برگزیده های پرشین تولز

مثل اینکه دارن خیلی سفت و سخت میگیرن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
مدیرجون FrankenStein
بدی یکی دلیل بر خوبی دیگری و خوبی کسی دلیل بر بدی دیگری نیست. این یه استدلال باطله.

تفکر ایدئولوژیک و بنیادگرانه است که مشکل جهانه.
این خط کشی هایی که بین انسان ها قرار میدن.
من خودم حرفهای اینجوری زیاد شنیدم. مدرسه که بودیم یه نفر میومد هر هفته سر صف سخن رانی (من و دوستان هم همیشه به جرم بر هم زدن سکوت سخنرانی تو دفتر بودیم ,ولی متاسفانه از بلندگو میشنییدم باز هم)
یارو میگفت این گاندی گاوپرست هم علیه انگلیس جنگید.
اوج واپس گرایی رو ببینید.

اینجا هم همین حکایته
میاد میگه همین شخص مورد اشاره شما (دقیقا جملاتش تو ذهنم نیست) :
یه خبرنگار خارجی رو تو زندان کشتن خب کشتن که کشتن!!!!
یا سنیوره سنی!!! (سنی رو به عنوان فحش به کار میبره!!)
یا فلان خانم شیعه رفته فیلم هالیوودی بازی کرده!!
نویسنده بی شرف تو روزنامه دفاع کرده
یا اصلا میگفت چرا فلان فیلم ساخته شده؟؟؟!!!!

واقعا این مسائل چیزهایی هست که تو جامعه امروزی رنگ باخته دیگه دین و نژاد و عقیده کسی (مادامی که علیه دیگران اقدام نکنه) مورد سوال نیست.
اگه بخوای هر صدای دیگه رو خفه کنی و هیچ تفاوتی رو برنتابی یه روزی میرسه که اونقدر
دایره خودی ها رو تنگ کنن به جایی می رسن که خودشون هم میوفتن خارج از دایره.

دنیا با تفاوت هاش هست که زیباست . انسان ها مکمل هم هستند نه متصاد هم دوره تو بدی من خوبم تموم شده.
اینجور که انگار همه دنیا دست به یکی کردن علیه یه مورد و اون مورد قبله آمال است و هر کاری میشه حتما با قصد سوء نیست و ضربه زدن هست دیگه جایگاهی نداره.

لطفا از این پست من دوستان نقل قول نگیرند.با تشکر

Last edited:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من 100% باهات موافقم دارک لرد عزیز،(مادامی که علیه دیگران اقدام نکنه)

ولی مهم اینه که چه کسی ، چه معیاری، کی و کجا تعین کننده ی این اقدام هست.همه بحث فقط و فقط همینه.

برا همین مثل از نظر من الان تمام شاکله ی ایران با 4 تا سریال از بین داره میره، از نظر شما این که سهل هست، 200 تا گشور جهان هم اعلام جنگ کنند بهمون میگیم چیز مهمی نیست.

به نظر من باید برای این مشگل هر کاری رو متخصصش بکنه و نظر بده .نه حداقل بنده مثلا.....متخصص هم معلومه، شاید من بتونم مثلا به هر دلیلی(کینه، جهل ، نادان بودن، ندونستن، و ...) یکی رو مورد قبول نداشته باشم، ولی نگاه خیلی کوچیک به زندگی، رفتار، نوشتار، درس و تحصیلی که طرف داره میشه فهمید که اعتبار لازم رو برای نظر دادن داره یا نه؟؟؟و منی که ه رو از ب حداقل تو اون موضوع تشخیص نمیدم نظری نمیدم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دقیقا خودم بودم عزیز.

ولی گاش همه چیز اونجوری انجام میشد که عباسی میخواست;)

ایشون هیچ گونه اعتقادی به جلوگیری ندارند، اتفاقا اعتقاد داره هیچ وقت نمیشه کسی رو منع کرد از چیزی ولی باید معرفت و آگاهی داد، هیچ چیزی اجبار نیست ، به هر کس معرفت بدی نسبت به هر چیز، خودش میدونه چیکار باید کرد....

حتی 1 بار هم نظرش نبوده جایی پارازیت بشه، جایی فیلتر بشه و ......

گفتم اونجا، گاش کسی حداقل 5 تا سخنرانیش رو از اول تا آخر گوش میداد بدونه جبهه گیری...;)

گاش;)

سلام حسین آقای عزیز
به نظر من دکتر عباسی آدم بسیار باحال نما و پرمغز نمایی هست. (خصوصاً اگه از نزدیک باهاش دیدار کرده باشید)
در حالی که کاملاً برعکسه! دکتر عباسی نه چیزی بارشه و نه عقاید مثبتی داره. عاقید این انسان اتفاقاً خیلی هم مخربه. البته هیچ انسانی رو من نمیشناسم که صد در صد عقایدش بد یا خوب باشه ولی این آدم ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه. باور کن ...
در ضمن برادر ، من سخنرانیای دکتر عباسی از زمان خاتمی تا الان گوش کردم کم و بیش و سخنرانی هایی که گوش کردم رو تا ته گوش دادم و به این نتیجه رسیدم.
موفق باشی و مخلصم داداش

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
جدا؟ :hmm:

پ.ن: این ایدئولوژی زدگی بعضی وقتا از پرده ی آهنین هم بدتره. ممکنه باعث اضمحلال قوه ی دماغی بشه... :eek:

سلام برادر ،
منم متاسفم برای کسایی که این سایت ها رو فیلتر میکنن و منظور شما اگه از ایدئولوژی زدگی طرفداری از عوامل فیلترینگ و دفاع این چنینی از ایدئولوژیشون باشه.
باید عرض کنم درست میگین ، خیلی وقت ها چیز خوبی هم شده که دل مردم رو بزنه یا دل فردی رو! ولی وقتی یه ایدئولوژی خوب یا بد ، دل اکثریت یا درصد بالایی از جامعه رو میزنه ، معلومه یه اشکالی وجود داره ، حالا یا در خود ایدئولوژی یا در نحوه اجرا یا در پارامتر های دیگه ...
پس اشکال هست! و نباید سیستم به این صورت ادامه پیدا کنه ، باید اصلاح بشه. :)
موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام حسین آقای عزیز
به نظر من دکتر عباسی آدم بسیار باحال نما و پرمغز نمایی هست. (خصوصاً اگه از نزدیک باهاش دیدار کرده باشید)
در حالی که کاملاً برعکسه! دکتر عباسی نه چیزی بارشه و نه عقاید مثبتی داره. عاقید این انسان اتفاقاً خیلی هم مخربه. البته هیچ انسانی رو من نمیشناسم که صد در صد عقایدش بد یا خوب باشه ولی این آدم ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه. باور کن ...
در ضمن برادر ، من سخنرانیای دکتر عباسی از زمان خاتمی تا الان گوش کردم کم و بیش و سخنرانی هایی که گوش کردم رو تا ته گوش دادم و به این نتیجه رسیدم.
موفق باشی و مخلصم داداش

من به عنوان یک مخالف این آقا کاملانظر شما رو قبول میکنم، چون حداقل مطمئنم شما پیگیری این سخنرانی ها بودید.

ممنونم واقعا بابت این پستت.من هم خدایی این احتمال رو برای خودم میدم من 100% در اشتباه باشم .

انشاالله یه زمانی پیش بیاد وقتی باهم داریم ترید میکنیم و تو سود هستیم یه بحثی سر این آدم بکنیم:rolleyes:

ممنونم امیر جان:)

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
وای خدا:stun:
حالا چکار کنیم؟:stun:

han!

Registered User
لایک‌ها
0
:D عجب موضوع جالبی شده ! ..

یه مدت تو عید این صفحه جدید فیلتر که اومد به شوخی میگفتم قراره یه لیست از سایت هایی که فیلتر نیست بدن ! ... اون موقع در حد شوخی بود ! .... الان داره جدی جدی به واقعیت تبدیل میشه !!!

تو این چند روز اخیر هم هر روز با تعداد سایت هایی مواجه میشم که اصلا نباید فیلتر بشن ! ... انگار دارن سایت ها رو فیلتر میکنن که صاحبان سایت برن مدارک خودشون رو به ارشاد تحویل بدن تا بعدا بشه راحت پیگیریشون کرد و... !!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من به عنوان یک مخالف این آقا کاملانظر شما رو قبول میکنم، چون حداقل مطمئنم شما پیگیری این سخنرانی ها بودید.

ممنونم واقعا بابت این پستت.من هم خدایی این احتمال رو برای خودم میدم من 100% در اشتباه باشم .

انشاالله یه زمانی پیش بیاد وقتی باهم داریم ترید میکنیم و تو سود هستیم یه بحثی سر این آدم بکنیم:rolleyes:

ممنونم امیر جان:)

سلام
لطف دارین :) حتماً
موفق باشی

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
من 100% باهات موافقم دارک لرد عزیز،(مادامی که علیه دیگران اقدام نکنه)

ولی مهم اینه که چه کسی ، چه معیاری، کی و کجا تعین کننده ی این اقدام هست.همه بحث فقط و فقط همینه.

برا همین مثل از نظر من الان تمام شاکله ی ایران با 4 تا سریال از بین داره میره، از نظر شما این که سهل هست، 200 تا گشور جهان هم اعلام جنگ کنند بهمون میگیم چیز مهمی نیست.

به نظر من باید برای این مشگل هر کاری رو متخصصش بکنه و نظر بده .نه حداقل بنده مثلا.....متخصص هم معلومه، شاید من بتونم مثلا به هر دلیلی(کینه، جهل ، نادان بودن، ندونستن، و ...) یکی رو مورد قبول نداشته باشم، ولی نگاه خیلی کوچیک به زندگی، رفتار، نوشتار، درس و تحصیلی که طرف داره میشه فهمید که اعتبار لازم رو برای نظر دادن داره یا نه؟؟؟و منی که ه رو از ب حداقل تو اون موضوع تشخیص نمیدم نظری نمیدم.

اون قسمتی که شما قرمز کردید: حدش تو اکثر دنیا مشخصه : تا وقتی لطمه فیزیکی روحی مالی به کسی نزنه. (مثلا یه نفر نگه مال فلانی رو بدزد فلانی رو بکش بهش بی احترامی کن. مگه نه انعکاس نظر به هیچوجه با هیچ معیاری در تضاد نیست. )

فقط همین قسمتی که قرمز کردم.
به عنوان یه دانشجو حقوق جواب تمام چه های اون قسمت قانون هست.
متخصص رسمی میتونه بیاد به دعوت مجلس نظرش رو تو کمیسیون های مجلس بگه بعد تایید بشه بیاد واسه تصویب اون وقت اگه تصویب شد دارای اعتبار میشه.
برای متخصص مسائلی مثل مدرکش سابقه اش بی طرفیش باید لحاظ بشه.

غیر از اون میشه متاسفانه ای مشکلی که الان هست برخورد سلیقه ای.
مثل حجاب هر کسی یه تفسیری داره یکی میگه لاک بی حجابیه یکی میگه n سانت روسری عقب باشه یکی میگه n+1 سانت.
یا همین پارازیت مجلس میگه ما بی خبریم دستوری هم نداریم همه به هم پاس میدن.

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اون قسمتی که شما قرمز کردید: حدش تو اکثر دنیا مشخصه : تا وقتی لطمه فیزیکی روحی مالی به کسی نزنه. (مثلا یه نفر نگه مال فلانی رو بدزد فلانی رو بکش بهش بی احترامی کن. مگه نه انعکاس نظر به هیچوجه با هیچ معیاری در تضاد نیست. )

فقط همین قسمتی که قرمز کردم.
به عنوان یه دانشجو حقوق جواب تمام چه های اون قسمت قانون هست.
متخصص رسمی میتونه بیاد به دعوت مجلس نظرش رو تو کمیسیون های مجلس بگه بعد تایید بشه بیاد واسه تصویب اون وقت اگه تصویب شد دارای اعتبار میشه.
برای متخصص مسائلی مثل مدرکش سابقه اش بی طرفیش باید لحاظ بشه.

غیر از اون میشه متاسفانه ای مشکلی که الان هست برخورد سلیقه ای.
مثل حجاب هر کسی یه تفسیری داره یکی میگه لاک بی حجابیه یکی میگه n سانت روسری عقب باشه یکی میگه n+1 سانت.
یا همین پارازیت مجلس میگه ما بی خبریم دستوری هم نداریم همه به هم پاس میدن.

سلام
آره دیگه متاسفانه، توی یک کشور دارن چه تحرکات بزرگی انجام میدن و همه هم بی خبر هستن!
تفسیرهای شخصی! یک پایگاه بسیج یه یگان از فلان ارگان و ... با یه تفسیر شخصی یه حرکت میکنه ، یه گروه با یه تفسیر شخصی یه حرکت دیگه و خط قرمز تمام تفاسیر شخصی هم فقط و فقط اینه که این حرکت مستقیماً در تضاد با نظرات فرد اول یا افراد اول حکومت نباشه و لاغیر. نه قوانین و قانون اساسی و .... دیگه برای هیچ ارگان حکومتی خط قرمز نیست.
موفق باشید

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
حسین جان دیدی که اون تاپیک بسته نشد. حالا میتونی بیای همونجا ازش و از حرف هاش در مورد اون سریال ها و ... دفاع کنی .

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حسین جان دیدی که اون تاپیک بسته نشد. حالا میتونی بیای همونجا ازش و از حرف هاش در مورد اون سریال ها و ... دفاع کنی .

امیر جان بحث کردن آداب و رسوم داره فدات شم.

الان بیای تایپیک بزنی این حسین فلان فلان شدست،آدم گشته، دزدی کرده،.....همه بهت میخندن، ولی شاید واقعا من اینکار رو کردم و تو از بیرون من (خارج از محیط مجازی خبر داری) با اینکه تو معرفت نسبت به من از همه ی این 100 هزار خوردهی یوزر بیشتر هست همه بهت میخندن، هر کس هم پشت اون یکی یه جو میده میگه این یارو دیوانست، بدونه اینکه حتی اصلا بدونن موضوع چی هست.

بحث اونجا هم همین هست، عباسی میگه تحریک ذهنی ایجاد میکنه فلان میکنه ،بیسار میکنه، اینجا یه مشت آدم بهش گیر میدن مغزش خرابه ، قیافه روشن فکری میگیرن که از پشت کوه آمده، خودش مریضه ، کمبود داره و.....

قبلش پای 117 تا جلسه ی تحلیلیش ننشستند که ببنید از کجا این بحث شروع شده و به کجا رسونده.....همه تو تایپیک گفتن فلان فلان شده از رو بخار معده حرف میزنه، یکی نیست بگه، عباس این حرف رو میزنی ، از اون 19 تا گارگردانی که مثلا لاست رو ساختن و تک تک رزومشون رو در آوردی، وبلاگشون، مصاحبه هاشون، همه رد کارپتاشون، زندگی نامه ی تک تک شون رفتار زندیگشون و حمایتهایی که از سریال شده و چه کسایی تولید کننده بودن، چه جوری به سفارش کی اولین اپیزود کلید خورد، از کجا امکانات جزیره فراهم شد، تو خاطرات مثلا کارگردانی که اپیزود 3 رو درست میگرد فلان کسک از کجا آمد گفت این موضوع رو روش بیشتر کار کن ، تو چه دوره بوده و از همه ی اینها بگذریم................

اینها رو کسی نگاه نمیکنه که ، یا ژست این که بابا این حرفها واسه 1400 سال پیشه، یا یکی از رو بی کاری این داستان رو میبینه......و هیج کس هم نمیتونه بگه چرا یکی اینجوری به موضوع نگاه میکنه چرا یکی دیگه یه جور دیگه.

هر کسی از منظر خودش نگاه میکنه امیر جان برا همین این بحث ها تا وقتی 2 طرف جوابگوی ادعا هاشون نباشن و مستندات قوی ارائه نکنن و بحث قابل پیچوندن نباشه ، نمیشه بحث کرد، فایده ی نداره اصلا ، جز ناراحتی و کدورت.

همون بهتر که هر کس یه نظری اونجا بده ، اونم مثل خیلی دیگه از این تایپیک ها بعد از مدتی از یاد میره.

موفق باشی عزیز:)

پ.ن: اگر خودت واقعا برات مهم هست ، حالا که پسری ، میتونیم همدیگر رو ببینیم و یه جاهایی با هم بریم یه چیزایی با هم بینیم و بحث هایی کنیم یا تو منو قانع میکنی یا من شما رو.:)

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
حالا چه بحثیه ؟ در کل قضیه که تفاوت حاصل نمی شه ! فقط این دوستی های بچه هاس که با این مدل بحث ها از بین می ره ... بیخیال بابا ...

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
حالا چه بحثیه ؟ در کل قضیه که تفاوت حاصل نمی شه ! فقط این دوستی های بچه هاس که با این مدل بحث ها از بین می ره ... بیخیال بابا ...

عمو باید فریاد حیات منزله زلزله یا یه چیز تو این مایه ها سرداد و نقش دشمن را نقش بر اب کردی و به انها گفت برو@$%

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891

مایکل یعنی بعد از این دوستی ما کم رنگ تر می شه . ؟؟ shit . :(:(

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بخش سریال...
اون همه تاپیک و پست...
صدها هزار ساعت وقتی که هزاران کاربر برای زدن اون پست ها گذاشته بودند...
به همین راحتی...

امیدوارم حداقل اون مباحث پاک نشن، و حداقل ذخیره بشن برای موقعی که به قول رزوبه روزگار چون شکر بیاد...
sigh.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
تمام مشکل کشور - که هیچی، تمام مشکل دنیا - همین بوده و هست که عده ای تحمل چیزی رو که نمی فهمن یا نمی پسندن ندارن و نفی و حذفش می کنن. میخواد گالیله باشه، میخواد بخش سریال پی تی باشه ... (منظورم البته به ادمین ها نیست)

متاسفم براشون که بعد از این همه تجربه کردن این مساله هنوز نفهمیدن که مردم رو لال و کور و کر میشه کرد، اما خر نمیشه کرد، و نتیجه مستقیم این کارا بیشتر شدن اشتیاق مردمه. همون قضیه میوه ممنوعه ...

امیدوارم حداقل اون مباحث پاک نشن، و حداقل ذخیره بشن برای موقعی که به قول رزوبه روزگار چون شکر بیاد

همینطور هم هست ... به امید روزگار چون شکر
7gcq3q5ko5g3m1tcw5x.gif

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
حسین برادر بیخیال شو، بقیه دوستان هم بیخیال بشین، بحث های دوتایی رو ادامه ندین، الان بحث سر فنا شدن بخش سریال هاست، حالا اینکه اون عباسی فلان فلان شده چی گفته دیگه اهمیتی نداره!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حسین برادر بیخیال شو، بقیه دوستان هم بیخیال بشین، بحث های دوتایی رو ادامه ندین، الان بحث سر فنا شدن بخش سریال هاست، حالا اینکه اون عباسی فلان فلان شده چی گفته دیگه اهمیتی نداره!

من از همه معذرت میخوام:)

تکرار نمیشه.:rolleyes:

هر پستی صلاح دیدی خواهر از من پاک کن:)

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
بله بی خیال این بحث بشین...

مثل اینکه گفتن توی بخش موسیقی هم فقط باید موسیقی های مجاز و مجوزدار گذاشته بشه...

یعنی دیگه نمیشه مثلا از گروه های خارجی آهنگ گذاشت یا در موردشون بحث کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا