برگزیده های پرشین تولز

محدوديت بی‌سابقه در ارائه اينترنت پرسرعت به مردم

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مخابرات با نامردی تمام پهنای باند داتکو نصف کرده و اونا هم مجبور شدن تا درست شدن شرایط سرویسارو نصف کنن تا مشکلی پیش نیاد :(

الانم که یکم سرعتهارو بیشتر کردن واقعا به کیفیت سرویس لطمه شدیدی خورده.

این قضیه فکر نکنم هیچ ربطی به اون بخشنامه مسخره داشته باشه!

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
ظاهراً پارس آنلاین هنوز این محدودیت ها رو اعمال نکرده. کسی خبر داره ؟

من پارس آنلاین دارم

هنوز خبری نیس

احتمالا علتش اینه که پارس مال بنیاده و فعلا زورشون بهش نمی رسه:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
الانم که یکم سرعتهارو بیشتر کردن واقعا به کیفیت سرویس لطمه شدیدی خورده.
اين مورد شديدا تأييد ميشه چون سرعت من الان شده الاکلنگي و تا حد دايل آپ هم پايين اومده (ميترسم يه چيزي به مخابرات بگم همينشم بپره!!)

احتمالا علتش اینه که پارس مال بنیاده و فعلا زورشون بهش نمی رسه
جدي پارس مال بنياده؟ عجب، خوب پس شما پارسي ها وضعتون خوبه با اين حساب ديگه
biggrin.gif
ولي اينکه اين وسط اين بلاي ناگهاني فقط سر داتک و ما يوزرهاي بدبختش نازل شده يه نموره که چه عرض کنم، خيلي شديدا بوداره!

.

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
اين مورد شديدا تأييد ميشه چون سرعت من الان شده الاکلنگي و تا حد دايل آپ هم پايين اومده (ميترسم يه چيزي به مخابرات بگم همينشم بپره!!)

جدي پارس مال بنياده؟ عجب، خوب پس شما پارسي ها وضعتون خوبه با اين حساب ديگه
biggrin.gif
ولي اينکه اين وسط اين بلاي ناگهاني فقط سر داتک و ما يوزرهاي بدبختش نازل شده يه نموره که چه عرض کنم، خيلي شديدا بوداره!

.
من 256 پارس دارم . یه مشگلی بود زنگ زدم به پشتیبانی تا رفع اشکال بشه . بعدش راجع به این مسئله هم پرسیدم. بهم گفتند که فعلاً دستورالعملش برای ما نیامده ولی به محضی که بیاد اعمال میشه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چند وقت دیگه اینترنت هم ممنوع میشه:D
بابا چقدر شماها بی چشمورو هستید میخوان به زور بفرستنتون تو بهشت نمیخواید؟ شما هیچی نمیفهمید شما ها عقل ندارید فقط مسئولین میفهمن و اونا صلاح شمارو بهتر از شما میدونن آخه از طرف خدا اومدن. کاش قدرشونو بدونید.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خدایی اگر من ADSL داشتم همین امشب تعطیلش میکردم.
فردا و دوشنبه و تا پنج شنبه هفته دیگه هم تو اینترنت نمیام.
هر کی پایس بیاد چند روز در هفته رو تحریم کنیم.
من کاربر اینترنت رو کسی نمیتونه تحریم کنه یا تحت فشار قرار بده.

مرد حسابی ، اینجوری که از خوشحالی خوابشون نمیبره که !!!

مشکل جای دیگه است ....

به قول شاعر :

تا خر اند این جماعت
رندان خر سواری میکنند

این ملت رو به ... هم بدی صداشون در نمی یاد ...

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
جالبه !

هنوز هیچ کس نمیدونه دلیل این کار چیه , اونوقت بعضی راهکار هم دادن

حداقل صبر میکردید دلیلش اعلام بشه

من شنیدم میگن موضوع بدهی و از این جور حرفا به مخابراته که بعضی شرکتا مثل داتک و... دارن

بعضی هم میگن ممکنه یکی از خطهای اصلی رو پس بدن مثلا ماله امارات

ولی هر چی باشه تا دلیل اصلی این موضوع روشن نشه نمیشه که رای صادر کرد

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
من پارس آنلاین دارم

هنوز خبری نیس

احتمالا علتش اینه که پارس مال بنیاده و فعلا زورشون بهش نمی رسه:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

تایید نمی شود.

پارس آنلاین مال یک خانواده خصوصی است و اصلا ربطی به بنیاد مستضعفان نداره. البته مثل هر شرکت
بزرگ خصوصی دیگه دارای پارتی های قوی دولتی است اما اصلا زیرنظر بنیاد نیست

savap.jpg

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
چه اهمیتی داره علتش چیه؟ مگه تغییری تو موضوع ایجاد میکنه؟

جالبه !

هنوز هیچ کس نمیدونه دلیل این کار چیه , اونوقت بعضی راهکار هم دادن

حداقل صبر میکردید دلیلش اعلام بشه

من شنیدم میگن موضوع بدهی و از این جور حرفا به مخابراته که بعضی شرکتا مثل داتک و... دارن

بعضی هم میگن ممکنه یکی از خطهای اصلی رو پس بدن مثلا ماله امارات

ولی هر چی باشه تا دلیل اصلی این موضوع روشن نشه نمیشه که رای صادر کرد

گیریم علتش بدهی یه سری شرکت باشه مگه چوبشو مردم باید بخورند؟
زوری که نمیشه توجیه کرد یه چیزی رو

chia

Registered User
لایک‌ها
2
من ميخواستم ADSL بگيرم ولي اينجوري كه بوش مياد بهتره صبر كنم
sorry.gif
shout.gif

cry.gif

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چند وقت دیگه اینترنت هم ممنوع میشه:D
بابا چقدر شماها بی چشمورو هستید میخوان به زور بفرستنتون تو بهشت نمیخواید؟ شما هیچی نمیفهمید شما ها عقل ندارید فقط مسئولین میفهمن و اونا صلاح شمارو بهتر از شما میدونن آخه از طرف خدا اومدن. کاش قدرشونو بدونید.

تایید میشه.:blush: :blush:

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
اما در کل چقدر سرعت اینترنت در این چند روزه رفته بالا همین امروز چند گیگابایت دانلود کردم با خط 64k

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
صادق‌زاده رئیس كمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی: كشور برای توسعه و دستیابی به علم روز نیازمند اینترنت پرسرعت است و من شدیدا با اقدام اخیر سازمان تنظيم مقررات مخالف هستم.
رمضانعلي صادق‌زاده گفت: باید استدلال های مسئولین سازمان تنظیم مقررات را برای تثبیت طرح ممنوعیت ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه را شنید و در خصوص آن تصمیم‌گیری كرد.
رمضانعلي صادق‌زاده رئیس كمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سلام در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، مبنی بر اینكه ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود گفت:مبنای تصمیم‌گیری از سوی سازمان تنظیم مقررات و رادیویی در خصوص طرح فوق هنوز برای ما مشخص نشده و ما بدنبال استدلال‌های سازمان برای ارائه طرح فوق هستیم.
وی در ادامه افزود: پس از تعطیلات ایام شب‌های قدر معاونت پارلمانی مجلس، جلسه‌ای را با حضور مسئولین مربوطه برگزار و نظرات و پیشنهادات آنها را بررسی و جمع بندی خواهیم كرد.
صادق زاده با تاكید بر این كه در صورت نبود دلیل مناسب با طرح پیشنهادی، مجلس تمام تلاش خود را برای رد آن انجام خواهد داد اظهار كرد: تمامی كشورهای جهان به سمت مدرنیزه شدن حركت می‌كنند و می‌توان گفت یكی از عوامل اساسی مدرنیزه شدن در جهان دستیابی به اینترنت پرسرعت است.
معاون كميسيون صنايع و معادن مجلس ادامه داد: كشور برای توسعه و دستیابی به علم روز نیازمند اینترنت پرسرعت است و من شدیدا با اقدام اخیر سازمان مخالف هستم و منتظر شنیدن استدلال‌های آنها برای پیشنهاد طرح فوق می‌باشم.
وی اظهار داشت: ارایه سرویس‌ها با سرعت بالا نیازمند پهنای باند وسیع است و هر چقدر اینترنت با سرعت بالا ارائه شود شاهد اطلاعات جامع‌تری خواهیم بود و می‌توان گفت محدودیت سرعت و پهنای باند، جامعه اطلاعاتی كشور را با خطر جدی مواجه خواهد كرد.
گفتنی است: بر اساس بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور را با محدوديت مواجه كرده است.
لازم بذكر است مطابق با اين بخشنامه، از اين پس ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلوبيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود و بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

منبع: tct.ir

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
اما در کل چقدر سرعت اینترنت در این چند روزه رفته بالا همین امروز چند گیگابایت دانلود کردم با خط 64k

تو بهترین حالت با 64 می تونی 1.2 گیگ در 24 ساعت بگیری چجوری تو چند گیگ گرفتی؟؟

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: با مهيا شدن شرايط خاص براي ارايه اينترنت با سرعت 128 كيلو بيت برثانيه محدوديت آن تا چهار ماه آينده لغو مي‌شود.

محمود خسروي در گفت‌گو با فارس در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي كه براساس آن ارايه اينترنت پر سرعت به تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شده است، اظهار داشت: اين بخشنامه تا زماني كه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پرسرعت توسط شركت‌هاي PAP مشخص شود اجرا خواهد شد.

گزارش فارس حاكي است: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ADSL به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

وي با تاكيد بر اين نكته كه اين بخشنامه موقتي است، گفت: پيش‌بيني مي‌شود با مهيا شدن شرايط درخواستي براي ارايه اينترنت پر سرعت اين محدوديت تا چهار ماه آينده لغو شود.

خسروي از ارايه توضيحات بيشتر در مورد اين بخشنامه خودداري كرد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
4 ماه نوری

فکر میکنم کاسه ای زیر نیم کاسه باشه

بالا