برگزیده های پرشین تولز

مردان احساساتی تر از زنان اند

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بر اساس پژوهشي در لندن مشخص شده كه برخلاف عقیده رایج در مورد آقایان، آنها بیشتر از زنان در روابط عشقی و کاری خود احساسی هستند.

پژوهشگران دانشگاه لندن معتقدند برای عصبی کردن یک مرد، استفاده از یک عکس و یا چند کلمه حرف، کافی است.

براساس این پژوهش، تأثیر مسائل عشقی در دانشجویان مرد بیشتر از تأثیر استفاده از مواد مخدر مانند کوکائین است لذا به باور پژوهشگران، این امر نشانگر شدت احساسات در مردان است.

در همین حال، پژوهشگران آمریکایی نيز به این نتیجه رسیده­اند که بر خلاف عقیده رایج در جوامع، مردها آمادگی بیشتری برای قربانی کردن خود در روابط عاشقانه دارند.

در نظر سنجی­ای که به سرپرستی «کاترین موزر» رئیس مرکز درمانی دانشگاه «البانی» نیویورک، از مردان و زنان بین 16 تا 25 سال صورت گرفته، مشخص شده است که مردان آمادگی بیشتری برای وقف خود به امور عشقی، کودکان، حلقه دوستان و اعضای خانوانده را دارند.

براین اساس مردان بیشتر از زنان برای روبط عاشقانه، اهمیت قائل بوده و آن را نسبت به مسائل دیگر در اولویت قرار ­می­دهند. همچنین مردها در روابط خود درک بهتری نسبت به مسائل عاطفی و روانی دارند. آنها برای دستیابی به اهداف رمانتیک خود آسیب­های روانی بیشتری را به جان می­خرند؛ در حالیکه زنان در این موارد کمتر داوطلب شده و به هنگام احساس فشار از خواسته خود منصرف می­شون

تحقیق بالا رو قبول دارین؟

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه
حداقل در مورد خودم و دخترهایی که باهاشون بودم درست نیست

ارغوان

Registered User
لایک‌ها
0
بله درسته
چند وقت پیش هم یه خبر خوندم که مردهایی که بعد از طلاق خودکشی می کنن نسبتشون از زنایی که بعد از طلاق خودکشی می کنن بیشتره.

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این تحقیق رو مردای ایرانی جواب نمیده

اگرم بده همشون انکارش می کنن

ashkaria

کاربر فعال موبایل و موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
305
آره همینطوره
منظورم اصل مطلب بود یعنی تحقیقاته

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
به نظرم مرد ها در این مورد 2 نوع هستند یک سری از این ور بوم می افتند یکسری از اون ور
یعنی یا خیلی سرد و خشک یا خیلی احساساتی و احساسگرا

ولی خانوم ها معمولاً میانه رو هستند :happy:

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بر اساس پژوهشي در لندن مشخص شده كه برخلاف عقیده رایج در مورد آقایان، آنها بیشتر از زنان در روابط عشقی و کاری خود احساسی هستند.

پژوهشگران دانشگاه لندن معتقدند برای عصبی کردن یک مرد، استفاده از یک عکس و یا چند کلمه حرف، کافی است.

براساس این پژوهش، تأثیر مسائل عشقی در دانشجویان مرد بیشتر از تأثیر استفاده از مواد مخدر مانند کوکائین است لذا به باور پژوهشگران، این امر نشانگر شدت احساسات در مردان است.

در همین حال، پژوهشگران آمریکایی نيز به این نتیجه رسیده­اند که بر خلاف عقیده رایج در جوامع، مردها آمادگی بیشتری برای قربانی کردن خود در روابط عاشقانه دارند.

در نظر سنجی­ای که به سرپرستی «کاترین موزر» رئیس مرکز درمانی دانشگاه «البانی» نیویورک، از مردان و زنان بین 16 تا 25 سال صورت گرفته، مشخص شده است که مردان آمادگی بیشتری برای وقف خود به امور عشقی، کودکان، حلقه دوستان و اعضای خانوانده را دارند.

براین اساس مردان بیشتر از زنان برای روبط عاشقانه، اهمیت قائل بوده و آن را نسبت به مسائل دیگر در اولویت قرار ­می­دهند. همچنین مردها در روابط خود درک بهتری نسبت به مسائل عاطفی و روانی دارند. آنها برای دستیابی به اهداف رمانتیک خود آسیب­های روانی بیشتری را به جان می­خرند؛ در حالیکه زنان در این موارد کمتر داوطلب شده و به هنگام احساس فشار از خواسته خود منصرف می­شون

تایید میشه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من شاید یه جورایی قبول داشته باشم
البته نکه دیگه به طور کل از زنا احساساستی تر باشن ولی اونقدرام که همنه فکر میکنن بی احساس نیستن

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

من 100 درصد قبول دارم

منتها چون مردها تو خودشون می ریزن و بروز نمی دن همه فکر می کنن که برعکسه اما اینطور نیست
زنها اصولا موجودات بی رحمی هستند !!!

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
گلی درسته
آواتارت هم خوشکله !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من 100 درصد قبول دارم

منتها چون مردها تو خودشون می ریزن و بروز نمی دن همه فکر می کنن که برعکسه اما اینطور نیست
زنها اصولا موجودات بی رحمی هستند !!!
تو بي رحمي و سنگدل بودن و جلاد بودن و خونخوار بودن زنا هيچ شكي نيست :دي

German

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
زن ها احساساتی تر از مردها هستن و در مواقع حساس احساسشون بر عقلشون غلبه می کنه.

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من شاید یه جورایی قبول داشته باشم
البته نکه دیگه به طور کل از زنا احساساستی تر باشن ولی اونقدرام که همنه فکر میکنن بی احساس نیستن

کسی نمیگه مردها بی احساسند
نه ولی مردها در کنار احساساتشون که کم هم نیست چیزی به نام منطق دارن که با هر دوی اینها رفتار میکنند و زن ها خیلی کمتر دارای منطق هستند و در روابط و رفتارشون کمتر از منطقشون استفاده میکنند و مردها بیشتر

شیطان کده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زن ها احساساتی تر از مردها هستن و در مواقع حساس احساسشون بر عقلشون غلبه می کنه.

کسی نمیگه مردها بی احساسند
نه ولی مردها در کنار احساساتشون که کم هم نیست چیزی به نام منطق دارن که با هر دوی اینها رفتار میکنند و زن ها خیلی کمتر دارای منطق هستند و در روابط و رفتارشون کمتر از منطقشون استفاده میکنند و مردها بیشتر

تایید میشه.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
به نظر من حساس بودن با احساساتی بودن فرق داره. توی اون مقاله که شما خوندید گفته بود حساس ترن یا احساساتی تر؟
من خودم خیلی حساسم و اینو نقطه ضعف خودم میدونم ولی زیاد احساساتی نیستم و کمتر پیش میاد از روی احساسات تصمیم بگیرم.

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
پدر بزرگم میگفت حق دادنی است. پدرم میگفت حق گرفتنی است. من میگم این روزها حق گذشتنی است.

مرسی phonix عزیز از مطلب جالبی که تو امضا گفتی...

به نظر من همه چی نسبیه! وقتی زندگی آدم روبراه باشه چه از نظر فرهنگی چه مالی احساسات هم پر رنگ تر میشن!
به نظر منم زن و مرد تفاوتی با هم ندارن! یه زنی رو میبینی مثلا خیلی بد اخلاقه ولی یه مردی رو میبینی خیلی خوش اخلاقه یا برعکس!

بالا