برگزیده های پرشین تولز

ما نيز خداحافظ...

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما نمى خواى باش بري؟دستشو بگيرى گريه نكنه؟ ;)

Beta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nendoke :
آقا خوش بگذره ولی مواظب باش خش نشی .
منم طرفای سال 42 بود رفتم سربازی , خیلی خوش گذشت , تو طول عمرم اونقدر حال نکردم .
حالا راستی تو مراسم اسمش چیه ..... سربازی .... شام چی می دن ؟ اگه شامش خوبه منم بیام .
میگم داداشی آلفا جونم !! خوب شانسی اوردی رفتی زندون و اگرنه به جای اینکه زن بگیری و دوماد بشی الان مثل شایان عروس یه نره غول می شدی:( :( :( :( :(
بیا برگردیم همون قطب اینجا عروسا همشون نر در میان!! و زن درست و حسابی برا تو پیدا نمیشه

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آخه احمق ها . شما چه طور فرق يه متن طنز رو با يه متن جدي تشخيص نمي دين ؟
به خدا تو مخ همتون هويج .
يه بار ديگه بخونيد . مي فهميد .
آييييييييييييييييييييييييييييييييييي . من ديگه دارم ديوونه مي شم .
شايان جونم هم حالش خوبه . ماه عسل رفتيم شمال . الان اون مونده . مي خواد با دوستاش يه شركت بزنه .

با باي .

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
نندوك ديدي من راس ميگفتم!!!!!!! همه شاهد بودن كه اين بار من لو ندادم .... بيا !!!! پس اينا از كجا شك كردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آخه منو خر بگو مي خواستم يكم دل نجواگر عزيز رو شاد كنم .
اولا : طرفاي سال 42 هنوز مادرم 1 سالش هم نشده بوده .
دوما : حالا راستی تو مراسم اسمش چیه ..... سربازی .... شام چی می دن ؟ اگه شامش خوبه منم بیام .
اين بالايي يعني چي .

من قاطي مي كنما . چند بار بگم .... من دخترم .... كوئين خواهري . كجاييييييييييييييييييييي . كمكككم كن .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
دوما : حالا راستی تو مراسم اسمش چیه ..... سربازی .... شام چی می دن ؟ اگه شامش خوبه منم بیام .
اين بالايي يعني چي .

من قاطي مي كنما . چند بار بگم .... من دخترم .... كوئين خواهري . كجاييييييييييييييييييييي . كمكككم كن .
من که گفتم :)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
والا من كه سر از كار و كردار هاي بر و بچ اينجا سر در نميارم. يكي سيبيل ميذاره ميگه من فلانم و چنانم. يكي قيافه بدون سيبيل ميذاره حرفهاي آدمهاي سيبيلو رو ميزنه!!! عجب بساطيه.. اصلا موضوع سربازي فراموش شد! :)

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
والا من كه سر از كار و كردار هاي بر و بچ اينجا سر در نميارم. يكي سيبيل ميذاره ميگه من فلانم و چنانم. يكي قيافه بدون سيبيل ميذاره حرفهاي آدمهاي سيبيلو رو ميزنه!!! عجب بساطيه.. اصلا موضوع سربازي فراموش شد!

منم ميخاستم همينو بگم

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
شرمنده من این تاپیک رو دیر دیدم...
آقا نمی تونم بگم خوش می گذره اما بالاخره یه جوری می گذره! نه به اون بدی که فکر می کنی نه به اون خوبی که باید باشه ;)(حالا هرکی ندونه خبال می کنه من 100 سال تجربه سربازی دارم!)
امیدوارم هرچه زودتر تموم بشه و برگردی به دامان PT و در ضمن با شرلوک بزنین به تجارت و پولدار بشین و اینا :)
راستی این خاطرات سربازی زهیر معصومیان شاید برات جالب باشه:
http://sarbazi.zoheir.net/
موفق باشی.

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
من هم تاپيك رو دير ديدم
به سلامت، خوش بگذره، اميدوارم اونجا از پي تي بهتر باشه :D

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از nendoke :
اين بالايي يعني چي .

من اينجام !!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از najvagar :
برادران و خواهران عزيز...خيلي باحاليد...خيلي ماهيد...خيلي پروانه اي هستيد...هميشه همينجوري باشيد...
ببخشيد ديگه ما يه مدتي اينجا شبح بوديم...يه مدتي حرف زديم...اما هرچي شنيديم...شنيدني بود...
مارو با زور بازو راهي خدمت كردند و بنده به زودي با كلاه عازم خدمات مقدس سربازي مي شوم...البته بهتر از مگس پراني و رويا پردازيست....برایم دعا كنيد! شنيدم اونجا با آدم كارهايي مي كنند...خدا رحم كند...آخر مهرداد مي داند...منم كه حساس! بدتر!
از همه تشكر...از alpha عزیز...از irgamer بسیار عزیز...از fotocopy که دوستش دارم...از شانکیموت که هی سر ما داد زد...از دفتر خاطرات که عاشق گیر دادنشم...از شرلوک که اذیتش کردم اما خدا وکیلی خیلی دوستش دارم...و یه روزی حسابی باهم کار و کاسبی راه می ندازیم...و تشکر اختصاصی از آقای احسان که یه خونه دوم برای ما ساخت تا دلمون یه خورده خوش باشه...
هممم...دعام کنید...جان برادر اشکم درومد!...به خدا i love you...I'm gonna miss you all so very much
اکی بسته...همممم...بای...بای تا یه 2-3 ماه دیگه اگر اینورا پرتمون کردن...

يعني چه آقا جان...!

من اعتراض دارم... :hmm:

اسم همه رو نوشتي به غير از اسم من...! من يكي از همين سر قفلي هاي پرشين تولز هستم...

پستت رو اديت كن قبل از رفتن اسم من رو هم بنويس يه تشكر درست و حسابي هم ازم بكن :D

بعدا هر جا خواستي بري برو... :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از najvagar :
برادران و خواهران عزيز...خيلي باحاليد...خيلي ماهيد...خيلي پروانه اي هستيد...هميشه همينجوري باشيد...
ببخشيد ديگه ما يه مدتي اينجا شبح بوديم...يه مدتي حرف زديم...اما هرچي شنيديم...شنيدني بود...
مارو با زور بازو راهي خدمت كردند و بنده به زودي با كلاه عازم خدمات مقدس سربازي مي شوم...البته بهتر از مگس پراني و رويا پردازيست....برایم دعا كنيد! شنيدم اونجا با آدم كارهايي مي كنند...خدا رحم كند...آخر مهرداد مي داند...منم كه حساس! بدتر!
از همه تشكر...از alpha عزیز...از irgamer بسیار عزیز...از fotocopy که دوستش دارم...از شانکیموت که هی سر ما داد زد...از دفتر خاطرات که عاشق گیر دادنشم...از شرلوک که اذیتش کردم اما خدا وکیلی خیلی دوستش دارم...و یه روزی حسابی باهم کار و کاسبی راه می ندازیم...و تشکر اختصاصی از آقای احسان که یه خونه دوم برای ما ساخت تا دلمون یه خورده خوش باشه...
هممم...دعام کنید...جان برادر اشکم درومد!...به خدا i love you...I'm gonna miss you all so very much
اکی بسته...همممم...بای...بای تا یه 2-3 ماه دیگه اگر اینورا پرتمون کردن...
کسی از مرحوم مغفور نجواگر خبری نداره؟ :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
ای به ول داش مهرداد کجایی بابا!!!!!!!!!!!!
{با صدای ددی}
یه سر هم بزززززززززززززززنننن! آزاد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Pac_ginobat :
ای به ول داش مهرداد کجایی بابا!!!!!!!!!!!!
{با صدای ددی}
یه سر هم بزززززززززززززززنننن! آزاد
بار شونصدم! رفته بودم صنعتی اصفهان زیر سایه پژی (ای بابا بی خیال) امتحان و جمعه صبح برگشتم فعلا :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone :headphone

Amir_MTMD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که بیخیال معافی شدم.راه رفتنی رو باید رفت حالا هرچی زودتر بهتر.به قول قدیمی ها دندون کندنی رو باید کند.همین که معاف از رزم هستم باز از هیچی بهتره چون شنیدم کارای سخت نمی کنیم که همینم خیلی ها آرزوشو دارن.من 3 روز دیگه میرم و باز میام خاطراتمو میگم.قربون همتون که جواب سوالامو دادین.همتون بچه های باحالی هستین.

بالا