برگزیده های پرشین تولز

مراقب باشیم از ترکیه عقب نمانیم

cashu

Registered User
لایک‌ها
0

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
به پستهای قبلی من رجوع کنید.
عرض کردم در مواقع که روش ساخت رو بلد هستیم اما استفاده از نیروی کار خارجی به صرفه تر در میاد بهتره که از نیروی کار خارجی استفاده کنیم تا روش رو بلد نباشیم و فقط یک کشور مصرف کننده باشیم.
مگر الان برنامه نویس نرم افزار نداریم!؟
اما اگر برنامه نویس نداشتیم که نتونه نرم افزار بنویسه خیلی بد بود مگه نه؟
اون موقع دیگه در هر صورت ناچار بودیم اون نرم افزار رو بخریم. و یا اینکه از ساخت انیمیشن صرف نظر کنیم!

اینجا جای بحثش نیست ولی اولا اینترنت ماهواره ای 150 تومان !!! نیست.
دوما اگر از نظر سرعت و خدمات و... در نظر بگیرید متوجه میشید که DVB بهتره.
خب البته اگر دوست دارید وایمکس بگیرید و بعد یک ماه مودم تحویل بگیرید و 6 ماه بعد اتصال اینترنت و هر سایتی هم بروید شنود میشود.

تصمیم با شماست

در مورد بحث اصلی الان سایر دوستان اظهار نظر کرده اند.
اما در مورد بحث اینترنت هم درسته که جاش اینجا نیست اما بالاخره این هم جزءی از افکار شماست که باید نقد بشه... و فکر کنم به بحث چرخ و اینا ربط داشته باشه...

ببینید تو اون تاپیک صحبت سر وایمکس ایرانسل بود ( و محدوده قیمت هم 100 هزا تومان تجهیزات + اشتراک15 ) که شما از راه رسیدید و اینترنت ماهواره ای رو پیشنهاد دادید!

حالا حرف من اینه:
1.تجهیزات ارسال دوطرفه در حدود ایکس میلیون تومان.
2.بحث امنیت و غیر قانونی بودن که شنیدم شدیدا برخورد می کنندو دیگه جرمش با داشتن دی وی بی و دانلود افلاین و یا رسیور ماهواره قابل مقایسه نیست و جریمه و حبس سنگینی دارد.
3. قیمت اکانت ها که من حداقل رو گفتم و حتما از این مبلغ بسیار بیشتر است.(البته در صورت ارسال و دریافت از ماهواره)

حالا اگه تو مرکز مخابراتی محل حتی اگه خطوط ADSL هم موجود نباشد آیا روش های دیگری مثل وایرلس و خدمات سایر شرکت ها به صرفه و بی دردسر تر نخواهد بود؟ اخه این چه پیشنهادی است که شما می دهید!
اون شنود! ( کنترل فعالیت های اینترنتی شما) هم که تاریخچه 6 ماهه شما در خدمات دهنده اینترنت ثبت می شود و در صورت درخواست به مراجع قانونی داده می شود هم بحث دیگری است و روش های برای مخفی کاری وجود دارد.

بالا