برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Nokia ٠

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اين تاپيك رو زدم كه طرفداران نوكيا جمع شوند اگه كسي سوالي داشت بهش كمك بشه .:)
از تمامي طرفداران نوكيا ميخوام .... كه تاپيك رو گرم كنيد ديگه !

خيلي از طرفداران نوكيا يا يوزر هاي نوكيا هستند كه سوالي دارند يا مشكلي ... لطفا سوال خود را دراين قسمت مطرح كنيد .

جناب ايكس پلود نظر شما چيه ؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نظر من اینه که یه شیرینی و شربتی چیزی بدید و یه کم هم تبلیغات کنید تا مشتری بیاد اینجا رو گرم کنه، هر کدوم از طرفدارای برندهای دیگه ام اینجا اومد با تیرکمون بزنیدش!

Ames

Registered User
لایک‌ها
0
نوکیا به نظر من بهترین Brand توی گوشی های موبایله ولی به نظرم گوشی هاش ضعف هم زیاد دارن (که خیلیشون به سادگی قابل رفع بودن)
گوشی من 6630 هست.
فعلاً هم N70 چشمو کمی گرفته ;)

اگر هم کسی پایه بود بیاد میتونیم همینجا راجع به نقاط ضعف و قوت همین گوشی ها (خصوصاً 6630) بحث کنیم.

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم از طرفدارای نوکیا هستم و گوشیم n80 هستش :D

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از ♂MAJID :
داریوش جان N73 رو گرفتی یا هنوز نیومده !!:happy:

تا N72 که اومده اونهم باید بیاد ولی مهمتر از اومدن خود N73 اومدن برنامه هاشه حداقل Smart movie باید بیاد بعد
:cool:

Ames

Registered User
لایک‌ها
0
شنیدم N73 فقط 10مگ حافظه داخلی داره. ولی N70 که 30مگ داره. درسته؟؟؟

لطفاً اینم جواب بدین:
بچه ها Smart Movie یک Player برای موبایله یا یک نرم افزار مبدل که تو کامپیوتر اجرا میشه؟؟؟؟
اگه یه نرم افزار پلیر برای خود موبایل هست، چه فرمت فایلهایی رو ساپورت میکنه؟

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از DariushAgah :
تا N72 که اومده اونهم باید بیاد ولی مهمتر از اومدن خود N73 اومدن برنامه هاشه حداقل Smart movie باید بیاد بعد
:cool:

:D بابا ایول داریوش! معلومه تو هم از اون فیلم ببین های خفن هستیا:cool: این اسمارت مووی ازت جدا نمیشه;)

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Ames :
نوکیا به نظر من بهترین Brand توی گوشی های موبایله ولی به نظرم گوشی هاش ضعف هم زیاد دارن (که خیلیشون به سادگی قابل رفع بودن)
گوشی من 6630 هست.

اگر هم کسی پایه بود بیاد میتونیم همینجا راجع به نقاط ضعف و قوت همین گوشی ها (خصوصاً 6630) بحث کنیم.

منم موافقم .. البته نه فقط 6630 که داری! دوستایی که نوکیا دارند همینجا مسایلشونو بگن و جواب بگیرن خیلی بهتره ..:) .. همینطور راجبه مقایسه خود گوشیای نوکیا با هم خوبه ..
راستی! چشمت خوب گوشی ای رو گرفته! بگو ولش نکنه که زندگیه!

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :
نظر من اینه که یه شیرینی و شربتی چیزی بدید و یه کم هم تبلیغات کنید تا مشتری بیاد اینجا رو گرم کنه، هر کدوم از طرفدارای برندهای دیگه ام اینجا اومد با تیرکمون بزنیدش!

جناب ایکس پلاد ( هر وقت اسمتو میبینم یاد ضبط ماشین ایکس پلاد سونی میفتم که میخواستم بخرم و نشد!) نوکیا نه نیاز به شربت داره نه شیرینی! انجمنش هم به زودی و به کوری چشم دشمنان اسلام و مسلمین رونق میگیره! .. شاید نگاه شما هم به امار انجمن منحرف! سونی هست که امار سونی رو 10 برابر نوکیا نشون میده! خودت هم میدونی همچین چیزی تا مدتها توی خواب هم اتفاق نمیوفته که سونی بتونه حتی به اندازه سامسونگ هم یوزر پیدا کنه چه برسه نوکیا! :D :cool:

Ames

Registered User
لایک‌ها
0
بابا توروخدا یکی جواب این سئوال منو بده لطفاً :

به نقل از Ames :
بچه ها Smart Movie یک Player برای موبایله یا یک نرم افزار مبدل که تو کامپیوتر اجرا میشه؟؟؟؟
QUOTE]

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Ames :
شنیدم N73 فقط 10مگ حافظه داخلی داره. ولی N70 که 30مگ داره. درسته؟؟؟

لطفاً اینم جواب بدین:

حافظه داخلی اهمتی نداره مهم اینه که رم بالا باشه . حافظه داخلی فقط برای برنامه هایی که بیشتر استفاده میشه مثل آنتی ویروس و اینها برای بقیه برنامه ها باید از حافظه کارت استفاده کرد چون حافظه خود گوشی مطمئنتره و همینطور سرعتش بالاتره به نظر من 10 مگ کم نیست

Smart movie هم یک مبدله هم یک برنامه موبایل و مبدلی که روی کامپیوتر هست فیلم رو به کیفیت مناسب گوشی تبدیل میکنه و برنامه روی موبایل هم اونو اجرا میکنه فرمتش هم معمولا xvid , mp4 هست

این برنامه از معجزات سیمبین حساب میشه به گمان بنده!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از alireza_juve :
:D بابا ایول داریوش! معلومه تو هم از اون فیلم ببین های خفن هستیا:cool: این اسمارت مووی ازت جدا نمیشه;)

از سر کار تا خونه 40 دقیقه تو سرویسم تازه توصیه معلم زبان محترم هم هست!

ضمن اینکه نصفش هم تقصیر سریال lost که خیلی معتاد میکنه آدمو همینطور فیلمهای divx که firefly میفروشه. به شما توصیه نمیکنم امتحان کنی چون خطر اعتیادش بالاست!
:blush:

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :

البته فكر بدي نيست !

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Ames :
گوشی من 6630 هست.

از همكاريتون ممنون .

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از alireza_juve :
جناب ایکس پلاد ( هر وقت اسمتو میبینم یاد ضبط ماشین ایکس پلاد سونی میفتم که میخواستم بخرم و نشد!) نوکیا نه نیاز به شربت داره نه شیرینی! انجمنش هم به زودی و به کوری چشم دشمنان اسلام و مسلمین رونق میگیره! .. شاید نگاه شما هم به امار انجمن منحرف! سونی هست که امار سونی رو 10 برابر نوکیا نشون میده! خودت هم میدونی همچین چیزی تا مدتها توی خواب هم اتفاق نمیوفته که سونی بتونه حتی به اندازه سامسونگ هم یوزر پیدا کنه چه برسه نوکیا! :D :cool:

عليرضا جان خيلي خوب اومدي ولي به اون قسمت ( انجمنش هم به زودي و به كوري چشم دشمنان اسلام و مسلمين ) به كوري چشم طرفداران و يوزر هاي سوني رو هم اضافه كن !:D

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از DariushAgah :
از سر کار تا خونه 40 دقیقه تو سرویسم تازه توصیه معلم زبان محترم هم هست!

ضمن اینکه نصفش هم تقصیر سریال lost که خیلی معتاد میکنه آدمو همینطور فیلمهای divx که firefly میفروشه. به شما توصیه نمیکنم امتحان کنی چون خطر اعتیادش بالاست!
:blush:

:lol: خطر اعتیاد! ایول! منکه بدم نمیاد :D // راستی حالا که بحث اسمارت مووی شد .. برای آنلاک کردن مبدل اسمارت مووی برای کامپیوتر وقتی ران میکنم برنامه رو و میرم توی قسمکت آنلاک یه کد رجیستر میخواد .. بعد یه کدی میزنم و اوکی میکنم یه قسمت میاد که خودش یه کدی رو ساخته و میگه با اون فعال میشه ولی وقتی دوباره میرم تو قسمت رجیستر و همون کد رو میدم دوباره صفه ساختن کد میاد و یه کد جدید میده! چجوریاس!؟ کجای کارو اشتباه میرم!؟

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از fuhnen :
عليرضا جان خيلي خوب اومدي ولي به اون قسمت ( انجمنش هم به زودي و به كوري چشم دشمنان اسلام و مسلمين ) به كوري چشم طرفداران و يوزر هاي سوني رو هم اضافه كن !:D

دوستان سونی عمدتا کافر نیستن! فریب خورده هستند بیشترشون! واسه همین کوری چشم باعث میشه بدتر بجای اینکه هدایت بشن بیشتر در گرداب گمراهی فرو برند! فقط میشه اونا رو به خدا واگذار کرد بلکه قبل از اینکه به عذاب دنیوی و اخروی! گرفتار بشن هدایتشون کنه .. بیش از این از دست ما ساخته نیست!:cool:

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از alireza_juve :
دوستان سونی عمدتا کافر نیستن! فریب خورده هستند بیشترشون! واسه همین کوری چشم باعث میشه بدتر بجای اینکه هدایت بشن بیشتر در گرداب گمراهی فرو برند! فقط میشه اونا رو به خدا واگذار کرد بلکه قبل از اینکه به عذاب دنیوی و اخروی! گرفتار بشن هدایتشون کنه .. بیش از این از دست ما ساخته نیست!:cool:

راست ميگي. ما هر چقدر هم راهنماييشون كنيم بعضياشون اصلا راهنمايي سرشون نميشه .

بالا