برگزیده های پرشین تولز

مردان احساساتی تر از زنان اند

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بازخوانی بفرمایید :

همین که وقتی یه زنه داره چیزی رو جابجا میکنه! و مرده میگه سنگینه کمکت کنم ! هم تهش همون فکریه که میگه : زنها ضعیفه هستند !
ریشه عمیقه ! به سربازی رفتن و نرفتن نیست ! اون بحث ارث بری و سرپرستی توله و ... هم اصل نیست . یه ایراد دینی هست که سر و کلش پیدا شده! یه آخوند شجاع - کدیور؟ - میخواد که بگه اسلام گه خورده که این قوانین رو گذاشته ! حذفش میکینم ! ولی تا وقتی این ذهنیت نباشه که She Can ! و آبجی کمکت کنم در کار باشه . عملا زن رو جنس ضعیفه دارید میبییند!

همین تفکر رو تا تهش که بری میرسه به اونجایی که آقایان به سرشون میزنه تصویب کنند ساعات کاری خانمها از آقایان کمتر باشه و زودتر بیان خونه تا توله ها در دامانشان پرورش یابند و وقتی آقای خونه! از کار برمیگرده هم قورمه سبزی به اندازه کافی جا افتاده باشه! ( اگه روزنامه! میخوندی حتما این اخبار رو در هیات دولت و قوه مقننه شنیده بودی! )

قانونی که میگه زنها سربازی نروند هم تهش همونه که میگه زنها ضعیفه هستند! نمیتونند سربازی بروند ! وگرنه سرباز زن انگلیسی و آمریکایی و ... به اندازه کافی توی همین عراق ریخته! اینها زن نیستند ؟ یا دوجنسی هستند ؟ یا خارجی هستند ؟ یا با زنهای ما فرق دارند ؟ یا مسلمون نیستند ؟ یا قوانین کشورشون به اندازه کافی دموکراتیک بوده و اجازه داده هرکی میخواد عضو ارتش بشه؟ جان؟

شيرين عبادی ميتونه اينجا قاضی باشه؟
شیرین! یکی از اولین قاضی های زن ایران بوده! نمیدونستی واقعا این رو هم ؟!

تو ايران يا به عبارت بهتر اسلام

این جمله شما به اندازه کافی گویا هست ! اجرکم مع الله!

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
lمردونه انصافی جدا وجدانا آیا تو ایران علیه خانوم ها تبعیض هست یا نه؟!

بلی دوست عزیز

دوستان عزیز کل کل میخواهید کنید بفرمایید بیرون
اینجا نه کافر داریم نه لاییک نه همجنس باز

فقط گفته شده مردان احساساتی از زنان هستند : در بعضی موارد بله در بعضی موارد هم خیر . بعضیها هم 2بعد رو دارند

بفرمایید

ممنون**یا حق

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
ميتونم بدونم دين شما چيه اونوقت؟
مهم نيست,چون بی ربط به موضوع هست
بعدشم يکم فکر کنيد تا حدودی علتش واضحه هم صيغه هم ديه
اگه علت قانع کننده اي هست بفرماييد تا استفاده کنيم
شما تا فيها خالدون يه چيزی رو خودتون متوجه نشيد نميتونيد بپزيريد؟
100 % همينطوره نميتونم بپذيرم
خوب اگه آره که شما اصلاً نماز و روزه رو هم بيخيال شو تا انشلا خودت بتونی دليلشو بفهمی

اين مسايل شخصی هست و ربطی به اين بحث نداره
بعدشم من جواب هيچ کدوم از سؤالمو از شما نگرفتم.اين جواب ندادن شما نشون ميده که ميدونيد اشتباه کرديد ولی نميخوای قبول کنید و اينجوری سعی کردید بپيچونید

جواب صيغه که مشخصه.

وگرنه چرا تو خارج اينجوريه ?
حالا شما ميگيد ايران , اونجا که ديگه به قول شما برابريه چرا؟؟
تو خارج ، منظورت عربستان که نيست؟وگرنه اروپا رو مگه ميشه با مثلا ايران مقايسه کرد؟

Last edited:

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
بازخوانی بفرمایید :

همین تفکر رو تا تهش که بری میرسه به اونجایی که آقایان به سرشون میزنه تصویب کنند ساعات کاری خانمها از آقایان کمتر باشه و زودتر بیان خونه تا توله ها در دامانشان پرورش یابند و وقتی آقای خونه! از کار برمیگرده هم قورمه سبزی به اندازه کافی جا افتاده باشه! ( اگه روزنامه! میخوندی حتما این اخبار رو در هیات دولت و قوه مقننه شنیده بودی! )

قانونی که میگه زنها سربازی نروند هم تهش همونه که میگه زنها ضعیفه هستند! نمیتونند سربازی بروند ! وگرنه سرباز زن انگلیسی و آمریکایی و ... به اندازه کافی توی همین عراق ریخته! اینها زن نیستند ؟ یا دوجنسی هستند ؟ یا خارجی هستند ؟ یا با زنهای ما فرق دارند ؟ یا مسلمون نیستند ؟ یا قوانین کشورشون به اندازه کافی دموکراتیک بوده و اجازه داده هرکی میخواد عضو ارتش بشه؟ جان؟

شیرین! یکی از اولین قاضی های زن ایران بوده! نمیدونستی واقعا این رو هم ؟!

این جمله شما به اندازه کافی گویا هست ! اجرکم مع الله!

خب ممنون از شما که با لحن و لغات زيبايی که استفاده ميکنی خواننده رو بهتر با مفاهيم آشنا ميکنی و به گونه اي زير پوستی مطلب رو بهش ميفهمونی :happy: منظورم همين توله،... هست که ميفرماييد
اونوقت اين شيرين خانم چه زمانی قاضی بودند رو هم بگی خيلی بهتره ها!!! چون اينجوری آدم احساس ميکنه خدايی نکرده داری مطلب رو ناقص بيان ميکنی... :)

اين معيار و منابتون جالبه برام :اون خانم که دوستشون , شما هم شيرين عبادی!!!

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
بلی دوست عزیز

دوستان عزیز کل کل میخواهید کنید بفرمایید بیرون
اینجا نه کافر داریم نه لاییک نه همجنس باز

فقط گفته شده مردان احساساتی از زنان هستند : در بعضی موارد بله در بعضی موارد هم خیر . بعضیها هم 2بعد رو دارند

بفرمایید

ممنون**یا حق

شما مديريت فروم هستی که دستور ميدی؟
حالا خوبه 2 روز نشده از بن در اومدی عزيزم :happy:
ممنون
يا حق
!!!

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما مديريت فروم هستی که دستور ميدی؟
حالا خوبه 2 روز نشده از بن در اومدی عزيزم :happy:
ممنون
يا حق
!!!

عزیزم میگویم از بحثه اصلی خارج نشوید
دقیقا 5ساعت هست از بن خارج شدم

ممنون**یا حق

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
مهم نيست,چون بی ربط به موضوع هست

اگه علت قانع کننده اي هست بفرماييد تا استفاده کنيم

100 % همينطوره نميتونم بپذيرم

اين مسايل شخصی هست و ربطی به اين بحث نداره

جواب صيغه که مشخصه.

تو خارج ، منظورت عربستان که نيست؟وگرنه اروپا رو مگه ميشه با مثلا ايران مقايسه کرد؟

آره خب منم اگه جای شما بودم ميديدم هر جوابی بدم حرف هام با هم تضاد داره ميگفتم مهم نيست اين چيزا شخصيه!!!
شما بهتره تاپيک رو با دقت مطالعه کنيد من هر 2 رو گفتم ولی خوب اونا نظر شخصی من هست و اينکه واقعاً حکمتش چی باشه ... هرچند به قول شما اين چيزا شخصی هست!!
جالبه خودتون مقايسه ميکنيد بعد ميگيد مگه ميشه مقايسه کرد!!!

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اونوقت اين شيرين خانم چه زمانی قاضی بودند رو هم بگی خيلی بهتره ها!!! چون اينجوری آدم احساس ميکنه خدايی نکرده داری مطلب رو ناقص بيان ميکنی

قبل از تولد من و شما !
---

هروقت توی ایران درکی از مفهوم دموکراسی وجود داشت. و بخشی از اون اجرا شد . زنها هم میتونند برند سربازی!

چرا ؟ چگونه ؟

یکی از کاربردهای دموکراسی و **** حقوقی دموکراتیک این هست که به شهروندش "حق انتخاب آزادانه " میده .
در این صورت اگه دختری بخواد عضو ارتش بشه مانعی به نام "منع قانونی " براش وجود نداره . بنابر انتخاب خودش اگه دوست داشته باشه میره ثبت نام میکنه . دوست نداشته باشه هم ثبت نام نمیکنه . بنابراین اگر کشوری با وضع قوانینی این "حق انتخاب" رو از گروهی از شهروندانش سلب کرده باشه . داره تبعیض میذاره و باید برای پس گرفتن اون حق تلاش کرد.

در رده های دیگه میتونه درباره "انتخاب پوشش " مطرح بشه. تا وقتی پوشش "قانون دولتی " باشه وضع همینه که هست ! یک مینی بوس سبز اونجا منتظر امثال شماهاست! به زور مسافر سوار میکنه! مقصد: وزراست !

در حالیکه حق انتخاب آزادانه ی ناشی از دموکراسی به شهروندش اجازه میده که دلش بخواد روسری سرش بکنه یا نکنه . در اینصورت کسی که دینش رو اسلام "انتخاب" کرده باشه به قوانین دینی که برگزیده هم پاینده !( و نه به قانون حجاب حکومتی ! بلکه به قانون حجاب دین منتخبش) نتیجه اش میشه اینکه برای مثال در محل کار من دختری پاکستانی مسلمون سنی هست که یک دونه تار مویش هم معلوم نیست . اون هم در کشوری که پوشش . قانون حکومتی نیست ! میز بغلش خانم دیگه ای هست که کافیه کمی سرم رو خم کنم تا رنگ لباس زیرش رو هم ببنیم!
مقایسه شود با ایران ! و نتایجش در گریزان شدن مردم از دین ! جبر جغرافیایی ؟

Last edited:

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
قبل از تولد من و شما !
---

هروقت توی ایران درکی از مفهوم دموکراسی وجود داشت. و بخشی از اون اجرا شد . زنها هم میتونند برند سربازی!

چرا ؟ چگونه ؟

یکی از کاربردهای دموکراسی و **** حقوقی دموکراتیک این هست که به شهروندش "حق انتخاب آزادانه " میده .
در این صورت اگه دختری بخواد عضو ارتش بشه مانعی به نام "منع قانونی " براش وجود نداره . بنابر انتخاب خودش اگه دوست داشته باشه میره ثبت نام میکنه . دوست نداشته باشه هم ثبت نام نمیکنه . بنابراین اگر کشوری با وضع قوانینی این "حق انتخاب" رو از گروهی از شهروندانش سلب کرده باشه . داره تبعیض میذاره و باید برای پس گرفتن اون حق تلاش کرد.

در رده های دیگه میتونه درباره "انتخاب پوشش " مطرح بشه. تا وقتی پوشش "قانون دولتی " باشه وضع همینه که هست ! یک مینی بوس سبز اونجا منتظر امثال شماهاست! به زور مسافر سوار میکنه! مقصد: وزراست !

در حالیکه حق انتخاب آزادانه ی ناشی از دموکراسی به شهروندش اجازه میده که دلش بخواد روسری سرش بکنه یا نکنه . در اینصورت کسی که دینش رو اسلام "انتخاب" کرده باشه به قوانین دینی که برگزیده هم پاینده ! نتیجه اش میشه اینکه برای مثال در محل کار من دختری پاکستانی مسلمون سنی هست که یک دونه تار مویش هم معلوم نیست . اون هم در کشوری که پوشش . قانون حکومتی نیست ! میز بغلش خانم دیگه ای هست که کافیه کمی سرم رو خم کنم تا رنگ لباس زیرش رو هم ببنیم!
مقایسه شود با ایران ! و نتایجش در گریزان شدن مردم از دین ! جبر جغرافیایی ؟

بسيار خب يعنی ايشون قبل از انقلاب قاضی بودن و بعدش همونطور که ميدونيد از کشور رفتن(فرارکردن!!!)
با بقيه صحبت هاتون تقريباً موافقم

kambiz18

Registered User
لایک‌ها
6
jalebe ke hamin shoma pesarayin ke baratun zur dare berin sarbazi o be abo atish mizanin ke az ziresh dar berino bekharinesho ya begin nemidunam moshkele felan daramo kholase nemitunam beram

nemidunam be in daste migan mard ya na

man be in daste migam bache nane na mard dar zemn shayad agar sarbazi baraye dokhtara azad bud bishtar az pesara bara raftanesh shogh neshun midadan​

اولان که پسرای که اهل کار و تحصیل هستند بخاطر مشکل درامد و ازدواج سعی می کنن از سربازی فرار کنن و مغاف شن چون از زندگی عقب می مونن
اگه سرباززی برای دختر ها هم بود می فهمیدی واسه ادم تحصیل کرده چقدر زرره
من با الاف ها کاری ندارم اونا باید برن سربازی حقشونه :D خدمت بهتر از الافیه

بالا