برگزیده های پرشین تولز

محدوديت بی‌سابقه در ارائه اينترنت پرسرعت به مردم

gba

Registered User
لایک‌ها
25
گفتند با وصل شدن به فیبر نوری ترکیه تا 4 ماه دیگه برش می دارند. (منبع اطلاعات، دیروز)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امیدوارم که حرفشون درست باشه

gba

Registered User
لایک‌ها
25
امیدوارم که حرفشون درست باشه
me too
sm184.gif

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بذارید جریان رو براتون بگم

حدود 2 هفته پیش داشتم ماهواره شبکه صدای آمریکا

Voanews

رو نگاه میکردم

صحبت سر فیلترینگ و این حرفا بود

کل داستان رو میگم

آخرش این شد که از طریق ایمیل و آف به هم دیگه آدرس هایی رو بدن که بشه TV های سیاسی و سایتهاس سیاسی رو دید و گفتند ما طوری میذاریم که بشه با سرعت 256 دید این شبکهه هارو و فقط شماها به هم ایمیل بزنید و آدرسارو بدید و این آدرسا سایت نیست که بتونن فیلتر کنن و اینا از یک کامپوتر تو آمریکا پخش میشه

و آقا یکی زنگ زد همین جریان رو گفت

گفت اگه تا هفته دیگه سرعت نت رو محدود نکردن !

خلاصه جریان ایناست . من فکر میکنم

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
گفتند با وصل شدن به فیبر نوری ترکیه تا 4 ماه دیگه برش می دارند.
اینو گفتن برای سرکار گذاشتن ملت!

شده قضیه 2 روز قطعی فیبر که شد 2 ماه!!

این خبر رو ندیدی؟!
ظرفيت پهناي باند كشور 2/1 گيگابيت بر ثانيه است. ADSL بايد 256 كيلوبيت به بالا باشد.

در حال حاضر ميزان فيبرنوري كشور 20 STM1 است كه معادل ظرفيت 2/1 گيگابيت بر ثانيه خواهد بود. صابرفيضي، مديرعامل شركت مخابرات ايران، درگفت و گو با ايلنا، در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات مبني بر محدوديت ارائه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از 128 كيلوبيت بر ثانيه با بيان اين مطلب، گفت: با پهناي باند موجود به طور همزمان 10 هزار نفر مي‌‏توانند به شبكه دسترسي پيدا كنند.

وي، با بيان اين كه در حال حاضر استفاده از پهناي باند در كشور با توجه به ميزان كاربران مشكلي در برندارد، در خصوص دليل صدور اين بخشنامه اظهار بي‌اطلاعي كرد و يادآور شد: دلايل صدور اين بخشنامه بايد از سوي سازمان تنظيم مقررات پاسخ داده شود.

فيضي خاطرنشان كرد: ظرفيت 128 كيلوبيت بر ثانيه دو برابر دايل‌آپ خواهد بود و ADSL زماني مفهوم پيدا خواهد كرد كه بيش از 128 كيلوبيت برثانيه يعني 256 كيلوبيت به بالا باشد.
منبع : ایتنا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بذارید جریان رو براتون بگم

حدود 2 هفته پیش داشتم ماهواره شبکه صدای آمریکا

Voanews

رو نگاه میکردم

صحبت سر فیلترینگ و این حرفا بود

کل داستان رو میگم

آخرش این شد که از طریق ایمیل و آف به هم دیگه آدرس هایی رو بدن که بشه TV های سیاسی و سایتهاس سیاسی رو دید و گفتند ما طوری میذاریم که بشه با سرعت 256 دید این شبکهه هارو و فقط شماها به هم ایمیل بزنید و آدرسارو بدید و این آدرسا سایت نیست که بتونن فیلتر کنن و اینا از یک کامپوتر تو آمریکا پخش میشه

و آقا یکی زنگ زد همین جریان رو گفت

گفت اگه تا هفته دیگه سرعت نت رو محدود نکردن !

خلاصه جریان ایناست . من فکر میکنم

منم دیدم پیشگویی یارو خیلی دقیق بود!:lol: .....

بالا