برگزیده های پرشین تولز

مجلات خارجي به صورت رايگان

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
ميتوني از كتاب فروشي هاي جلوي دانشگاه تهران و ميدان انقلاب بخري البته مال صد سال پيش رو
اگر بخواي آنلاين سفارش بدي اون هم از امريكا و ...
باز هم صد سال ديگه شايد بدستت بره
فرقش اينه كه ميري پول رو ميدي و از انقلاب ميخري ولي اون يكي رو پولش رو ميدي ولي عمرا بدستت نميرسه

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
Time مجانی؟
171.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
جهت اطلاع بگم که Time ، به عنوان تبلیغ 4 شماره به طور مجانی میفرسته دم خونه( که این تعداد با تغییر اسم سفارش دهنده تا 400 و بیشتر هم میره !) که البته متاسفانه الان حدود سال که به Iran نمیفرسته !!!

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Parsiaweb :
نخير منظورم اينا كه شما ميگين نبود

من يكي از دوستانم اين مجله رو free سفارش ميده و ميارن دره خونشون! ازش كه پرسيدم گفت كه بايد مستر كارت مجازي داشته باشي و شماره اون رو كه بدي بعدا از يكي دو دفعه پول مجله ها رو كم مي كنن كه مستر كارتي وجود نداره!

و هر دفعه هم با يك اسم تقلبي اين كار رو مي كنه! قابل توجه شما اينكه فقط يه هفته طول ميكشه ! در ضمن خود مجله تايم براي 3 تا 4 بار مجاني ميده!

شما هم بهتره يكمي اطلاعات جمع كني بعد بزني زيره خنده!

من مي خواستم بدونم اگه چنين چيزي هست چه جوري ميشه اين مستر كارت رو درست كرد!
این که میشه دزدی!

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
عزیز من
مجله مجانی که همیشه هم برات بیاد زیاده
در هر زمینه ای
برای من الان بیش از 5 ساله که 3 تا مجله میاد

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از Bahreyni :
عزیز من
مجله مجانی که همیشه هم برات بیاد زیاده
در هر زمینه ای
برای من الان بیش از 5 ساله که 3 تا مجله میاد

میشه ماروهم راهنمائی کنی؟

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من نمی دونم کدوم مجله ها به شکل مجانی به دست دوستتون میرسه، ولی اگر در سایت TIME یا خیلی از مجلات معتبر دیگه دیدید که نوشته شده 4 issue free ، به شکلی نیست که اگر شما آدرس بدی اونها براتون بفرستند بلکه اگر شما مشترک 6 ماهه یا یک ساله یا غیره اونها شوید 4 تا از مجلاتشون رو برای شما ارسال می کنند که یا ::
1- این 4 مجله جزء مجلات ماهانه محسوب میشه؛ یعنی بعد از تموم شدن اعتبارتون باز هم برای شما مجله ارسال میشه(تا 4 نوبت!)
2- 4 مجله از بخش های پرطرفدار قبلی که فروش مناسبی داشته (اکثرا در همون سال چاپ شده) رو به همراه اولین دفعه ایی که مجله میاد برای شما ارسال میشه ( یعنی دفعه اول 5 مجله)
3- و یا روش های دیگه که قیمت گذاری محاسبه میشه.
در هر صورت باید چک کنید و ببنید که به چه شکل هست. ولی بدونید به ندرت مفتی مفتی برای کسی مجله ارسال میشه و برای اون 4 مجله هم پول دریافت میشه.

در مورد استفاده از شماره کارت های اعتباری غیر معتبر و یا شماره کارت های دزدیده شده: بستگی به نوع شماره و عملیات اجرایی داره. اما بشدت توصیه می کنم برای مواردی نظیر این کار که شما آدرس پستی تون و مشخصات واقعی تون رو ارسال می کنید به هیچ وجه از این گونه شماره ها استفاده نکنید. چون:
1- اکثرا حین عملیات حسابداری ناشر متوجه میشه و اصلا عملیات ارسال متوقف شده و برای شما چیزی ارسال نمیشه
2- اگر همه چیز در ابتدا به خوبی و خوشی بگذره ، باز هم این احتمال وجود داره که در ادامه متوجه بشوند و عملیات ارسال متوقف و اگر مبلغ بالا بشه از شما حتما و رسما شکایت میشه ، و اگر هم مبلغ بالا باشه (بالای 200 دلار) یا این کار شما تکرار بشه خیلی بعید نیست که اسمتون توی لیست سیاه بره. در هر صورت باعث میشه که اونها شما رو تحت تعقیب قرار بدهند.
3-
دزدي ( كيلو چند؟‌) كه نيست! از اين خارجي ها هر چي بدزدي حلاله! اون با من!!
همچین فکری رو هم به کل کنار بزار چون خارجی و ایرانی و مسلمون و غیره نداره . در ثانی زیر یک میلیون دیگه امروزه پول انچنانی نیست ، ولی همیشه این کار شما توی خاطرتون میمونه ؛ بالاخره دزدی شاخ و دم نداره که !!

تازه اشتراک هم خیلی دردسر نداره!! خیلی از شرکت ها توی ایران به شکل واسطه توضیع کننده این مجلات هستند. تهیه کارت اعتباری هم که بتونه مشکل شما رو حل کنه راحت هست.

بالا