برگزیده های پرشین تولز

مدیر کیه

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
احمد جان مگه اون Nero نيست !!!!!!! منظورت چيه؟ :questionm​

بابا محسن جان ضایع نکن دیگه
laie_14.gif
دارم با دکتر شوخی می کنم
SEVeyesC08.th.gif

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
فكر نمي كنيد به جاي اين حاشيه بازي ها ، به سر و وضع فروم رسيدگي كنيم ؟!

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
در سابقه ي هر فرومي ديده شده كه مديران روي كار ميان و بعد از مدتي يا به دليل دعوا ، يا استعفا و يا هر دليل ديگه اي از فروم جدا ميشن و اين فكر نكنم مساله ي حادي باشه كه بخوايم وقتمونو روش تلف كنيم .

(البته اميدوارم بهتون بر نخوره ، چون تا جايي كه ميدونم اعضاي PT با جنبه هستن !)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من برخلاف برخی دوستانم که وقت نداشتن و تازه دیدن،دو سه بار این تاپیکو دیدم،اما چون شوکه شدم،چیزی نگفتم تا ببنیم جریان از چه قراره،:wacko:
امیدوارم موضوع در حد انتخاب کاربر فعال و یا اضافه شدن مدیران جدید در بخش پی پی سی باشه و رفتن دانیال صحت نداشته باشه:( ،دانیال مدیری هست که برای بچه ها دارای جنبه کاریزماتیک قوی هست و این رمز موفقیت دانیال هست،منش و رفتار خاضعانه و در عین حال فعالیتهای زیاد و پر بار دانیال ستودنی است :rolleyes: و این موضوعات باعث افزایش جنبه کاریزماتیک مدیریت دانیال شده و اگر این موضوع رو نگفته بودم به خاطر اینکه جای خاصی برای گفتن وجود نداشت،
در مورد افراد دیگه هم باید بگم که با احترام به همه دوستان که دارای اطلاعات فراوانی در فروم هستن و من واقعا" از تک تک دوستان مطالب و موضوعات جدیدی یاد گرفتم،فرهاد و در وهله بعد حسین رو از افراد مناسب برای اضافه شدن به مدیریت بخش پی پی سی می دونم،صحبتهای حسین هم در مورد فرهاد حقیقت داره،البته من سنش رو نپرسیده بودم،اما می دونم که واقعا" با هوش هست،
موفق باشید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
1. دکتر نروووووووووووووووو
em33.gif

2. دنی جان این موضوع رو خیلی وقته می خوام بهت بگم ولی تاحالا موقعیتش پیش نیومده بود. الآن به عنوان یه برادر کوچکتر(شاید هم بزرگتر) این نصیحت من رو گوش کن:
دنی این بیانکو رو بی خیالش شو! من از وقتی یادم می آد شما توی امضات زدی" بیانکو نرو" ، خب می بینی که فایده ای نداره، حالا که می خواد بره بذار بره. هرکسی خودش باید واسه خودش تصمیم بگیره و بیانکو هم از این قاعده مستثناء نیست. پس این بیانکو ی بنده خدا رو هم دیگه بی خیالش بشو و حالا که می خواد بره بذار بره و با روی گشاده پذیراش باش
em49.gif

قربان ؛ بیانکو نرو لقب تیم محبوب دوران کودکی من هست ، چطور می تونم از اون همه نوستالژی دل بکنم؟:p

بچه ها شرمنده که من حدود 2 هفته اصلاً نتونستم بیام.
pudency.gif

I miss all of yours

too_sad.gif

درگیر 1000 تا کار بودم. توی اینترنت زیاد میومدم، اما فرصت نمیکردم یک سری به PT خودمون بزنم. الان هم که اومدم، شاید دیگه نتونم به این زودی بیام. میخواستم قبل از عید نقشه راههای ایران را درست کنم براتون. اما چون سال 85 تمام شد و بودجه کافی نبود، پروژه فقط 15% پیشرفت فیزیکی داشت. تا ببینیم برای سال 86 بودجه میدن یا نه (منم بلدم از این بهانه های دولتمردان محترم بیارم)
حالا اومدم میبینم دکتر قشقرق به پا کرده. :blink: این کارا چیه دکتر؟ شب عیدیه حال منو و همه بروبچز را گرفتی. تو مدیر هستی و میمونی و خواهی بود. اگر هم بری، من خودم خونتون را بلدم. میام حالتو میگیرم. تازه، آدرستو اینجا هم میذارم. دیگه خودت میدونی چه بلایی سرت میارن PPCداران.
چون میدونم وقت نمیکنی، منم موافقم با تقسیم مسئولیت بین بچه ها. یعنی تو بشی لات و بچه ها نوچه.
ضمناً فرهاد و حسین استاد من هستن.اینم از وصیتنامه من;)

می بینم که فعالیت خفنی رو شروع کردی کلک!
چشم بنده قول می دم که هرگز دل از صندلی مدیریت انجمن نکنم

اول اینکه میبینم دانیال داری میری قاطی مرغها و وقت خیلی کار ها رو نداری:D

بعدشم از همه بچه هایی که به من لطف دارند تشگر میکنم :) :happy:

و اما در باره مدیر شدن بدون هیچ رودر بایسی میگم که من شاید تجربه زیاد داشته باشم ولی خوب مثل فرهاد دنبال اطلاعات به روز نیستم با سنی هم که فرهاد داره (اگر خواست خودش بگه که همه بدونن شاید برا همه جالب باشه (تقریبا باور نکردنی)) واقعا میتونه بهترین مدیر اینجا بشه کلی هم فعال و با هوش هست در نتیجه اگر قرار بین من و فرها یکی انتخاب بشه اون حق فرهاد براش از همین الان آرزوی موفقیت میگنم:)

از اینها بگذریم دانیال چرا بچه ها رو میزاری سر کاررررر:D

بابا من کسی رو سر کار نذاشتم ، نوشتم فرض کنید دیگه ، همون طور که خیلی ها اشاره کردن ، در نظر دارم که در وصورت موافقت تعداد مدیران رو افزایش بدم ، والا نظرم حالا که دیگران هم نوشتن ، می نویسم روی شما و فرهاد هست.
حالا کلک واقعا فرهاد این قدر مسنه؟
بعد تو که منو مردی با اخلاق ورزشکاری :lol: من که گفتم همه قهرمان هستیم:lol:
جدای از شوخی ، فقط می خواستم بدونم نظر بچه های فروم برای مدیریت کیست ، نمی شد Poll بسازم چون ممکن بود به طور غیر مستقیم القا کنم کسانی رو

در سابقه ي هر فرومي ديده شده كه مديران روي كار ميان و بعد از مدتي يا به دليل دعوا ، يا استعفا و يا هر دليل ديگه اي از فروم جدا ميشن و اين فكر نكنم مساله ي حادي باشه كه بخوايم وقتمونو روش تلف كنيم .

(البته اميدوارم بهتون بر نخوره ، چون تا جايي كه ميدونم اعضاي PT با جنبه هستن !)

دوست خوبم جناب تایل همیشه همون منتقد هوشمندی هستن که داشتن شون آرزوی هر مدیری در فروم هست. همواره نظرات شون زاویه دید آدم رو تغییر می ده.اما هیچ وقت نگفتن که منظورشون از آشفتگی فروم چیست ، و راهکارشون برای بهتر شدن چیست. به هر حال ، پی ام بنده پذیرای همیشگی نظرات شون هست .
موفق باشید

من برخلاف برخی دوستانم که وقت نداشتن و تازه دیدن،دو سه بار این تاپیکو دیدم،اما چون شوکه شدم،چیزی نگفتم تا ببنیم جریان از چه قراره،:wacko:
امیدوارم موضوع در حد انتخاب کاربر فعال و یا اضافه شدن مدیران جدید در بخش پی پی سی باشه و رفتن دانیال صحت نداشته باشه:( ،دانیال مدیری هست که برای بچه ها دارای جنبه کاریزماتیک قوی هست و این رمز موفقیت دانیال هست،منش و رفتار خاضعانه و در عین حال فعالیتهای زیاد و پر بار دانیال ستودنی است :rolleyes: و این موضوعات باعث افزایش جنبه کاریزماتیک مدیریت دانیال شده و اگر این موضوع رو نگفته بودم به خاطر اینکه جای خاصی برای گفتن وجود نداشت،
در مورد افراد دیگه هم باید بگم که با احترام به همه دوستان که دارای اطلاعات فراوانی در فروم هستن و من واقعا" از تک تک دوستان مطالب و موضوعات جدیدی یاد گرفتم،فرهاد و در وهله بعد حسین رو از افراد مناسب برای اضافه شدن به مدیریت بخش پی پی سی می دونم،صحبتهای حسین هم در مورد فرهاد حقیقت داره،البته من سنش رو نپرسیده بودم،اما می دونم که واقعا" با هوش هست،
موفق باشید.
:blush: :blush: :blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اولا قبل از هر چیز بگم ، این رکس رو می شه به نظرتون دست و پاشو بست و به زور کاربر فعالش کرد یا نه:f34r:
رکس جان ، جای شما به عنوان یک متخصص NPE ها واقعا خالیه ، خوشحال می شم این عنوان رو بپذیرید

دوم هم ، بابا اول صبر کنید ببینیم که ادمین ها موافقت می کنن بعد فرهاد رو بنداز جلو ناقلا
این حسین رو واقعا باید تمشیت کنم از صندلی ریاست:lol: :lol: :lol:
راستی کجا به سلامتی نوشتی می ری مسافرت؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اولا قبل از هر چیز بگم ، این رکس رو می شه به نظرتون دست و پاشو بست و به زور کاربر فعالش کرد یا نه:f34r:
رکس جان ، جای شما به عنوان یک متخصص NPE ها واقعا خالیه ، خوشحال می شم این عنوان رو بپذیرید

دوم هم ، بابا اول صبر کنید ببینیم که ادمین ها موافقت می کنن بعد فرهاد رو بنداز جلو ناقلا
این حسین رو واقعا باید تمشیت کنم از صندلی ریاست:lol: :lol: :lol:
راستی کجا به سلامتی نوشتی می ری مسافرت؟

آره مگه دسته خودش وحید خوب میخواد ادمین bmc باشه باشه ولی اینجا کاربر فعال pda میشه:) :rolleyes:

منم اصفهان هستم برادر در جوار خانواده خانم اینا خلاصه جای همه خالی:)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من مدت چندانی نیست که تو بخش ppc پست میزنم ولی تو همین مدت کم هم خیلی از دوستان بهم کمک کردن مخصوصا آقا دانیال عزیز که واقعا اطلاعاتش عالیه
277.gif
281.gif
دانیال جان خواهش میکنم ازت که مدیریت این بخش رو کماکان داشته باشی

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
در ابتدا از دانيال گرامي بابت فعاليت بي دريغشان در فروم بي نهايت سپاسگزارم.

فكر كنم با توجه به صحبت هاي دانيال عزيز ، بهتره كمي منظورمو بيشتر توضيح بدم.

ببينيد دوستان ، ما در اين جامعه ي مجازي جمع شديم تا آنچه مي دانيم به ديگران ياد بدهيم و آنچه نميدانيم از ديگران بياموزيم. بهتره مسائلي كه در دنياي واقعي با اونها درگير هستيم (همچون همين مديريت و ...) رو وارد اينجا نكنيم. ما همه از يك جنس هستيم حالا برخي با يك نوع اطلاعات و برخي با نوع ديگر. به نظر من مهمترين مساله در يك فروم برقراري نظم و انسجام هست. شايد فروم PT قبل از اينكه يك محل براي Discuss باشه ، به عنوان يه مرجع واسه كاربران مبتدي و تازه كار باشه. به همين خاطر بهتره به دور از دغدغه هاي مديريت و تبعيض بين كاربران و ... به پربارتر كردن فروم و همچنين نظم بخشيدن به اون باشيم. اگر با ديد درست و بدون جانب گرايي به ترد PPC نگاه بندازيم به راحتي متوجه ميشيم كه هنوز نظم و انسجام ترد به حد مورد رضايت نرسيده. اينو به راحتي ميتوان از صحبت هاي تازه كارهاي (يا بهتره بگم تازه واردها) ترد كه بارها توسط ياهو مسنجر با من در ارتباط بودن فهميد. به نظر من وجود يك تاپيك استيكي مخصوص نرم افزار خيلي كم هست و باعث شده كه يه كاربر PPC نتونه به راحتي برنامه ي مورد نظرشو پيدا كنه. خودتون در نظر بگيريد ، توي حدود 350 صفحه اي كه اين تاپيك داره ، خيلي از پست ها مربوط به سوالات شده كه بهتره توي اين تاپيك مطرح نشه و تاپيك جداگانه اي مخصوص اينكار ايجاد بشه (مثلا با عنوان "پرسش و پاسخ پيرامون نرم افزارهاي PPC"). مساله ي ديگه اينكه شاخه هاي نرم افزاري بطور جداگانه در تاپيك هاي مجزا مطرح بشه . (مشابه آنچه كه در فروم هاي Warez خارجي مي بينيم) . ...
اين يه مساله ي خيلي كوچكي بود كه گفتم و از اين نوع موارد داخل ترد زياد ديده ميشه كه بهتره به جاي انتخاب يك مدير ، هر كاربر خودش رو مدير حساب كنه و همواره سعي داشته باشه كه به وضيعت ترد چه از لحاظ علمي و چه از لحاظ نظم رسيدگي كنه. اونطوري ديگه بار روي دوش يكي دوتا مدير نميفته.

البته نميدونم اين صحبت من چقدر مورد قبول باشه اما فكر كنم با ديد منطقي بشه بيشتر روش بحث كرد. بخاطر همين بيشتر از اين ادامه نميدم و ترجيح ميدم اگر دوستان راضي بودند ادامه ي بحث رو مطرح كنم.

(عيدتون هم مبارك ، سال خوبي داشته باشيد.)

با سپاس ؛ طائل

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اقا منهم نظر بدم؟ حسین اقا(فرانکشتاین) و اقا فرهاد خیلی بچه های گلی هستند و بعد از دکتر(100 سال زنده باشه) مدیرهای خوبی میتونن باشند. البته واقعا استاد زیاد هست و همه برای خودشون استاد هستند(به جز من)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در ابتدا از دانيال گرامي بابت فعاليت بي دريغشان در فروم بي نهايت سپاسگزارم.

فكر كنم با توجه به صحبت هاي دانيال عزيز ، بهتره كمي منظورمو بيشتر توضيح بدم.

ببينيد دوستان ، ما در اين جامعه ي مجازي جمع شديم تا آنچه مي دانيم به ديگران ياد بدهيم و آنچه نميدانيم از ديگران بياموزيم. بهتره مسائلي كه در دنياي واقعي با اونها درگير هستيم (همچون همين مديريت و ...) رو وارد اينجا نكنيم. ما همه از يك جنس هستيم حالا برخي با يك نوع اطلاعات و برخي با نوع ديگر. به نظر من مهمترين مساله در يك فروم برقراري نظم و انسجام هست. شايد فروم PT قبل از اينكه يك محل براي Discuss باشه ، به عنوان يه مرجع واسه كاربران مبتدي و تازه كار باشه. به همين خاطر بهتره به دور از دغدغه هاي مديريت و تبعيض بين كاربران و ... به پربارتر كردن فروم و همچنين نظم بخشيدن به اون باشيم. اگر با ديد درست و بدون جانب گرايي به ترد PPC نگاه بندازيم به راحتي متوجه ميشيم كه هنوز نظم و انسجام ترد به حد مورد رضايت نرسيده. اينو به راحتي ميتوان از صحبت هاي تازه كارهاي (يا بهتره بگم تازه واردها) ترد كه بارها توسط ياهو مسنجر با من در ارتباط بودن فهميد. به نظر من وجود يك تاپيك استيكي مخصوص نرم افزار خيلي كم هست و باعث شده كه يه كاربر PPC نتونه به راحتي برنامه ي مورد نظرشو پيدا كنه. خودتون در نظر بگيريد ، توي حدود 350 صفحه اي كه اين تاپيك داره ، خيلي از پست ها مربوط به سوالات شده كه بهتره توي اين تاپيك مطرح نشه و تاپيك جداگانه اي مخصوص اينكار ايجاد بشه (مثلا با عنوان "پرسش و پاسخ پيرامون نرم افزارهاي PPC"). مساله ي ديگه اينكه شاخه هاي نرم افزاري بطور جداگانه در تاپيك هاي مجزا مطرح بشه . (مشابه آنچه كه در فروم هاي Warez خارجي مي بينيم) . ...
اين يه مساله ي خيلي كوچكي بود كه گفتم و از اين نوع موارد داخل ترد زياد ديده ميشه كه بهتره به جاي انتخاب يك مدير ، هر كاربر خودش رو مدير حساب كنه و همواره سعي داشته باشه كه به وضيعت ترد چه از لحاظ علمي و چه از لحاظ نظم رسيدگي كنه. اونطوري ديگه بار روي دوش يكي دوتا مدير نميفته.

البته نميدونم اين صحبت من چقدر مورد قبول باشه اما فكر كنم با ديد منطقي بشه بيشتر روش بحث كرد. بخاطر همين بيشتر از اين ادامه نميدم و ترجيح ميدم اگر دوستان راضي بودند ادامه ي بحث رو مطرح كنم.

(عيدتون هم مبارك ، سال خوبي داشته باشيد.)

با سپاس ؛ طائل

تشکر از طایل که نظرات شو بالاخره در میون گذاشت.
فقط دو نکته :
1.اول اینکه ، ترد اضافه کردن ، ابدا کار مدیر ها نیست و به قول طایل همه باید مدیر باشن. بنابراین ، شاید همه مقصر باشیم اگر تردی نیازش احساس می شه و هنوز ایجاد نشده. من به عنوان مدیر تنها موظفم اگر یک ترد به حد نسابی از پست و بازدید کننده رسید ، اون رو استیکی کنم.
اما طایل جان، برای ایندکس کردن برنامه های فروم نرم افزار ، تنها هر از گاهی یکی از دوستان ، داوطلبانه وقت می گذاره. و دیگران اغلب مصرف کننده صرف هستند. بنابراین بلندپروازانه هست که مثلا بخواهید فروم مثل ppcwarez مدیریت شود ، و پست زننده های واقعی ، از انگشتان دست فراتر نروند. کاری که شما می فرمایید ، همان طور که خودتان هم تصدیق می کنی ، کار همه هست و نه صرفا من. مثلا شما می توانی برای الگو شدن ، تمام نرم افزار های "maintenance رو لینک هاشو در یک ترد جمع کنی.
بخشی از مشکلات فروم هم با ساختار وی بولتین بر می گرده و اینکه شما تقسیم بندی مشابه فروم های خارجی نم تونید داشته باشید.
2. اینکه شما می فرمایید که بحث ها حاشیه ای ست را ابدا ً قبول ندارم ، مانند این ست که بخواهیم ماشین بخریم ، و شما تمام مدت اصرار داشته باشید که دل و روده موتور را به شما نشان بدهند ، و اصلا کاری به اتاق و صندلی راننده نداشته باشی.
من متوجه نشدم چرا فکر می کنی که این بحث ها ، مخل یا مانعی بر بحث بر سر آشفتگی مورد ادعای شما هستند.
مگر اینکه فکر کنیم پست زنندگان اینجا ، تعداد معدودی پست در هر روز می زنند و بنابراین باید از میان پست زدن در این ترد و پست زدن جهت نظم بیشتر ،یکی انتخاب شود.

بازهم منتظر نظرات شما هستم
موفق باشید

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
فرهاد جون بيا بگو چند سال داري كه همه
229.gif
بشن

انگار دیگه استخاره کردن صلاح نیست، وضع داره هی وخیم تر می شه
195.gif
همش تقصیر این حسینه، گوشه 'ش رو باز کرد، کردنی
mpr.gif

قبلش از همه ی دوستان به خاطر لطف وافری که به من دارن از اعماق قبل کوچکم جا داره تشکر کنم!
2qb7pua.gif
2qb7pua.gif
2qnp7pc.gif

من فکر نمی کنم یک دهم دکتر لیاقت مدیریت این فروم رو داشته باشم، دکتر از لحاظ اطلاعات و همچنین اخلاق و دیپلماسی واقعاً کارش حرف نداره، به شخصه همیشه لذت می بردم از دیدن برخورد آروم و تنش زدایانه دانیال وقت هایی که به مساعدت استکبار جهانی آشوب و اضمحلال در فروم درشرف وقوع بوده!:happy: خلاصه که لانگ لایو دنی'ز ادمینستریشن!!

بعدم اینکه من 10 فروردین 18 'م کامل می شه. خطاب به رئیس روءسای عزیز: به رغم گفته های بالا، بنده ایرادی نمی بینم اگه به عنوان هدیه بخواید زیرنویس آی دی 'م رو عوض کنید!!!
.
.
.
.
.
.
48vvskh.png

mpr.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اقا من همین الان این تاپیک رو دیدم...

اول بگم که دکتر خیلی خیلی مدیر خوبیه و واقعا بخش پاکت پی سی رو از سوت و کور بودن تو سال های قبل نجات داد تو این مدت که مدیر بود...دستت درد نکنه...

بعدش هم من فرهاد و حسین رو انتخاب میکنم...

.
.
.
پ.ن. فرهاد کی بن شده بودی؟؟ عجیبه ها....جریان چی بود؟؟

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
اصلا من ديگه كاري ندارم ، فروم هم هيچ ايرادي نداره و خيلي هم خوبه ، به عزل و نصبتون رسيدگي كنيد.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بعدم اینکه من 10 فروردین 18 'م کامل می شه

هــه!؟
229.gif

بیخیال فرهاد

جدا داره بهت حسودیم میشه
با این سن و سال این همه اطلاعات:wacko:

دست ما رو هم بگیر داش فرهاد:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
:happy:
انگار دیگه استخاره کردن صلاح نیست، وضع داره هی وخیم تر می شه
195.gif
mpr.gif

قبلش از همه ی دوستان به خاطر لطف وافری که به من دارن از اعماق قبل کوچکم جا داره تشکر کنم!
2qb7pua.gif
2qb7pua.gif
2qnp7pc.gif

من فکر نمی کنم یک دهم دکتر لیاقت مدیریت این فروم رو داشته باشم، دکتر از لحاظ اطلاعات و همچنین اخلاق و دیپلماسی واقعاً کارش حرف نداره، به شخصه همیشه لذت می بردم از دیدن برخورد آروم و تنش زدایانه دانیال وقت هایی که به مساعدت استکبار جهانی آشوب و اضمحلال در فروم درشرف وقوع بوده!:happy: خلاصه که لانگ لایو دنی'ز ادمینستریشن!!

بعدم اینکه من 10 فروردین 18 'م کامل می شه. خطاب به رئیس روءسای عزیز: به رغم گفته های بالا، بنده ایرادی نمی بینم اگه به عنوان هدیه بخواید زیرنویس آی دی 'م رو عوض کنید!!!
.
.
.
.
.
.
48vvskh.png

mpr.gif

من به عنوان اولین فرد مدیر شدنت رو تو قسمت پاکت پسی تبریک میگم (همگار دانیال)(راستش دانیال وقتش بود که یه همکار پیدا کنه فقط با تو یه وصیت میکنم فرهاد اونم اینکه مثل چندتا پستی که تو گفتگوی آزاد زدی قاطی بازی در نیاری فحش بگشی به طرف ،که حرفشو قبول نداری:happy: )

به امید مدیر شدن فرهاد و پایدار بودن دانیال همه به مدت یک دقیقه فایت مد گوشیشون رو روشن کنند:D

پ.ن:حال میگنی چطور دستی دستی مدیرت کردیم فرهاد:)

راستی این خطی که نوشتی برام معنی کن من که چیزی نفهمیدم

بالا