برگزیده های پرشین تولز

مجله های مرتبط با بازیهای کامپیوتری

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
خوب چون امروز برقمون رفت مجبور شدم سرمو به مجله ها گرم کنم!
بعد به این فکر افتادم که مجله های مربوط به بازیهای کامپیوتری رو معرفی کنم!
مثلا یکی از این مجله ها بازیرایانه است که انصافا مجله ی خوبی بود اما بیشتر از یه ساله که من تو هیچ روزنامه فروشی ندیدم ولی بعضیها دارنش :rolleyes: ;)
یکی دیگه مجله نرم افزاره که اکثر صفحاتشو به معرفی بازیهای PS2 وPC و راهنماشون و رمزهاشونو میذاره که تو سی دی اختیاریش یه سری بازی هم هست. اون موقعها که من اینترنت درست حسابی سرم نمی شد راهنمای Neverhood رو از این مجله خوندم ;)
یکی دیگه مجله ای بود که هر بار تغییر نام داده و سرانجام ناپدید شد :D
یه بار اسمش "ویژه بازی های کامپیوتر" یه بار اسمش "ویژه رایانه" و... که بیشتر یکسری تبلیغ بود که در کنارش به معرفی بازی هم می پرداخت!
یه مجله هم به نام بازینما که اخیرا شماره ی دومش منتشر شده و مثل مجلات زرد اما در زمینه بازیهای کامپیوتری می مونه :D
تو این شماره آخر با تولید کنندگان بازی Syberia مصاحبه اختصاصی کرده :D
از نکات جالبش غلط گفتن نام بازیهاست مانند: GTA 4:Vice City و Lara Craft و X MAN !
و جالبتر اینکه یه جدول هم براساس این اسما داره که بنابراین اگه درست جواب بدیم غلط حساب میشه :D
بازینما و بازیرایانه جفتشون کلوپ بازی هم دارن که بازی رو میارن دم در ;)
خلاصه این تاپیکو ساختم که در این موارد شما هم سرگرم بشین ;)
اگه کسی مجله های دیگه هم میشناسه بگه :)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من خيلي از اين مجله هاي ايراني بازي رو ديدم و بنظرم هيچكدومشون ارزش خريدن ندارن.(اونهايي كه من ديدم) (مثلا اون بازيرايانه كه مثلا بهترينشون بود و من چند تاشو خريدم..)
چون اولا پر هستن از غلط هاي بزرگ, چه تايپي چه ترجمه هاي ناشيانه و احمقانه اسمها و خلاصه مشخصه كه فقط نشستن هول هولي مطالب سايتاي خارجي رو كش رفتن و ترجمه كردن تا يه سودي به جيب بزنن.
بعدشم اصلا كارشون حساب كتاب نداره..يهو ميبيني 3 ماه چاپ نشد.
و از همه بدتر قيمتشون هم نسبت به نوشته هاشون و كيفيتشون واقعا گرونه..سياه و سفيد و توشون پر هست از تبليغ هاي بيربط شكلان و كارت اينترنت و فروشگاه كامپيوتر و.. در واقع چيزي برا گفتن ندارن جز چند صفحه مقاله ناشيانه ترجمه شده و بي ارزش.

اما اگه يكم انگليسي بلد باشين,مجله هاي خارجي مربوط به بازي زيادي هست و انصافا قيمتشون (2 تا 3 يا 4تومن) نسبت به مطالب و كيفيتي كه دارن مفته حتي بعضيهاشون كه گرونترم هستن ارزش دارن و معمولا همراهشون يه سي دي هم هست كه دمو و..بازيهايي كه توش نوشته دربارشو داره.
اصلا جورين كه آدم فقط ورق بزنه هم لذت ميبره.چون واقعا براش زحمت كشيده شده.
توي خيلي جاها پيدا ميشن مثلا تو خيابون انقلاب چند تا از روزنامه فروشيها ديدم دارن و هرماه هم ميارن و جاهاي ديگه.
مثلا PC Gamer يا Computer Gaming World.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
والا من ماهي 9000 تومن دارم بالاي Personal Computer World ميدم و هرچند وقت يه بار مجله هاي خارجي مربوط به بازي رو ميخرم چون اگه هرماه بخرم 13 تومن از اين طرف حدود 13 تومن هم پول اينترنتم در ماه و ديگه بازيهايي که ميان و برنامه هايي که مي خوام و... :D
اونوقت بايد چک بي محل بکشم ;)
بازيرايانه خوبيش اين بود که کل Gamespot رو کپي کرده بود :D
در ضمن بازينما و نرم افزار از نظر کيفيت چاپ نسبتا خوبن اما مطلب خوب ندارن ;)

constellationex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازیرایانه رو بهتر از بقیه دیدم

اسم مجله نرم افزار رو باید گذاشت:computer and pc games for DUMMIES

هر وقت بخوام بخندم یه سر به بخش سخت افزارش میزنم جوکهای بامزهای داره!

بخش بازخوردشم واسه خودش عالمی داره انگار همشون وسط بیابون گیر کردن یه search ساده بلد نیستن انجام بدن .البته بنظر من نصف سوال جواباش ساختگی و کار خودشون.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
داره بحث عوض ميشه اما اشكال نداره :D
از مجله نرم افزار هرچي بگي كم گفتي!
نزديكاي عيد يه مقاله راجع به Lindows 3 نوشتن که از خنده مردم :D
نوشته بود لیندوز محصول مایکروسافته و مایکروسافت اینجوری خواسته با لینوکس رقابت کنه و مایکروسافت خودش قبول داره خدمات لیندوز هنوز خیلی خوب نیست اما به زودی درستش می کنه :D
ممد بیا بگو بحثو منحرف نکنین که من نمی تونم بگم ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بابا بحث منحرف نشده كه.. :) ;)

راستي جدا از مجله هاي مربوط به بازيهاي PC,مجله هاي مربوطبه بازيهاي دستگاههاي بازي ديگه رو فراموش نكنين..اونا خيلي بيشترن و جذاب.
مثلا مجله Nintendo Power كه مجله رسمي نيتندو هست و يا مجله XBOX Official كه اونم مجله رسمي اكس باكسه يا مجله PSM كه مختص پلي استيشن هست و هرچند رسمي نيست اما واقعا مطالب عالي و مصاحبه هاي خيلي جالبي داره.من تقريبا 12 شمارشو دارم.خيلي هم ارزونه 2 تومن.

اما توي مجله هاي بازي PC به نظرم PC Gamer واقعا يك چيز عالي و استثنايي هست من هر وقت ببينم و پول دستم باشه ميخرم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
حالا آدرس اون مجله فروشي با انصافو بده اينجايي كه من ميگيرم هر دفعه هزار تومن مي كشه روش :D
فقط نگو كيوسك فشمي كه خودمو همين الان پرت مي كنم پايين :D
از بس كه همه اينجارو گفتن و آدرسشو نگفتن :(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستش من مرتب نميخرم و از جاي خاصي هم نميخرم يعني هر جا چشمم بيينه ميخرم.
اما سه جا كه ديدن هميشه از اين مجله ها مياره رو ميگم اون طرفا رفتي يه سر بزن:
يكيش توي خيابون انقلاب..تقريبا نزديكاي 4 راه وليعصر (بازار رضا) اون ور خيابون!
يكي ديگش نزديكاي ميدون انقلاب جايي كه روبروش تاكسي ها به سمت كريم خان ميرن!
و يكي ديگش هم خيابون استانبول..نرسيده به پاساژ پلاسكو!

عجب آدرسهايي! ولي مشخصصن اگه بري اونطرفا ميفهمي.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
مرسي از آدرسا ;)
اما من فكر نكنم تا دويست سال ديگه گذرم به اونجاها بيفته :(
سال تحصيلي هم كه داره شروع ميشه :( :( :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خونه ما هم برق زياد ميره! ولي مجله ندارم كه بخونم! بايد برم اون چندتايي كه گفتين بخرم!

Gamelove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ممکنه شماره تلفن،ایمیل یا وب سایت مجلات نرم افزار،بازینما وبازی رایانه راذکر کنید

بالا