برگزیده های پرشین تولز

مرجع برای درس ماشین کنکور کارشناسی ناپیوسته الکترونیک

mahmood karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من می خوام برای کنکور کارشناسی ناپیوسته الکترونیک سراسری بخونم. میشه یکی بگه برای درس ماشین که ماها پاس نکردیم اولا چه مرجعی وجود داره بعد کتاب تست کدوم انتشارات مناسب این درس هست.

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم مثل تو دارم براي كارشناسي ناپيوسته ميخونم البته گرايش قدرت

به نظر من بهترين كتابها كتابهاي گسترش علوم پايه هست كه خيلي كامل توضيحداده و تست زيادي توش داره از كتاب مرجع خوندن به نظر من بهتره

مدرسان شريف هم هست كه البته يكم كم توضيح داده ولي اونم قشنگ توضيح داده

پاسه و چيزاي ديگه بهدرد نميخوره

amgh_12

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من کتاب های مدرسان شریف خیلی خوب و تست هم داره ولی اگر میخوای تست ها رو به صورت سال به سال هم داشته باشی به نظرم اون کتاب که عکس دکل برق روش هست رو بگیر .

راستی شما نمی دونید برای ابزار دقیق و کارگاه مدار فرمان چه کتابی میشه خوند ؟؟

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تستهاي گسترش علوم پايه خيلي بيشتر از مدرسانه قسمت ماشين DC گسترش علوم فقط 400 تست داره
مدسان زور بزنه به 200 تا ميرسونش
بعدشم مدرسان بعضي از مباحث رو اصلا توضيح نداده مثلا يكيش دياگرام دايره اي مبحث مربوط به سيم پيچي موتور القايي و...
و لي باز مدرسان ساده تر توضيح داده و اگه پيشينه قبلي نداشته باشي از درس مدار با گسترش ممكنه نفهمي مطالب رو

amgh_12

Registered User
لایک‌ها
0
بله شما درست میگید تست های گسترش علوم پایه بیشتر هست اما این دلیل برتر بودن نمیشه چون تست های بیشتری که داره از منابع متفرقه و یا تالیفی هست و برای آزاد یا سراسری نیست ، به نظر من برای کنکور سراسری (‌آزاد رو نمیگم) حتی به بسیاری از مباحثی هم که مدرسان گفته احتیاجی نیست و برای امتحان هم میتونید تست هایی که از کنکور سراسری از سال ۷۵ به این طرف هست رو یک نگاه بندازید و خودتون ببینید که خیلی از فرمول های مدرسان و گسترش علوم پایه اصلا به درد سراسری نمیخوره و حتی یک سوال هم در این سال ها ازشون مطرح نشده .

بالا