آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

مراسم تاپيك كشون ...

شروع موضوع توسط شايان ‏21 سپتامبر 2003 در انجمن گفتگوی آزاد

1. شايان

شايان مدیران قدیمی

احسان بيا يه تاپيك كشون بگير ... بچه هارم دعوت كن ... خرجيم نداره ... يه كارت 1 ساعته خرجشه !

تاپيك هاي تكراري و مهم تر از اونا ، تاپيك هايي كه براي پست زياد كردن ميفرستن رو پاك كن !

2. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

موافقم اگه لطف كنيد و تاپيكهاي تكراري و الكي رو برامون ايميل كنيد سريع حذفشون مي كنيم.

3. en2fa

en2fa Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

يه نمه با آزادی بيان و از این جور چيزا فکر نميکنين مشکل داره؟؟؟
    حالا اگر يکی از topic های من خوشش نيومد و اسمشو فرستاد چی؟

4. ali

ali کاربر تازه وارد

5. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

از نظر من كاري به كاره تاپيكها نداشته باشين.

6. شايان

شايان مدیران قدیمی

اولا نميشه ! عملي نيست ... به خاطر گزارش يه تاپيك بري 2 ساعت ميل بدي و اين برنامه ها !!! ... يكي بايد مسئول بشه ، خودش بخونه و دسترسي پاك كردن هم داشته باشه !

دوما ! علي هم كه گفت ! اصولا اول چك ميشه ، بعد پاك ميشه ! ...

سوما ! با تاپيك هاي درست حسابي كه كسي كار نداره ! ... فكر نكنم هيچ كس هم از اين كه تاپيك هاي تكراري پاك بشه ناراحت بشه !

7. panypay
  8. aftabgardoon34

aftabgardoon34 کاربر تازه وارد

موافقم.
    اما ميشه بگيد چه كسي تشخيص ميده كدوم تاپيك براي پست زياد كردنه؟
    شايد به نظر يكي يه تاپيك به درد نخور و به قول شما براي اضافه كردن تعداد پستهاست اما از نظر كس ديگه اون تاپيك خيلي هم جالب باشه.
    با اينكه تاپيكهاي تكراري پاك بشه كاملا موافقم اما كسي كه تاپيك را پاك ميكنه تاپيك قبلي را بياره بالا تا اوني كه تاپيك داده بوده بفهمه چون تاپيكش تكراري بوده حذف شده. :rolleyes:

9. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

والا واسه همين من گفتم گزارش بدين كه ما از روي گزارشها مثلا مي بينيم 80% بچه ها معتقدند فلان تاپيك به درد نمي خوره خوب حذفش مي كنيم.
    اين فكر مي كنم خود دموكراسي ;)

10. پارسا مافيا

پارسا مافيا کاربر تازه وارد

يه لينك واسه گزارش بگذاريد !

11. شايان

شايان مدیران قدیمی

بابا تابلو ديگه !!! وقتي 2 تاپيك دقيقا مثل هم پست شده ، ديگه تشخيص نميخواد !!!! يا وقتي يكي خودش داره ميگه دارم پست زياد ميكنم ... ( من چند بار ديدم تاحالا ! ) ديگه 80% اتفاق نظر لازم نيست !!!

12. niterider

niterider Registered User

13. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

نه بابا. چه جايزه اي !!

14. avajang.com .left
  15. en2fa

en2fa Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

من فکر کنم جايزه ميدن چون ما هم قبلاً هی ميگفتيم نميدن اما الان ميبينم هر کی که خودش تعداد پستاش زياده
    شديد اصرار ميکنن که نه بابا جايزه نميدن،چه جايزه ای و ..... ؛)

16. kafkamedia

kafkamedia کاربر تازه وارد

فكر نمي كنين توي همين تاپيك هم پست هاي زيادي هست ؟ مثل همين پست خودم !

17. shaar

shaar Registered User

18. ehsan

ehsan Administrator

من تو فكرم بود كه يه آرشيو براي اينجا درست كنم و تاپيكها قديمي يا تاپيكهاي نامربوط رو آرشيو كنم.

19. daydad

daydad کاربر تازه وارد

فرك خوفيه! :shock:

20. Mazyar_Kh

Mazyar_Kh کاربر تازه وارد

البته يك اشكالي كه اينجا وجود داره اينه كه يك تاپيك ممكنه موضوع جالبي داشته باشه و از نظر زماني هم محدوديت نداشته باشه اما بره ته ليست. اينجوري كاملاً از نظر دور ميشه (البته اگه جناب شار اونو پيدا نكنه و بالا نياره!) در حالي كه اگه بالا بمونه ارزش داره. اگه ميشد اينا رو يه جوري حفظ كرد بد نبود. البته خودم نميدونم چه جوري.

21. دلریش

دلریش کاربر تازه وارد

احسان اصلا بيا همه تاپيك ها رو پاك كن دوباره ما بيايم تاپيك بزنيم بعد تو دوباره بيا پاكشون كن ما باز بزنيم و اين قصه ادامه دارد !

خفن حال ميده عقده اي بازي !

22. ehsan

ehsan Administrator

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی