برگزیده های پرشین تولز

مجردی یا تاهل؟ روش های جذب خواستگار...

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
به گفته ی یک روانشناس:general609: هدف بیش از 60 درصد دختران ایرانی از ازدواج فرار از خانواده و داشتن استقلال است
از سوی دیگر 90 درصد پسران ازدواج رو نیازی برای پر کردن خلاهای عاطفی و جنسی خود می بینند:confused:(عقده ای ها!شوخی بگیرن آقایون;))
جالب انکه مقصود از دوستی و کشیده شدن هر یک به جنس مخالف، رسیدن به این اهداف است...

.
.
.
روش های جذب خواستگار:general609::
1.اجتماعی بودن
2.ستگین و موقر بودن(چه در کلام چه در پوشش ...)
3. سعی کنیم ذاتا مهربان باشیم و بخشیدن دیگران را تمرین کنیم ، چرا که این مهم به طرز موثری روی عملکرد رفتاری فرد موثر است و باعث کشش و حس دلتنگی افراد به سمت شما می شود.
با تشکر برگزیده از خاطرات یک دختر 40 ساله :D

Last edited:

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
دیگر نگران افتادن گوشی همراه خود از شارژر نباشید:general707:...
فروش جزئی و عمده نگه دارنده ی موبایل برای اولین بار در کشور فقط 5000 تومان:eek: .
برای سفارش به تلگرام09109778681 یا پروفایل saraniki پ .خ کنید ...

فایل های ضمیمه

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    620 KB · نمایش ها: 115

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
به گفته ی یک روانشناس 99% دختران بخاطر پول و مال اموال ازدواج می کنن (به شوخی نگیرینا جدی بود):general206:

روش جذب کردن دختران: ماشین هر چی مدل بالاتر جذبندگی هم بالاتر :general105:

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
از سوی دیگر پسران ازدواج رو نیازی برای پر کردن خلاهای عاطفی و جنسی خود می بینندattachFull897010(عقده ای ها!شوخی بگیرن آقایونattachFull897011)

این روانشناسه باید مدرکشو آتیش بزنه :| دلیل من برای داشتن دوست دختر ایناس :| شاید برای امثال من تنها دلیل زن گرفتن عشقه .

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
از سوی دیگر پسران ازدواج رو نیازی برای پر کردن خلاهای عاطفی و جنسی خود می بینندattachFull897010(عقده ای ها!شوخی بگیرن آقایونattachFull897011)

این روانشناسه باید مدرکشو آتیش بزنه :| دلیل من برای داشتن دوست دختر ایناس :| شاید برای امثال من تنها دلیل زن گرفتن عشقه .
خب شما جزو اون 10 درصد یعنی پسران سالم هستید :)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,551
در مورد روشهای جذب خواستگار می تونید به @F-5 مراجعه کنید کلی خواستگار داره:D

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
sdpzkczqnkygsw09v9b8.jpg

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من دخترم و بسیار با نظرتون موافقم!;)

بله از آشنایی با شما خوشبختم
و این مورد خودم تجربه کردم با اینکه 28 سالمم شده دیگه هیچوقت ازدواج نخواهم کرد

1x7ji5olcqyllyx5lvce.jpg

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
بله از آشنایی با شما خوشبختم
و این مورد خودم تجربه کردم با اینکه 28 سالمم شده دیگه هیچوقت ازدواج نخواهم کرد

1x7ji5olcqyllyx5lvce.jpg
عزیزم... این شترایی که گاها دم در خونه میخوابن ، بلاخره باید یکی رو پذیرفت ...من خودم فقط به دلیل استقلال همین... وگرنه با خودشیفتگی حقیقی:) که از خودم سراغ دارم فکر نکنم بتونم روزی ازدواج بکنم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
عزیزم... این شترایی که گاها دم در خونه میخوابن ، بلاخره باید یکی رو پذیرفت ...من خودم فقط به دلیل استقلال همین... وگرنه با خودشیفتگی حقیقی:) که از خودم سراغ دارم فکر نکنم بتونم روزی ازدواج بکنم

ارزش خود رو دونستن و لطافت داشتن خوبه و باید هر زنی داشته باشه اما کوچیک کردن دیگری و خوردن کردن شخصیت چیزیه که خوب نیست چیی که باعث از بین رفتن خیلی از نیاز ها من شد

bz9b3flb7a97a0e7s3hq.jpg

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
ارزش خود رو دونستن و لطافت داشتن خوبه و باید هر زنی داشته باشه اما کوچیک کردن دیگری و خوردن کردن شخصیت چیزیه که خوب نیست چیی که باعث از بین رفتن خیلی از نیاز ها من شد

bz9b3flb7a97a0e7s3hq.jpg
این عکس منو یاد خودم میندازه!!:)

mrain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به گفته ی یک روانشناس:general609: هدف بیش از 60 درصد دختران ایرانی از ازدواج فرار از خانواده و داشتن استقلال است
از سوی دیگر 90 درصد پسران ازدواج رو نیازی برای پر کردن خلاهای عاطفی و جنسی خود می بینند:confused:(عقده ای ها!شوخی بگیرن آقایون;))
جالب انکه مقصود از دوستی و کشیده شدن هر یک به جنس مخالف، رسیدن به این اهداف است...

.
.
.
روش های جذب خواستگار:general609::
1.اجتماعی بودن
2.ستگین و موقر بودن(چه در کلام چه در پوشش ...)
3. سعی کنیم ذاتا مهربان باشیم و بخشیدن دیگران را تمرین کنیم ، چرا که این مهم به طرز موثری روی عملکرد رفتاری فرد موثر است و باعث کشش و حس دلتنگی افراد به سمت شما می شود.
با تشکر برگزیده از خاطرات یک دختر 40 ساله :D

4. تاپیک زدن با همین موضوع تو پی تی;) (به شخص خاصی اشاره نمیکنم اصلا:general705:)

بالا