنيم
عزيز دلم!
من خيلي دنبال a4tech راست دست اپتيكال با سيم هستم! ميشه بگين شما چند خريدين؟
( امروز دقيقا دنبال همين قطعه بودم! )

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
حق با شماست. اين محصول Logitech محشره
فكر نمي كنم خيلي طول بكشه تا بياد ايران. نمايندگي ماوس و كيبرد Logitech همون راقي كه نماينده اش فروشگاه ديجيتال در مجتمع پايتخت هست نسبتا نمايندگي فعال و خوبيه.
مخصوصا اون كليدهاي كنترل باتري منو حيرت زده كرده :eek:
ميشه يکم درمورد bluetooth اش توضيح بدين؟
بله حتما...
BlueTooth يك تكنولوژي بسيار عالي براي ارتباطات كوتاه مي باشد
در مورد BlueTooth در اين تاپيك مي توانيد توضيحات مفصلي مشاهده كنيد ;)
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=2970

من با این حرف تا حدود زیادی موافقم البته ماوس خودش دست کمی از رم و cpu واسه سیستم نداره ولی با 10 تومن می شه یه ماوس اپتیکال با یه پد درست و حسابی خرید(پد خوب خریدن خودش نیمی از ایمان است ) ولی خوب اگه کسی واقعا نیاز داشته باشه چرا که نه!؟

ضمنا اصلا بدم نمی آد یکی واسم یه MX1000 کادو بده
:D البته 10 تومان شايد يك مقدار كم باشه. راستي در مورد ماوس پد هم پدهاي فوق العاده گراني هستند پيدا كنم حتما ميذارم اونا ديگه خيلي خفنن :lol:
من يه فراسو اپتيكال ، وايرلس دارم ... خيلي راضي هستم ... به جز وقتي كه شارژش تموم ميشه
19 هزار تومان خريدي؟
بله محصولات فراسو از محصولات خوب بازار هستند مخصوصا من كيبردهاشو دوست دارم البته كيبردهاي Logitech يك چيز ديگه ست قيمتشم يك چيز ديگه ست :lol:
اگه اسمش همین باشه دوروز دیگه ما هم برا چت کردن اینجا نمی ایم!!!!!!!!چون مگه درمورد یه ماوس خاص چقدر میشه بحث کرد!
گير نده الكي! :happy: :lol:
راستي خيلي خوشحالم دوستان بيشتري در بحث شركت كردند. باز هم نظري دارين بگين! ;)
راستي فتوكپي عزيز هر وقت خريدي (از راقي بخر كه نمايندگي محصولات Logitech هست) يك اطلاعي بده چه طور بود و چند بود و... :)

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
كسي كه Gamer باشه مي فهمه Logitech چه كرده ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از MohammadR :
19 هزار تومان خريدي؟
بله محصولات فراسو از محصولات خوب بازار هستند مخصوصا من كيبردهاشو دوست دارم البته كيبردهاي Logitech يك چيز ديگه ست قيمتشم يك چيز ديگه ست :lol:

:)

تقريبا ! فكر ميكنم حدود 20، 22 تومن خريدم ...

بالا