برگزیده های پرشین تولز

محمدرضا بايد اخراج شود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
كساني كه حاضرند محمدرضا(يكي از مديران فروم) اخراج شوند بيايند اينجا راي بدهند كه مثل من بن بشوند
من اصلا از اين اخلاق محمدرضا خوشم نمي ايد شما هم همينطور هستيد دلت مي ايد احسان بچه خوب اين محمد رضا هر وقت مي ايد دعوا دارد
نظر دهيد تا بن نشدم

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Hooman :
توهین به مقام معظم محمدرضاجان؟!!!!!!
نظري در رابطه با احسان نداري اينجا !؟ ببين ! من رابطم با محمد رضا خوب نيست ! اما با اخراجش مخالفم ! چون مدير بخشي شده كه توش تخصص داره ! اين محمد رضا خوبيش اينه همه مجلات كامپيوتريو هم تبليغاش هم مقالاتشو ميخونه بعد مياد بره ما كپي ميكنه و اين خيلي جالبو دل انگيزه ! ميدوني چرا !؟ چون حرفاش من در اوردي نيست! علميه ! طبق مجله هست ! نه روزنامه و اينترنت و تلويزيون اينا !

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
چون حرفاش من در اوردي نيست! علميه ! طبق مجله هست ! نه روزنامه و اينترنت و تلويزيون اينا
:lol: :lol: :lol:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از m1363 :
سلام
كساني كه حاضرند محمدرضا(يكي از مديران فروم) اخراج شوند بيايند اينجا راي بدهند كه مثل من بن بشوند
من اصلا از اين اخلاق محمدرضا خوشم نمي ايد شما هم همينطور هستيد دلت مي ايد احسان بچه خوب اين محمد رضا هر وقت مي ايد دعوا دارد
نظر دهيد تا بن نشدم

من با معرفت تر از اين بشر تا حالا تو زندگيم نديدم!! چي چي رو اخراجش كني؟!!! كشكه مگه؟ :hmm: :hmm:

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از roozbeh :
من با معرفت تر از اين بشر تا حالا تو زندگيم نديدم!! چي چي رو اخراجش كني؟!!! كشكه مگه؟ :hmm: :hmm:
آخه ديدنش چشم بصيرت ميخواد !

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چون مقام محمدرضایی بسیار فراتر از یک شخص است و به آسانی نمی توان به چنان درجه‌ای رسید حفظ حرمت ایشان بر همگان واجب است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا