برگزیده های پرشین تولز

مایلی کهن استعفا کرد

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ای بابا گندش رو درآوردید دیگه.

بیانیه دومش رو بخونید. همه حرفاش حقیقته. راس میگه دیگه. حالا خوبه هممون میدونیم این فوتبالمون و اکثر آدماش کثیف هستن. دیگه خودمونو که نمیتونیم گول بزنیم. حالا گیر دادیم به مایلی! مایلی تنها ذره از بی ادبی های فوتبالمون رو به صورت رسمی پابلیک کرد. همین!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

بیانیه دومش رو بخونید. همه حرفاش حقیقته. راس میگه دیگه. حالا خوبه هممون میدونیم این فوتبالمون و اکثر آدماش کثیف هستن. دیگه خودمونو که نمیتونیم گول بزنیم. حالا گیر دادیم به مایلی! مایلی تنها ذره از بی ادبی های فوتبالمون رو به صورت رسمی پابلیک کرد. همین!!

تایید میشه.

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
بزرگترین اشتباه برکناری علی دایی بود الان هیچ مربی قبول نمی کنه سر مربی تیم ملی بشه ..

با نیمه اول حرفت موافقم ولی نیمه دومش نه!

برکناری علی دایی اشتباه بزرگی بود ولی الان هر مربی ایرانی که بهش پیشنهاد میدن قبول میکنه!

به یه دلیل:اگر نتیجه بگیره که به عرش میرسه ولی اگه نتیجه نگیره هیچ چیزی رو از دست نداده!!

من خودم ترجیح میدم یا قطبی و یا قلعه نویی سرمربی بشه ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
اختمالا دوباره علی دایی رو بیارن!
66.gif

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
با نیمه اول حرفت موافقم ولی نیمه دومش نه!

برکناری علی دایی اشتباه بزرگی بود ولی الان هر مربی ایرانی که بهش پیشنهاد میدن قبول میکنه!

به یه دلیل:اگر نتیجه بگیره که به عرش میرسه ولی اگه نتیجه نگیره هیچ چیزی رو از دست نداده!!

من خودم ترجیح میدم یا قطبی و یا قلعه نویی سرمربی بشه ...

قطبی امکان نداره که به فوتبال ایران برگرده - گرچه خود من خیلی دوست دارم که این اتفاق بیافته -

بار دوم هم که تمدید کرد احساساتی شده بود...

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
قطبی امکان نداره که به فوتبال ایران برگرده - گرچه خود من خیلی دوست دارم که این اتفاق بیافته -

بار دوم هم که تمدید کرد احساساتی شده بود...

شاید برگرده ...

یه اصطلاح هست که میگه: ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه اس!

به نظرم برای حال و احوال قطبی کاملا صدق میکنه!!

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
قطبی رو اصلا نمی یارن!
دایی هم که نمی یاد، چون فدراسیون باید به غلط کردن بیوفته.

کاندید های سرمربی جدید تیم ملی:
یاوری
جلالی
حتی: استیلی !!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یاوری بهتره

جلالی هم خوبه اما جنبه نهییج و تحریک رو زیاد نداره.

استیلی رو بی خیااااااااااااااااااال

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
قبلا هم اتفاق افتاده که سرمربی تیم ملی یه کشور بدون حتی یه بازی عوض بشه؟ باید تو کتاب رکوردهای گینس ثبتش کرد :lol:
ولی مایلی کهن یه کار دیگه رو هم انجام داد که در تاریخ چند هزار ساله ایران بی سابقه هست، اونکار هم استعفا دادن هست! انشاا... بقیه هم یاد بگیرن.

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
بزرگترین اشتباه برکناری علی دایی بود الان هیچ مربی قبول نمی کنه سر مربی تیم ملی بشه ..

کاملا مخالفم.شما هم شدید مثل تماشاچیا تو بازی ایران عربستان.وسط بازی داد میزدم علی علی آخره سر هم زیره فحشش کردن.

اگه علی دایی مونده هم همینو میگفتی؟

خر همون خره فقط پالونش عوض میشه

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
با وجود همه مسایلی که پیش اومده نظر من نسبت به مایلی کهن مثبت هست. البته ما اونقدر آدمهای دورو دیدیم که اگر واقعا یکی هم سعی کنه با صداقت باشه آدم بهش شک میکنه، فقط خدا جنس بنده هاش رو میدونه.

به نظر من حرفهایی که زد از روی عصبانیت و به دور از ادب بود ولی از کسی که هرجور فحشی بهش دادن (اونم جلوی پسرش و به نظر من بدون هیچ دلیلی صرفا بخاطر اینکه تساوی کرده) نمیشه انتظار داشت عصبانی نشه. آدم باید خودش رو جای طرف بزاره. از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن یه جوال دوز به دیگران
با استعفا دادن نشون داد بر عکس حرفای بعضی ها توی باند های قدرت و مافیای فوتبال نبوده، اهل سیاست کاری نبوده، و اینکه هیچ کیسه ای برای تیم ملی ندوخته بوده.
اگر برش نگردونن به احتمال خیلی زیاد اون بالا ها تصمیم گرفته شده قطبی سر مربی بشه والا اون قضیه پیشنهاد کردن پول توسط قطبی به یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون برای سرمربی شدن! (که کفاشیان توی یه مصاحبه گفت و دیگه هم پخش نشد!!!) یا تبانی قطبی با خبرنگاران رو اینقدر زود لاپوشونی نمیکردن. انشاا... قطبی میاد و ایران رو میبره جام جهانی :lol:
جام جهانی رفتن چه آسان، آدم شدن محال است!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193

من نمی گم دایی عالی بود
اما باختن به عربستان در تهران فاجعه نبود

مثلا تیم برانکو تازه در مرحله زیر گروه یادمه به اردن توو تهران باخت ! و اگر درست یادم باشه انقدر وضع اون تیم خراب بود که اگر بازی آخر در کشور اردن رو نمی بردیم حذف می شدیم و حتی به مرحله دو گروه شدن مقدماتی نمی رسیدیم

یا زمان بلاژویچ توو تهران فکر کنم به بحرین باختیم

یا زمان قلعه نوعی اگر اشتباه نکنم به سوریه در تهران باختیم ( مساوی کردیم یا باختیم ؟ )

خلاصه بنظرم دایی که روزی از طریق لابی بازی اومد بالا از طریق لابی بازی هم برکنار شد . اصلا خود قلعه نوعی هم همینطوری بود . من هنوز نفهمیدم باختن در پنالتی به کره جنوبی چرا انقدر تاسف بار تلقی شد که قلعه نوعی رو اخراج کردند ؟! کلا مثکه تیم ملی خیلی حساب کتاب نداره

الانم اگر برای 3 بازی آینده قرار داد بخوان ببندن فقط قطبی حاضر میشه قرار داد ببنده و امثال شاغلام
ولی اگر پول خوبی بدن قلعه نوعی هم حاضر میشه
می دونی بنظر من اگر تیم نره جام جهانی هیچکس از مربی تیم گله نمی کنه چون واقعا کار سختی داشته
ولی اگر بره درست مثل گل خداداد به استرالیا ، اون مربی و بچه هاش بیمه میشن !
و آدمی مثل قطبی حاضره با پول اندکی اینکار رو بکنه چون چیزی نداره از دست بده ولی اگر بگیره زندگیش عوض میشه
اما قلعه نوعی بهرحال صاحب رزومه ای هست و به این سادگی ها حاضر نیست ریسک کنه مگر اینکه واقعا پیشنهاد درست حسابی باشه

در نهایت فعلا بعد از رفتن مایلی
جز این دو نفر هم کس دیگری نمی تونه برای این تیم کاری بکنه
یکنفر باید بیاید که بتواند بلحاظ روحی تیم رو متحول کند از لحاظ فنی کار خاصی نمی شود کرد

smsms

Registered User
لایک‌ها
3
استعفاء مایلی‏کهن رسماً تکذیب شد

نادر فریادشیران مربی همراه محمد مایلی‏کهن و نزدیک ترین شخص به سرمربی تیم ملی، به نقل از وی، هرگونه استعفاء یا کناره‏گیری از تیم ملی را رسماً تکذیب کرد تا پروژه‏ای که به نظر می رسید توسط عده‏ای با هدف حذف بی سر و صدای وی از سیستم در نظر گرفته شده بود، با شکست روبرو شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک، در حالی که انتشار بیانیه شماره دو سرمربی تیم ملی که با ادبیاتی خاص همراه بود اما در هیچ کجای آن صحبتی از استعفاء یا کناره‏گیری نبود، به زعم اهالی فدراسیون فوتبال استعفاء تلقی شد و علی کفاشیان در اقدامی شتاب‏زده این استعفاء را پذیرفت و خبر از مذکره با گزینه‏هایی برای جانشینی مایلی‏کهن داد، نادر فریادشیران مربی تیم سایپا و همراه و نزدیک‏ ترین شخص به سرمربی تیم ملی خبر استعفاء را قویاً تکذیب کرد.

فریادشیران در گفت و گو با تابناک در خصوص خبر درج شده تحت عنوان استعفاء در رسانه‏ها که از صبح امروز منتشر شده و به سرعت از سوی رسانه‏ها پوشش داده شد، اظهار داشت: امیدوارم آقای کفاشیان زیر برگه استعفاءنامه نوشته باشند، موافقت شد، چرا که از ایشان می‏خواهم استعفانامه آقای مایلی‏کهن را در اختیار رسانه‏ها قرار دهند و مشخص نماید، وی چه زمانی استعفاء داده است.

مربی تیم سایپا تصریح نمود: اصولاً هیچ استعفایی توسط آقای مایلی‏کهن صورت نپذیرفته و آقا مایلی‏کهن همچون بیانیه اول خود، این بار نیز بیانیه‏ای صادر کرده و ضمن شماستت خود، غیرمستقیم بر مواضع‏شان تاکید کرده است و در هیچ کجا از این بیانیه کلامی در خصوص استعفاء وجود ندارد و حتی ایشان خبر استعفاء را در گفت و گو با هیچ رسانه‏ای تایید نکرده‏ است و به نظر می‏رسد برنامه‏هایی در پس پرده بوده که به محض انتشار این بیانیه، عده‏ای بی‏جهت آن را به حساب استعفاء گذاشته‏اند که این مسئله کذب محض است.

www.tabnak.ir خبر ساعت ۲۰:۱۵

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663

تایید می شه
تو اولی هم تند روی کرد ولی نکته های درستی داشت

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
خوب تو اخبار 20:30 هم کفاشیان گفت با استعفا مایلی کهن موافقت شد
درحالی که مایلی کهن گفت من استعفا ندادم ولی اونها میگن متنت که اینجوری به نظر میومد
واقعا ادم خنده اش میگیره به خاطر این مسئله
سرمربی چندروزه

ولی من به شخصه مایلی کهن قبول دارم تو مربی گری

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
دارن با خدا لابی می کنن ، اون بالا آنتن هم که نمی ده
یکی می گه گفت استعفاشو بپذیرید . اونیکی می گه گفت نپذیرید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به مربی نیست این تیم رو فقط خدا میتونه ببره جام جهانی !
فوتبال ایران توی هیچ قانون و تاکتیکی نمیگنجه !
کافیه جو بگیره
تمام!

بالا