برگزیده های پرشین تولز

مدال افتخار 2

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من براي اينكه اين تاپيك با تاپيك مدال افتخار يكي نشه جلوش 2 گزاشتم. 8)
من ميخوام بدونم كه حالا جديدترين بازيه مدال افتخوار براي PC چيه آخه من يك مدت طولاني با يك ورژن اشغاليش بازي كردم اما بازم جالب بود. :D
لطفا سيستمي كه اي بازي ميخواهد رو بنويسيد همين طور تعداد ديسك ها رو. 8)
اين بازيه Return To Castle Of Wolfenstein خيلي شبيحه مدال افتخاره البته براي من چون تا ديروز داشتم بازي ميكردم كه رسيدم به چندتا جونور سريع از بازي رفتم بيرون بعد پاكش كردم و بعد كامپيوتر رو خاموش كردم. :shock: :shock: :shock:
واقعا ضده حاله كه تو يك بازي كه مربوط به جنگ جهانيه دوم ميشه جونور اضافه كرد :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بعد از اولي يكي ديگه اومد به اسم Spearhead كه 3 تا مرحله بيشتر نداره جديدا هم يكي ديگه اومده به اسم Breakthrough كه من هنوز جايي نديدم اما مثل اينكه 11 تا مرحله داره.
سيستم هم همونه كه رو اوليش بوده بايد خود بازي هم نصب شده باشه.
اين بازيه Return To Castle Of Wolfenstein خيلي شبيحه مدال افتخاره البته براي من چون تا ديروز داشتم بازي ميكردم كه رسيدم به چندتا جونور سريع از بازي رفتم بيرون بعد پاكش كردم و بعد كامپيوتر رو خاموش كردم.    
واقعا ضده حاله كه تو يك بازي كه مربوط به جنگ جهانيه دوم ميشه جونور اضافه كرد
:D :D راستش منم اصلا از اون اسكلت ها خوشم نمياد ترجيح ميدم آدميزاد باشه تا جك و جونور.اما اين طور هم كه ميگي ترسناك نيست وقتي كه بازيو Save كني كه ديگه دليلي نداره بترسي.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعد از اولي يكي ديگه اومد به اسم Spearhead كه 3 تا مرحله بيشتر نداره جديدا هم يكي ديگه اومده به اسم Breakthrough كه من هنوز جايي نديدم اما مثل اينكه 11 تا مرحله داره.
من دمو Breakthrough رو بازي كردم البته مراحله single player نداشت فقط دمو multiplayer بود توي مولتي پلير سربازاي انگليسي و ايتاليايي با اسلحه هاي جديد اضافه شدن بقيه اسلحه هام يه كم تغيير كردن. يه مد مولتي پلير هم اضافه كردن به اسم Liberation Mode.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من دمو Breakthrough رو بازي كردم البته مراحله single player نداشت فقط دمو multiplayer بود توي مولتي پلير سربازاي انگليسي و ايتاليايي با اسلحه هاي جديد اضافه شدن بقيه اسلحه هام يه كم تغيير كردن. يه مد مولتي پلير هم اضافه كردن به اسم Liberation Mode.
آها راستي با اين دمو مولتي پلير ميشه آنلاين بازي كرد؟
منظورم سرعت نيست آخه معمولا وقتي بازي كرك ميشه ديگه نميشه آنلاين بازي كرد اما دمو ديگه كرك نميشه.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آها راستي با اين دمو مولتي پلير ميشه آنلاين بازي كرد؟
منظورم سرعت نيست آخه معمولا وقتي بازي كرك ميشه ديگه نميشه آنلاين بازي كرد اما دمو ديگه كرك نميشه.
با اين كه نميشه چون فقط نسخه دموي بازيه. ولي خيلي وقتا با نسخه كرك شده بازيهام ميشه آنلاين بازي كرد.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بالا