برگزیده های پرشین تولز

مجموع برنامه/بازیهای UIQ 2 و UIQ 2.1 ٠

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك برنامه تحت جاوا شنيده بودم كه البته مي گفتند درست كار نمي كند. ولي ما طرحي براي توليد همين تقويم شمسي براي سري 6 نوكيا داريم.

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما درحال حاضر مشغول تست نهايي ورژن پرو تقويم شمسي (فارسي) هستيم و بزودي در سايتمون قرار خواهد گرفت بعد از اون براي سه پروژه ديگر برنامه ريزيمون شروع مي كنيم كه يكي از اونها تقويم شمسي براي سري 6 مي باشد. اميدواريم بتونيم ظرف دو سه ماه آينده ورژني از اون رو منتشر كنيم.

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه پيشرفته ( پرو ) تقويم شمسي با قابليت هاي زير ارائه شد.
مشخصات و ويژگي هاي نسخه پيشرفته عبارت است از:

حاوي گروه هاي مختلف رويداد از قبيل:
o رويدادهاي هنري
o رويدادهاي تاريخي جهاني
o رويدادهاي تاريخي داخلي
o رويدادهاي ادبي
o رويدادهاي عمومي
o رويدادهاي علمي
o رويدادهاي فضايي
o ...

امكان انتخاب از رويدادهاي مختلف
نمايش ليست رويدادها
امكان دسترسي به بخش تنظيمات شامل
o تنظيم صفحه شروع برنامه
o انتخاب فونت هاي مختلف شامل تروتايپ با سايزهاي مختلف
o دسترسي به عناوني گروه رويدادها و امكان انتخاب از آنها
o امكان رجيستر نسخه پيشرفته

ضمنا قيمت نسخه پايه 2000 و قيمت نسخه پيشرفته 4000 تومن تعيين شده است. علاوه بر اين هر ماه سعي خواهد شد رويدادهاي جديد به كاربران معرفي تا بتوانند نسخه هاي جديد را تهيه نمايند.

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت http://www.phdi-co.com مي توانيد مراجعه كنيد.

نمونه اي از تصاوير تبليغاتي ورژن پرو:

sc_v204.gif

madbomberman33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
آقا یه سوال خیلی مهم.
شاید برای خیلی از شماهایی که یه هندهلد تاچ اسکرین دارین یا گ,شی موبایل تاچ اسکرین مثل p910 دارین پیش اومده باشه که از روی عادت دو تا حرف انگلیسی رو توی یه جایی مثل sms یا jotter پشت سر هم نوشته باشین و گوشیتون هم اون حرف رو نفهمیده باشه. ( جمله ام خیلی سخت شد ). منظورم اینه که مثلا وقتی میخواین بنویسین cat، این رو کاملا به هم چسبیده نوشته باشین شبیه این خارجیا.
حالا قابلیتی که من دنبالشم اینه که این موجودات احمق این handwriting شما رو بفهمند. یه چیزی تو مایه های handwriting recognition توی آفیس XP. ساده اش اینکه لازم نباشه من برای نوشتن cat، سه بار قلم رو بذارم و ور دارم و هر حرف رو جدا بنویسم. بتونم مثل آدم پشت سر هم و یه تیکه بنویسم و گوشیم هم بفهمه.
حالا میخواستم ببینم برنامه ای یا آپگرید فرم ویری یا چیزی که چنین کاری رو برای p910 بکنه سراغ دارین یا نه؟
مساله خیلی حیاتیه. ممنون میشم هرکی هرچقد میتونه کمکم کنه.

madbomberman33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
آقا یه سوال خیلی مهم.
شاید برای خیلی از شماهایی که یه هندهلد تاچ اسکرین دارین یا گ,شی موبایل تاچ اسکرین مثل p910 دارین پیش اومده باشه که از روی عادت دو تا حرف انگلیسی رو توی یه جایی مثل sms یا jotter پشت سر هم نوشته باشین و گوشیتون هم اون حرف رو نفهمیده باشه. ( جمله ام خیلی سخت شد ). منظورم اینه که مثلا وقتی میخواین بنویسین cat، این رو کاملا به هم چسبیده نوشته باشین شبیه این خارجیا.
حالا قابلیتی که من دنبالشم اینه که این موجودات احمق این handwriting شما رو بفهمند. یه چیزی تو مایه های handwriting recognition توی آفیس XP. ساده اش اینکه لازم نباشه من برای نوشتن cat، سه بار قلم رو بذارم و ور دارم و هر حرف رو جدا بنویسم. بتونم مثل آدم پشت سر هم و یه تیکه بنویسم و گوشیم هم بفهمه.
حالا میخواستم ببینم برنامه ای یا آپگرید فرم ویری یا چیزی که چنین کاری رو برای p910 بکنه سراغ دارین یا نه؟
مساله خیلی حیاتیه. ممنون میشم هرکی هرچقد میتونه کمکم کنه.

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و معذرت خواهي از بابت تاخير

ورژن جديد تقويم شمسي با امكانات فارسي اراپه شد. اين ورژن كه به دو صورت پايه و پيشرفته عرضه مي شود حاوي شماره نسخه 205 مي باشد

در اين ورژن بعضي از ايرادات رفع شده و ضمن اينكه بانك هاي اطلاعاتي قبلي تكميل شده چند بانك جديد نيز اضافه شده است.

براي دريافت نسخه آزمايشي اين نرم افزار مي توانيد به سايت http://www.phdi-co.com مراجعه فرماپيد

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
icon_didic.jpg

شركت PHDI دومين محصول خود را در زمينه موبايل هاي UIQ عرضه كرد.

ديكشنري انگليسي به فارسي ( فارسي به انگليسي نيز در دست طراحي است) با امكان استفاده بسيار راحت توليد و در سايت شركت مذكور يعني http://www.phdi-co.com قرار داده شد.

اين ديكشنري به ديكشنري داده نگار DI Dictionary نامگذاري شده است.

در اين ديكشنري امكان افزودن بانك هاي اطلاعاتي ديكشنري هاي مختلف از جمله عمومي و تخصصي وجود دارد.

در حال حاضر بانك اطلاعاتي ديكشنري عمومي مشتمل بر 62000 لغت همراه اين ديكشنري عرضه مي شود. و در آينده نزديك بانك اطلاعاتي تخصصي ديكشنري كامپيوتري و ساير ديكشنري ها آماده و عرضه خواهد شد.

نمونه از تصوير اين ديكشنري را ملاحظه مي كنيد.

v100_2.jpg

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه 101 ديكشنري انگيسي به فارسي براي موبايل هاي سوني اريكسون، موتورولا، بن كيو، آريما كه سيستم عامل سيمبيان يا سيمبين با اينترفيس UIQ دارند همين امروز عرضه شد.

در اين نسخه قابليت جديدي به ديكشنري اضافه شده است.

phdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشحاليم كه به اطلاع برسانيم صفحه كليد كاملا فارسي با امكان تايپ 4 حرف فارسي پ ژ گ چ و امكان تايپ در همه قسمت هاي موبايل بزودي عرضه مي شود. با اين صفحه كليد شما مي توانيد در همه جاي موبايل هاي سوني اريكسون p800 - p900 - p910- motorola A92xx A1000 و ... فارسي تايپ كنيد مثلا در داخل اديتورهاي متني يا در داخل دفترچه تلفن و ...

اين نرم افزار در قسمت control panel > text input با نام Persian (Farsi) virtual Keyboard ديده خواهد شد كه از همانجا قابل نصب است.

اين نرم افزار محصول شركت داده نگار مي باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به آدرس زير سر بزنيد

http://www.phdi-co.com

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
بابا به فکر p990 و ورژن UIQ 3 باشید....UIQ2 که دیگه عمرش کم کم سر اومده...

telecom_hamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
من خودم يه تقويم فارسي خيلي قشنگتر ساختم مي توانيد از آدرس زير دريافت كنيد:
http://www.mobile4use.com/Download.php
شرمنده كه من مجاني اين كارو كردم. اما هميشه رقيب هست!:lol:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
یعنی چی برگردونیم؟!

الان برای من یه سوال مطرح شد :

شما بعد از n ماه چطور شد رسیدی به این تاپیک و چنین سوالی کردی (
127fs4573872.gif
)

-
برگردونن به UIQ 3.0
یعنی برای UIQ 3.0 ( مثل P990/W950/M600/G900/P1/W960 و .. )
که البته الان دیکشنریهای دیگه ای هم هستند که کار میکنند و تاپیک برای نسل قبل هست .

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
آقای phdi آیا شما طرحی هم برای ساخت تقویم شمسی مخصوص p990 دارین؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
برای برنامه/بازیهای این شاخه ( شامل P800/P900/P910 ) فقط از همین تاپیک استفاده کنید

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
كسي بازي براي p990 نداره؟

بالا