آژانس هواپیماییfootbal

مرورگر اينترنت

شروع موضوع توسط faridbahal ‏14 آگوست 2004 در انجمن بایگانی

1. faridbahal

faridbahal Registered User

ميخواستم بدونم شما چرا از مرورگرهايي به جز IE استفاده میکنید؟ با اینکه اکثرا با بعضی چیزها ناسازگارند

2. arad

arad کاربر تازه وارد

Security

Firefox که مشکلی نداره !

3. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

من با Firefox کار میکنم گاهی هم با Opera.

4. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

5. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

ولی من یه مدت فایر فاکس اعصاب برام نزاشته بود(با و جود اینکه نسبت به اکسپلور خیلی بهتره) رفتم سراغ موزیلا که خوشبختانه تا الان باهاش مشکل ندارم!

6. faridbahal

مرسی
    اونجوری که من فهمیدم فایرفوکس رو بچه ها خوب میدونن اون به خاطر سرعتش اما اخه فایر فوکس با بعضی سایتهای فارسی مشکل داره مثلا اگه یه سایت درست نیومد اجبارا باید از IE استفاده کرد
    به نظر من خیلی سرسام اور و گیج کننده هست که هی همش اینو باز کرد و اون یکی رو باز کرد اگه یه مروروگری بود که مشکلی نداشت به نظرم جالبتر میومد که ادم بخواد مقایسه کنه اما وقتی بقیه ناسازگارن به نظر من که حرفی برای گفتن ندارن

7. panypay
  8. mehrdad1355

فایر اره مشکل داره ولی من الان از موزیلا استفاده می کنم و هیچ مشکلی چه از لحاظ فونت یا به هم ریختن صفحه ندیدم- البته حجمش نصبتا زیاده حدود 12مگ

9. MohammadR

MohammadR مدیر بازنشسته کاربر فعال

من خواستم يك پست بدم گفتم اونو بالا نيارمش؟
    اونم اينكه يكي از دوستان اونجا گفته Firefox خيلي عاليه روي لينوكس.
    در حالي كه من Firefox 0.8 را روي لينوكس آزمايش كردم سرعت در ويندوز خيلي بيشتر بود!
    مودمم هم مشكلي نداره با لينوكس D-Link 562E
    من براي PersianTools از IE استفاده مي كنم و بقيه ي اوقات اگه يادم نره توي IE هستم از firefox!!!

10. faridbahal

مسئله ي اصلي همينه كه اخه چه اجباريه كه هي ادم بپره روي اون بپره روي اين!

11. mehrdad1355

من از قضایه روزگار برا همین پرشین تولز از موزیلا استفاده می کنم! چون تو اکسپلور به خاطر باگهای وی بی (فارسی سازش) مرور گرم هنک می کنه!

12. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

واقعا راست مي گي

13. Mashaheer

من از اينترنت اكسپلورر و موزيلا فايرفوكس استفاده ميكنم
    علتش هم به خاطر تنطيمات پروكسي هستش، در موزيلا سايتهاي كه در اينجا (امارات) بلوك هستند رو باز ميكنم و سايتهاي عادي رو با اينترنت اكسپلورر مي بينم. براي كساني كه ميخواند سايتهاي فيلترشده رو ببيند و نخواهند هر دفعه پروكسي رو تغيير بدند بهترين راه داشتن چند مرورگر مختلف هستش.

14. avajang.com .left
  15. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

من واقعا در طول هفته شاید به یه سایت بربخورم که به هم ریخته بیاد اونم معمولا با Opera درست میاد اصولا من اگر سایتی به هم ریخته بیاد اون سایت رو نمی رم تا اینکه مرورگر رو هی عوض کنم :D
    فعلا هم موارد کمی شده که من مشکل پیدا کنم با firefox و امیدوارم روز به روز اشکالاتش کمتر بشه ;)

16. cybamin

cybamin Registered User

اصولا با فایرفوکس اشکالات و ناسازگاریها ( مخصوصا برای فارسی) کمتره.
    اگه کسی نخواد با فایرفوکس و... کار کنه، میتونه از یک سری مرورگرها مثل Maxthon یا همون MYIE2سابق و... استفاده کنه که از IE به عنوان هسته استفاده میکنند و فقط امکانات IE بهبود میبخشند.

17. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

فاير فوكس هرچي سايت فارسي بود رو قاطي پاتي ميكرد... من از Maxthon كه ورژن جديد MyIE2 هست استفاده ميكنم. البته اينها خودشون هم برپايه IE هستن ولي اعصاب آدم رو خط خطي نميكنن. :)

18. mehrdad1355

19. faridbahal

خوب من فقط از جواب مشاهير خوشم امد كه يك دليل منطقي براي انتخاب يه مرورگر ديگه داشت
    بقيه دوستان فقط به نظرم دارن ضد مايكروسافتي برخورد ميكنن!!!!!!!!!

20. Mashaheer

ممنونم فريد جان از نظرتون
    اينطوري كه شما هم فكر ميكنيد كه همه ضد مايكروسافت هستند درست نيست موزيلا فايرفوكس مزيتهاي خوبي نسبت به ديگر مرورگرها داره
    براي اطلاعات بيشتر در اين رابطه به بحث بهترين مرورگرها مراجعه كنيد (لينكش در امضاي من وجود داره)

21. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

من ضد مایکروسافت هستم تقریبا اما واقعا Firefox رو به خاطر ویژگیهاش استفاده کردم و می کنم. و حداقل تا زمانی که خود IE امکان Tab Browsing و... نداشته باشه اصلا با هم مقایسه اشون نمی کنم!! نگین MYIE2/Maxthon که اصلا امکان Tab Browsing-ش قابل مقایسه با Firefix نیست تا چند صفحه زیاد باز کنی حداقل 5-6 ثانیه مکث می کنه!

22. faridbahal

خيلي ممنون از دوستان
    با اينكه فايرفوكس رو ريختم اما ترجيح ميدم هنوز از IE استفاده کنم
    یکی از خفن ترین دلیلاش هم اینه که چون من یه اینترنت دارم که پروکسی(نه از اینایی که برای گذشتن از فیلتره بلکه یه پروکسی و ای پی ثابت داره که اگه نوشته نشه اصلا به اینترنت نمیشه وصل شد!) داره و تنظیمات فایرفوکس برای اون بده به طوری که هر بار که میخوام از یه اینترنت بدون پروکسی استفاده کنم همش باید بیام تنظیمات پروکسیشو از کار بندازم که حوصله موصله ی اینکارارو ندارم!!!!

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی