برگزیده های پرشین تولز

مراکز خرید گیفت کارت، آنتی ویروس و جم کلش خارجی کجاست؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
سلام.
دوستان کسی اطلاعی داره که سایت های فروشنده انتی ویروس، لایسنس رو از کجا میخرند؟از نمایندگی های ایرانی؟ایا کسی از نمایندگی ها خبر داره که چطور میشه نمایندگی گرفت؟

گیفت کارت ها چطور؟سایت های فروش گیفت کارت، گیفت کارت ها رو از کجا میخرن و به چه صورت می فروشن؟آیا افلاین هستند یا مثل سایت های شارژ ، وب سرویسی وجود داره؟البته به خاطر خارجی بودنشون، فک نکنم وب سرویسی رو بشه با پرداخت ریالی استفاده کرد.

سایت های جم هم همینطور.سوالم مثل گیفت کارت هست.

و در اخر، نظر شما درباره فروش این محصولات در ایران چیه؟به صورت اینترنتی در ایران.میدونم رقابت خیلی زیادی داره.فرض کنید سایتی که با اکثر کیورد های مرتبط این موضوعات صفحه اول گوگل هست، چقدر درامد(سود خالص) به ازای هر یک از سه موضوع بالا خواهد داشت؟

vahidb93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سوال من هم هست لطفا یه نفر جواب بده

golro

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
دوستان اگه این اقلام را به قیمت خوب می فروشن بمنم خبر بدید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,513
هیچ کس نمیاد سورس خودشو که درامد ازش داره معرفی کنه

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
کسی نمیاد سورسش رو به بقیه بگه
به طور کلی این قضیه اینجوریه که کسی که واسطست مقدار زیاد خرید میکنه و تخفیف میگیره و بین چند نفر تقسیم میکنه و میفروشه
مثلا من گیفت کارت آمازون الان برای ۲ نفر تهیه میکنم به همین شکل
اگه چند نفر پیدا بشن و آی تونز یا پلی استیشن بخوان می تونم رو اونم کار کنم ولی الان یه نفر بیاد مثلا ۱۰۰ دلار بخواد فقط برای منم سود چندانی نداره درگیرش بشم

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
هرکسی از جایی میگیره،اکثرا پل ارتباطی با خارج از کشور دارن، خودم از سورس خارج از کشور تهیه میکنم.

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
اگه گیفت کارتی بتونی پیدا کنی که وقتی از من تحویل میگیری ریدیم کنی و بعد بتونی از توی اکانتت بفروشی من گیفت کارت دست دوم قیمت عالی میگیرم برات، قیمتی که باورت نشه، هر حجمی هم بخوای میگیرم برات، اسکن میدم بهت

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
کسی مستقیم از خود اپل نمیتونه بگیره، اگر کسی هم آدمی داشته باشه از خود آمریکا از فروشگاه‌هایی مثل Target و Best Buy و اینا خرید میکنن میذارن روی سایت.
منظورم گیفت کارتی هست که خریده شده ولی استفاده نشده و ما از واسطه می خریم
نه گیفت کارتی که مستقیم از مثلا اپل خریداری شده

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
کسی مستقیم از خود اپل نمیتونه بگیره، اگر کسی هم آدمی داشته باشه از خود آمریکا از فروشگاه‌هایی مثل Target و Best Buy و اینا خرید میکنن میذارن روی سایت.
بلی اون بالا هم اشاره کردم در حال حاضر من کارت آمازون میفروشم که همه از walgrreen و lite aid و CVS و LOWES و به شکل حضوری خریداری میشه
البته خود آمازون کارت میفروشه ولی اپل نمی دونم میفروشه یا نه
اون دو تا فروشگاهی که شما فرمودید چون اینترنتی هستند فروشنده می تونه بره بانک و پولش رو پس بگیره و بگه کارتم هک شده بود، بانک به راحتی پولش رو میده و شماره کارت خریداری شده رو به آمازون/اپل/... اعلام میکنه که اکانت نهایی که کد رو زده قفل میشه معمولا
کلا گیفت کارتی معتبره که دستی خریداری بشه چون نمیشه پولش رو پس گرفت که متاسفانه بعضیا میگن این که دستی خریداری شده و عکسش ارسال شده از آمریکا مثل دست دومه! که لغت دست دوم رو هم من برای این گفتم

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
درست می‌فرمایید، مثلا گیفت‌کارت‌های اسپاتیفای که روی سایتم میذارم، همگی اورجینال و از فروشگاه بست بای Best Buy تهیه شده.
بلی اون بالا هم اشاره کردم در حال حاضر من کارت آمازون میفروشم که همه از walgrreen و lite aid و CVS و LOWES و به شکل حضوری خریداری میشه
البته خود آمازون کارت میفروشه ولی اپل نمی دونم میفروشه یا نه
اون دو تا فروشگاهی که شما فرمودید چون اینترنتی هستند فروشنده می تونه بره بانک و پولش رو پس بگیره و بگه کارتم هک شده بود، بانک به راحتی پولش رو میده و شماره کارت خریداری شده رو به آمازون/اپل/... اعلام میکنه که اکانت نهایی که کد رو زده قفل میشه معمولا
کلا گیفت کارتی معتبره که دستی خریداری بشه چون نمیشه پولش رو پس گرفت که متاسفانه بعضیا میگن این که دستی خریداری شده و عکسش ارسال شده از آمریکا مثل دست دومه! که لغت دست دوم رو هم من برای این گفتم

فایل های ضمیمه

• 28ddbe77-3200-486e-ae84-3506485d3477.jpg
    28ddbe77-3200-486e-ae84-3506485d3477.jpg
    409.7 KB · نمایش ها: 17

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,513
یه فروشگاه اینترنتی معتبر نمیاد این کار رو بکنه. گبفت کارت بفروشه بعد به دروغ بگه پولی که باهاش ازم گیفت خریدن دزدی بوده ... مگه سایتهای کلاهبردار.. منم سایت سراغ دارم پولت رو میگیره گیفت کارت هم بهت نمیده هه
از 5-4 سال پیش از یه فروشگاه اینترنتی چند صد گیفت کارت آیتونز خریدم. فقط یک یا دو تاش مشکل داشت اونم با اطلاع دادن به ساپورت فر.شگاه با معذرت خواهی یک گیفت کارت دیگه دادن
آمازون و چند فروشگاه دیگه به صورت دیجیتال (کد) هم گیفت کارت آیتونز و مایکروسافت و... هم می فروشن - نمیشه بگیم چون به صورت کد خریداری میشه معتبر نیست ... فقط در صورتی مشکل دار هست که خرید با پول سیاه انجام بشه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان یه سوال داشتم من الان از یه شخصی گیفت کارت آیتونز بگیرم ولی ریدیم نکنم برای مدتی امکانش هست اون شخصی که ازش خریدم استفاده کنه درسته?و اینکه بطور مثال من ریدیم کنم ولی استفاده نکنم میتونم دوباره اونو بفروشم به یک شخص دیگه با اینکه ریدیم کردم گیفت کارت رو?

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اگه گیفت کارتی بتونی پیدا کنی که وقتی از من تحویل میگیری ریدیم کنی و بعد بتونی از توی اکانتت بفروشی من گیفت کارت دست دوم قیمت عالی میگیرم برات، قیمتی که باورت نشه، هر حجمی هم بخوای میگیرم برات، اسکن میدم بهت
هستش همچین گیف کارتی که بعد از ریدیم کردن و در صورت استفاده نکردن بشه دوباره فروخت?

بالا