برگزیده های پرشین تولز

محصولات نانو خودرو

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
فروش محصولات نظافتی و پوشش های نانو خودور

اسپری های تمیز کننده خودرو با فناوری نانو
اسپر تمیز کننده بدنه خودرو مهرتاش قیمت 16000 ت : تمیز کننده ، خاصیت ضد گرد و غبار ، بدون نیاز به اب با قدرت پاک کنندگی بالا
اسپری تمیز کننده شیشه خودرو مهرتاش قیمت 16000 ت : تمیز کننده و ضد گرد و غبار و لک ، ضد بخار برای استفاده از داخل
اسپری تمیز کننده داشبورد و صندلی های چرمی قیمت 16000 ت : براق کننده و ضد گرد و غبار ، محافظت در برابر اشعه فرابنفش خورشید
اسپری تمیز کننده رینگ و لاستیک قیمت 16000 ت : تمیز کننده و براق کننده و محافظت در برابر اثرات محیطی
مایع شیشه شوی غلیظ قیمت 8000 ت : رقیق شونده با اب ، بدون مواد اسیدی و گیاهی
ماندگاری محصولات مهرتاش معمولا بین 1 تا 2 هفته میباشد و بیشتر خاصیت تمیز کنندگی بالا و گیاهی بودن داره
mehrtash-nano-cleaning-kit-9f713b-1024x1024.jpg

شامپو اتومبیل نانو نانیت قیمت 10000 ت : به صرفه و با خاصیت انتی استاتیک
براق کننده داشبورد نانو نانیت قیمت 10000 ت : تمیز کننده ، براق کننده فوق العاده
براق کننده لاستیک نانو نانیت قیمت 15000 ت : تمیزکننده عالی ، براق کننده و محافظت از بافت لاستیک

داخل شوی فوق العاده قوی نانو تیرولکس قیمت 30000 ت : قدرت پاک کنندگی بالا برای قسمت های داخلی ماشین از جمله صندلی ها ، سقف ، کنار در ها
doraklin2-1024x724.jpg

پوشش های نانو خودور
ژل نانو بدنه خودرو قیمت 40000 ت : ضد گرد و غبار و کثیف ، خاصیت اسان تمیز شونده ، محافظت از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی و نور خورشید - ماندگاری 2 - 3 ماه
z6.png

افشانه شیشه خودرو نانو قیمت 35000 ت : ضد گرد و غبار و کثیفی ، اسان تمیز شونده ، افزایش دید در هنگام رانندگی ، ضد بخار و مه در صورت استفاده از داخل خودرو -- ماندگاری حدود 2-3 ماه
افشانه-شیشه-خودرو1.jpg

بهینه سازی خودرو
مکمل روغن نانو انرژی قیمت 15000 ت : افزایش بازدهی و راندمان خودرو ، افزایش طول عمر قطعات موتور ، استفاده از نانو ذرات نانو نقره برای روان کنندگی مناسب
p31.jpg

فروش از طریق وبسایت هم برقراره ( دارای نماد اعتماد الکترونیک )
سوالی بود در خدمتم

دوستان در صورت استفاده ممنون میشم نظرتون رو بهم بگین

Last edited:

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
برای شیشه ماشین

من یه مشکل دارم , اینکه شیشه جلو انگار مات شده و شب ها نور های ماشین جلویی که میافته شیشه ماتی خودشو بیشتر نشون میده

دست که میکشم انگار تمیز ولی لحظه ای هست با هر چی هم شستم اوکی نشده

ممنون میشم راهنمایی کنید

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
برای شیشه ماشین

من یه مشکل دارم , اینکه شیشه جلو انگار مات شده و شب ها نور های ماشین جلویی که میافته شیشه ماتی خودشو بیشتر نشون میده

دست که میکشم انگار تمیز ولی لحظه ای هست با هر چی هم شستم اوکی نشده

ممنون میشم راهنمایی کنید
این میتونه دلایل مختلفی داشته باشه
با خیمر دندان بخشی از شیشه رو تمیز کنید و و نتیجه رو بفرمایید

بالا