برگزیده های پرشین تولز

مدیریت و چک کردن نامه ها از طریق هاست

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من نامه های مربوط به info خودم رو همیشه از طریق outlook در یافت میکنم.. ولی امروز مجبور شدم صبر کنم تا دو تا نامه خیلی حجیم download بشه و خیلی وقتمو گرفت. شاید بگید.. از طریق outlook..آدرسشو بلوک کنم.. همین کار رو کرده ام.. اما خوب اینکار که مانع داون لود اون نامه ها نمیشه. به فکرم رسید که اول برم به هاستم.. اونجائیکه نامه ها نگه داری میشن.. و هر کدوم که به درد نخور بود..حذف کنم.. و بعد با outlook بگیرم.. اما نتونستم توی هاستم پیدا کنم.. ممنون میشم یه راهنمائی کنید که چه کار باید بکنم.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اگه هاستت لینوکسه:
http://yourdomain.com/webmail
از طریق این سایت و لاگین با ایمیل و پسورد به سه برنامه تحت وب برای مدیریت ایمیل ها دسترسی داری.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
البته Outlook گزینه‌ای داره که میتونید از اون استفاده کنید و ابتدا لیست پیامها به همراه حجم و باقی مشخصات رو بگیرید و سپس در صورت نیاز دانلود کنید. در Outlook فارسی با عنوان «نسخه‌برداری سرصفحه‌های صندوق پستی» هست. اگر نیاز به توضیحات بیشتر هست بفرمایید.

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
میدونید که وقتی outlook شروع به کار میکنه.. همون اول مشخص میشه که نامه ها داره بخوبی دریافت میشه یا نه.. و یا اینکه اگه حجیم باشه.. مشخص میشه.ولی امروز مجبور شدم صبر کنم تا 2 نامه اسپم حجیمی که حاوی صدا بود(مربوط به گروه های ایرانی خارج)...داون لود بشه.. اینکار رو کردم.. برای اینکه گفتم اگه اینا داون لود نشدن.. نامه های بعدی رو هم نمیشه گرفت.. و درثانی..به هر حال این حجم روی هاست من هست.. و باید خالی بشه..

پرهام جان..اوت لوک من انگلیسی هست.. من فکر میکردم به این برنامه مسلط شدم..ولی این امکانی رو که شما گفتی پیدا نکردم. اگه آدرسشو بدی ممنون میشم.اگه اطلاعات نامه ها رو قبل داون لود بده که خیلی خوبه...به این ترتیب نامه های مزاحم کمتر داون لود میشه.. اما همان طور که گفتم به هر حال اون نامه های حجیم مزاحم روی هاست من هستند.. و نتنها باید قبل از داون لود حذف بشن... بلکه آدرسشون باید بلوک بشه.. نمیدونم این امکان در هاست هست یا نه

. بله اطهر جان.. هاست من لینوکس هست.به ادرسی که گفتی رفته بودم.. یک صندوق پستی اونجا هست.. اما نامه ها نبود..در ضمن دو سه تا برنامه ای میل اونجا هست.. نمیدونم کار هر کدوم اونها چی هست.. و کدامشون دقیقا مربوط به نامه های out look میشه. ممنون از محبتتون

athar

Registered User
لایک‌ها
8
OutLook یه برنامه ایمیل کلاینت هست که سیستم pop3 رو ساپورت میکنه. اون سه برنامه هم pop3 رو ساپورت میکنن.
وقتی وارد آدرس میشید بعد از لاگین سه برنامه وجود داره که میتونید ازشون استفاده کنید. مثلا NeoMail. وارد برنامه که میشید اگه اولین بار باشه چند تا سوال میپرسه. و بعد لیست ایمیل ها رو میاره.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
در Outlook از منوی Send/Recieve گزینه Download Headers in This Folder رو انتخاب کنید تا لیست ایمیلها دریافت بشه. بعد میتونید روی عنوان هر کدام از ایمیلها کلیک کرده و اون رو برای دیلیت یا دریافت و یا دریافت رونوشت علامت گذاری کنید. بعد هم مجدد از منوی SEnd/Recieve گزینه Process Marked Headers In This Folder رو انتخاب میکنید تا عملیات لازم برای حذف ایمیلها و یا دریافتشون انجام بشه.
برای بلاک کردن هم از همون کنترل پانل هاست باید تنظیم کنید. بخش فیلترینگ در میل. اون سه تا برنامه ای که روی خود هاست هستند برای چک کردن میلها ، از همشون میتونید استفاده کنید و به ایمیلها دسترسی دارید. اگر از Horde استفاده کنید، اینترفیس کاملا فارسی هم داره.

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
اطهر اون آدرست فیلتر شده... ولی من از طریق کنترل پنل خودم وارد اون قسمت شدم.. و دوتا برنامه مدیریت ای میل دیدم..
( یادمه قبلا 3 تا بود..).horde هست.. و squiremail که عکس سنجاب داره..درست نمیدونم فرق اینها چی هست.. اما
خیلی نامه قدیمی توش بود.. که مال سال 2004 بود.. نمیدونم چطور شده اونجا ذخیره شده و داون لود نشده... همه رو پاک کردم..
به امید اینکه نامه داون لود نشده رو ببینم. فکر کنم horde بهتر است.. چون منو های فارسی هم داره.. اما اینبار.. قبل اینکه بخوام
با outlook داون لود کنم.. گفتم برم ببینم میتونم اون نامه ها رو توی horde پیدا کنم.. اما نبود.. هر چی گشتم..گفت که نامه ای در صندوق شما نیست.. نمیدونم اشکال از چی هست..جای خاصی هست که ندیدم.. یا شاید تنظیمات خاصی داره.. اما به هر حال نامه های داون لود نشده یک جائی روی هاست باید باشن دیگه...

پرهام
من این چیزی که شما میگی رو ,روی برنامه های دیگه مدیریت نامه دیده ام.. .. اما روی اوت لوک خودم ندیدم.. و هر چی دنبال دکمه هاش گشتم نبود.. روی send and recieve هم نبود.. توی option هم تنظیماتش نیست.. شاید version برنامه هامون فرق داره.. چون ظاهرا یک برنامه ای بنام outlook هم هست. برنامه من outlook express 6 هست...

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
حمید عزیز، درسته. این تنظیماتی که من گفتم مربوط به Microsoft Outlook 2003 هست و نه Outlook Express.

برای اون ایمیلهایی که از طریق کنترل پانل هاست میبینی، تو هورد بعد از ورود از منوی کنار باید ایمیل مورد نظر رو انتخاب کنید. چون وقتی که از طریق کنترل پانل اصلی وب سایت وارد هورد میشین، ایمیل Default رو میبنید.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
حمید جان منظورم از اون آدرس دامین خودت بود. مثلا اگه دامینیت plughost.com باشه آدرس وب میل به این صورت میشه:
http://plughost.com/webmail
از توی سی پنل هم میتونی ببینی و فرقی نمیکنه.
یه ذره با محیط برنامه ها ور برو. شاید ایمیل هایی که مد نظرت هست توی صفحات دیگه قرار داره؟
شاید هم پاک کردی.

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمائیتون. قسمت اعظم مشکل من حل شد. سعی میکنم از outlook مورد نظر استفاده کنم..
وبا horde هم بیشتر کار کنم.. چون فکر نکنم نامه ها در جائی غیر هورد ذخیره شده باشه.. وتوصیه پرهام
بجا هست.. برای اینکه وقتی چندین ای میل ساخته میشه.. باید کاری کرد که inbox ای میل مورد نظر باز بشه..
و اگه سیستم بلوک آدرس خوبی داشته باشه.. که خیلی خوب میشه.. چون خود بخود حذف میشه.. مثل inbox
ای میل های معروف...

اگه کاری کاری داشتین.. من در همسایگی شما هستم.
http://community.iransalamat.com

بالا