برگزیده های پرشین تولز

مدیریت پیشرفت پروژه

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوستان در جوملا پلاگینی میشناسید که بتونه روند پیشرفت یک پروژه رو به مشتری نشون بده؟
یعنی مشتری بتونه لاگین کنه و در هر لحظه ببینه که پروژه اش در چه مرحله ای هست. (میزان پیشرفت هم توسط ادمین در هر مرحله مشخص میشه، منظورم اینه که همه چی کاملا به صورت دستی هست)

ممنون :happy:

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
آره، دقیقا یه همچین چیزی برای جوملا می خوام.

* البته این یه چیزایی بیشتر از اونی که میخوام هم داره.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
اونجا رو گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم، چیزهایی هم که هستند دقیقا این حالت رو پیاده سازی نمیکنن.

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
اونجا رو گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم، چیزهایی هم که هستند دقیقا این حالت رو پیاده سازی نمیکنن.
شما این سیستم رو برای مدیریت یا برنامه ریزی تولید میخواهید؟

مثلا در کارخونه مشتری بیاد و روند تولید کالای مورد نظرش رو آنلاین چک کنه؟ اگه درست تر بگید که برای چه کاری میخواهید شاید بتونیم سیستمهای دیگه ای رو پیدا کنیم. چون من خودم هم چنین چیزی رو برای تولید کارخونه میخوام, حتی میتونه آنلاین نباشه , و یک نرم افزار این سیستم رو اجرا کنه.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
نه به این بزرگی که شما گفتی ولی تو همین مایه هاست...

ببینید مثلا یه نفر میاد و درخواست پیاده سازی یه برنامه کامپیوتری رو به ما میده، ما هم این فرد رو به لیست مشتری هامون اضافه میکنیم و به فرد یه اکانت مخصوص میدیم که با اون اکانت به صفحه ی شخصیش در سایت ما وارد میشه. حالا ما از این سمت هر وقت یکی از فازهای پروژه به پایان رسید وضعیت پیشرفت پروژه رو آپدیت میکنیم و اینجوری مشتری در هر لحظه با ورود به صفحه ی اختصاصیش میتونه ببینه که کارش در چه مرحله ای هست و ما هم از دست تلفن های وقت و بی وقت راحت میشیم ;)

فقط از اونجا که سیستم کاملا بر مبنای Joomla طراحی شده و تمام محیط با هم سازگاری داره می خوایم ترجیحا این هم روی Joomla سوار بشه.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
این افزونه ها رو دیده بودم، ولی هیچ کدوم دقیقا اونی که میخواستم نبودن.

در هر صورت ممنونم از پاسخ همه ی دوستان، ظاهرا باید افزونه ی Thinkery ProjectLog کمی تغییر بدم و استفاده کنم. مرسی از همگی که وقت گذاشتید ;)

بالا