برگزیده های پرشین تولز

مدیر مون موبالمو گرفته نمیده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
این مشکلیه که مردم ما همیشه داشتن و منحصر به دانش اموزان نمیشه و حتی توی دانشگاه هم گاهی بعضی از دانشجوها در مقابل توهین به شعورشون ساکت میمونن طرف میاد میگه چرا داری سیگار میکشی دانشجو کم مونده خودشو خیس کنه اخه بابا طبق کدوم قانون تو حق نداری سیگار بکشی.اکثر ما به حقوقمون واقف نیستیم.موبایل یه وسیله ی شخصیه که اطلاعات داخلش کاملا محرمانه ست و بازرسی اون به مثابه ی تجسس در زندگی خصوصی افراده و اعتراض به محتویاتش به مثابه ی تفتیش عقایده.شما دوست من نباید موبایلتو به مدیر میدادی حالا هم که دادی اتفاقی نیفتاده.من بهت پیشنهاد میکنم بری دو تا بزنی تو گوش مدیر بعد هم پرونده ت رو بگیری بری یه مدرسه ی دیگه.اینو جدی میگم.خیلی از دانش اموزهای ما فکر میکنن اگه از مدرسه اخراج بشن دنیا به اخر میرسه.بابا والله چیزی که فراوونه مدرسه ست.هیچ قدرتی هم نمیتونه نمره ی ورقه ت رو کم کنه چون اوراق امتحانی به منزله ی اسناد دولتی هستند...

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

به مادر یا پدرت بگو بیان مدرسه.یه تعهد الکی میگیره گوشیتو میده.مطمئن باش 100 در 100.:happy:

بابا تو دبیرستان ما بچه ها گرس میاوردن.اونوقت ناظم میشست باهاشون میکشید:lol:.​

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام

به مادر یا پدرت بگو بیان مدرسه.یه تعهد الکی میگیره گوشیتو میده.مطمئن باش 100 در 100.:happy:

بابا تو دبیرستان ما بچه ها گرس میاوردن.اونوقت ناظم میشست باهاشون میکشید:lol:.​

:blink::blink:

شوخي ميكني !!!
مطمئني تو دبيرستان اين كارو ميكردن؟

عجب دنيايي شده:f34r:

محمود آقا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواستم دوستانی که یه سررشته ای از قوانین مدارس و آموزش پرورش و اینا دارن راهنمایی کنن من چه کار کنم ؟
گوشیمو حدود 10 دقیقه بعد از وقت دبیرستان که برای یه کاری رفته بودم دفتر دیدن و ازم گرفتن البته سر یه قضیه دیگه از من کینه داشت مدیرمون میخواست تلافی کنه
گفته نه گوشی نه سیم کارتو تا آخر سال بت نمیدم
با این حساب من چی کار میتونم بکنم ؟
حتی اینقدر برام ارزش داره واسه رو کم کنی شده کلانتریم شکایت کنم اگه فایده داشته باشه حاضرم مثلا چون گوشی تصویری بوده مسلما میتونسته توش فیلم خانوادگی باشه که اونو به زور ازم گرفتن ؟
یا این که بی خیال شم برم سیم کارتو بسوزونم ؟
سیم کارت رو بسوزونی که فیلم های گوشیت پاک نمیشه. بهتره تا آخر سال تحصیلی صبر کنی بعد بری تحویل بگیری. نگران محتویات تلفن نباش چون وسایل توقیفی رو دم دست نمیزارن که کسی بخاد انگولکشون کنه. بیشتر وقتا اونا رو تو یه گنجه یا کمد تو دفتر یکی از ناظما یا خودمدیر مدرسه نگه می دارن.

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سیم کارت رو بسوزونی که فیلم های گوشیت پاک نمیشه. بهتره تا آخر سال تحصیلی صبر کنی بعد بری تحویل بگیری. نگران محتویات تلفن نباش چون وسایل توقیفی رو دم دست نمیزارن که کسی بخاد انگولکشون کنه. بیشتر وقتا اونا رو تو یه گنجه یا کمد تو دفتر یکی از ناظما یا خودمدیر مدرسه نگه می دارن.

ببخشید شما تصادفا مدیر مدرسه این دانش آموز نیستین :D

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
اولا که نباید گوشیت را میدادی :) و کافی بود بگی نمیدم !! (این قضیه نه گفتن که اکثرا ضعیف هستیم) اگر مشکلی هم داره آوردن موبایل من اطلاع نداشتم و بدون اینکه بحث کنی باهاش میرفتی دنبال کارت ... کلا در این مواقع شما اگر چیزی (چیزی به معنی حرف هم هستش و شامل مدرک هم میشه ! پس نه مدرک بده ! مثل گوشیت که نباید میدادی ! و نه بحث کن که حرفی بزنی و قابل پیگیری باشه) به طرف مقابل بدی خودت را گیر انداختی مثل الان :) ولی اگر نمیدادی و میرفتی حالا میخواست چیکار کنه ؟؟ یه تذکر فوقش میتونست بده و بگه دیگه موبایل نیار ...

حالا که موبایلت را گرفته چند راه وجود داره:
1- امروز میری سیم کارت را میسوزونی فردا سیم کارت جدیدت وصل هستش 7 هزارتومان هم هزنیه سیم جدید + گوشی
2- میری پیش مدیر محترم و با کمال منطق و حق به جانب بودن درخواست موبایلتان را می کنید و اگر مثل آدم پس نداد موبایل را حتما باهاش برخورد می کنی البته نه از نوع فیزیکی :) هیچی هم نمیشه خیالت راحت ...

3- پدر محترمتان یک تماس تلفنی می گیرند خدمت مدیر و فردا شما میرید داخل سینی نقره ای با احترام تحویل می گیرید موبایل را

4- برای شکایت به اداره اموزش پرورش منطقه مراجعه کن قبل از اینکه شکایت کنی با احترام کامل ازت درخواست میکنن بیا موبایلت را بگیر بیخیال ما شو:)

reza7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم بهتره مدیران محترم این تاپیک رو قفل کنن.چون باز کننده تاپیک خودکشی کرده و از میان ما رفته.
متاسفم واسه مملکتی که نوجوان 18 ساله اش رهایی رو تو خودکشی میبینه.
خدا بیامرزدش.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
فکر کنم بهتره مدیران محترم این تاپیک رو قفل کنن.چون باز کننده تاپیک خودکشی کرده و از میان ما رفته.
خدا بیامرزدش.

شما عادت داری تاپیک زیرخاکی بکشی بیرون!!!

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
خدا بیامرزدش.

گناه داره...:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا