برگزیده های پرشین تولز

متاهل ها فقط اجازه ورود دارن

daneshsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چه آدمایی پیدا میشن تاپیک مردم رو خراب می کنند این مدیران کجا هستند اینو بن کنند
این باراهیم66 یه مدت بن نشده دلش تنگ شده

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من بعد 6 سال رفاقت و دوستی و موش و گربه بازی و دعوا و مرافعه و ... رفتم خواستگاری دخترخاله ام تو یك شهر دیگه. همه فامیل از دو طرف هم مخالف شدید بودند. فقط ما دو تا موافق بودیم :D :D راستش الان كه فكر میكنم تو خواستگاری اصلاً استرس نداشتم ولی برای جوركردن هزینه عروسی كلی جوش زدم. با همه اینها بدون هیچ مشكلی عروسی كردیم. البته یه كم سخت بود چون كسی كمك نمیكرد ولی اتفاق خاصی كه ناراحت كننده باشه نیافتاد. از عقد تا عروسی هم 20 روز طول كشید. الان هم یه پسر كوچولو داریم. تنها مشكلمون هم گاهی اوقات هست كه بی پول میشیم :D

در مورد پست ها هم كه پاك میشن جدیداً باب شده. باز خدا رو شكر كنین تو بخش گفتگوی آزاد هستید.

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
من بعد 6 سال رفاقت و دوستی و موش و گربه بازی و دعوا و مرافعه و ... رفتم خواستگاری دخترخاله ام تو یك شهر دیگه. همه فامیل از دو طرف هم مخالف شدید بودند. فقط ما دو تا موافق بودیم :D :D راستش الان كه فكر میكنم تو خواستگاری اصلاً استرس نداشتم ولی برای جوركردن هزینه عروسی كلی جوش زدم. با همه اینها بدون هیچ مشكلی عروسی كردیم. البته یه كم سخت بود چون كسی كمك نمیكرد ولی اتفاق خاصی كه ناراحت كننده باشه نیافتاد. از عقد تا عروسی هم 20 روز طول كشید. الان هم یه پسر كوچولو داریم. تنها مشكلمون هم گاهی اوقات هست كه بی پول میشیم :D

در مورد پست ها هم كه پاك میشن جدیداً باب شده. باز خدا رو شكر كنین تو بخش گفتگوی آزاد هستید.
بلاخره گرفتیش؟

بلاا

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
l034.gif

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
من خوراکم اینه برم جاهایی که ممنوعه

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
یعنی چی تنگی بوده هی میگین؟
7.gif
connie_tap.gif
connie_testwall.gif

اینقدر روز خواستگاری باحاله...دقیقا هر عیب و اخلاقی که داری رو بگو بعدم هر اتفاقی که افتاد بگو من از همون روز اول خواستگاری گفته بودم:D:D:D

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
7.gif
connie_tap.gif
connie_testwall.gif

اینقدر روز خواستگاری باحاله...دقیقا هر عیب و اخلاقی که داری رو بگو بعدم هر اتفاقی که افتاد بگو من از همون روز اول خواستگاری گفته بودم:D:D:D

بعله یادمه :D

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
7.gif
connie_tap.gif
connie_testwall.gif

تنگی یکی از عناصر صهیونیسم است که با هدف برانداری **** مقدس احسان و موزمار (علیهم السلام) در این فوروم مقدس میپلکد و اغلب نیمه های شب تصاویری از همکاران اسراییلی اش با لباس های نامرئی قرار میدهد.

لطفاً مواضع یکدیگر را شفاف سازی نمایید که اسلام در خطر است.
127fs4730978.gif

با تشکر از برنامه خوبتان

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
تنگی یکی از عناصر صهیونیسم است که با هدف برانداری **** مقدس احسان و موزمار (علیهم السلام) در این فوروم مقدس میپلکد و اغلب نیمه های شب تصاویری از همکاران اسراییلی اش با لباس های نامرئی قرار میدهد.

127fs4730978.gif

با تشکر از برنامه خوبتان

هر چند در باهوشی من شکی نیست ولی بازم تنگی برام نیفتاد یعنی چی:D

موضعی موجود نیست:D

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
Tangnaیکی از عناصر صهیونیسم است که با هدف برانداری **** مقدس احسان و موزمار (علیهم السلام) در این فوروم مقدس میپلکد و اغلب نیمه های شب تصاویری از همکاران اسراییلی اش با لباس های نامرئی قرار میدهد.

127fs4730978.gif

با تشکر از برنامه خوبتان

حاج اقا لطفا وقت برنامه ره زیادتر کنید

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
:lol:

خوب حالا جدی تنگه اینا ینی چی؟

تنگی یکی از "مشاهیر پی تی" بوده... :D یه شخصیت تاریخی... یه شخصیت بزرگ... نه خیلی بزرگ :D اندازه شتر بود از نظر بزرگی :D خیلی بزرگ بود توی فروم جا نمیشد برای همین به کرّرات تبعید میشد به جزیره چون اونجا فضای بیشتری برای نگهداریش وجود داشت :D وقتی مدیران هر روز تبعیدش میکردن به جزیره، تنگی هم طی اقدامی تاریخی و مسیح گونه، به غیبت کبری رفت ولی هنوز یاران با وفایش در پی تی حضور دارند.

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
تنگی یکی از "مشاهیر پی تی" بوده... :D یه شخصیت تاریخی... یه شخصیت بزرگ... نه خیلی بزرگ :D اندازه شتر بود از نظر بزرگی :D خیلی بزرگ بود توی فروم جا نمیشد برای همین به کرّرات تبعید میشد به جزیره چون اونجا فضای بیشتری برای نگهداریش وجود داشت :D وقتی مدیران هر روز تبعیدش میکردن به جزیره، تنگی هم طی اقدامی تاریخی و مسیح گونه، به غیبت کبری رفت ولی هنوز یاران با وفایش در پی تی حضور دارند.

24.gif
24.gif

شاید این جمعه بیاید...شاید:eek::D

حالا فمیدم این نوشته یعنی چی:D

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
24.gif
24.gif

شاید این جمعه بیاید...شاید:eek::D

حالا فمیدم این نوشته یعنی چی:D

مطالب زیادی درباره تنگی وجود دارد:

پی تی بی نام تنگی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست

پشتیبانی تنگی باشید تا آسیبی به انجمنتان نرسد

همه گمان میکنند که تنگی مرده است، لکن وی زنده است و زمان مارا با خود برده

تنگی یک تفکر بود، یک روش زندگی، یک ایدئولوژی که زاییده وجدان بیدار لایه های پنهان جوامع بشری بود

پ.ن: :D

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
هر چند در باهوشی من شکی نیست ولی بازم تنگی برام نیفتاد یعنی چی:D

برای آشنایی بیشتر با فلسفه تنگی، به این وبسایت مرجع Tangi Certified مراجعه نمایید:

این

حاج اقا لطفا وقت برنامه ره زیادتر کنید

2z6in9g.gif

Last edited:

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
تنگه نه، تنگی :D
هیس!
به روم نیار:D
سوت بزن:D
65.gif
65.gif

مطالب زیادی درباره تنگی وجود دارد:

پی تی بی نام تنگی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست

پشتیبانی تنگی باشید تا آسیبی به انجمنتان نرسد

همه گمان میکنند که تنگی مرده است، لکن وی زنده است و زمان مارا با خود برده

تنگی یک تفکر بود، یک روش زندگی، یک ایدئولوژی که زاییده وجدان بیدار لایه های پنهان جوامع بشری بود

پ.ن: :D

105.gif

و اگر که نامش اکنون در میان ما نیست،یادش و ایدئولوژی وی هیچ گاه از میان ما نخواهد رفت
نام و یادش گرامی باد!
105.gif

:D:rambo:

بالا