برگزیده های پرشین تولز

مرورگر اينترنت

arad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Security

Firefox که مشکلی نداره !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ولی من یه مدت فایر فاکس اعصاب برام نزاشته بود(با و جود اینکه نسبت به اکسپلور خیلی بهتره) رفتم سراغ موزیلا که خوشبختانه تا الان باهاش مشکل ندارم!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزيز به تاپيك زير مراجعه كن اطلاعات و آمار خوبي از انواع مرورگرها بهتون ميده:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=5434
مرسی
اونجوری که من فهمیدم فایرفوکس رو بچه ها خوب میدونن اون به خاطر سرعتش اما اخه فایر فوکس با بعضی سایتهای فارسی مشکل داره مثلا اگه یه سایت درست نیومد اجبارا باید از IE استفاده کرد
به نظر من خیلی سرسام اور و گیج کننده هست که هی همش اینو باز کرد و اون یکی رو باز کرد اگه یه مروروگری بود که مشکلی نداشت به نظرم جالبتر میومد که ادم بخواد مقایسه کنه اما وقتی بقیه ناسازگارن به نظر من که حرفی برای گفتن ندارن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
فایر اره مشکل داره ولی من الان از موزیلا استفاده می کنم و هیچ مشکلی چه از لحاظ فونت یا به هم ریختن صفحه ندیدم- البته حجمش نصبتا زیاده حدود 12مگ

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من خواستم يك پست بدم گفتم اونو بالا نيارمش؟
اونم اينكه يكي از دوستان اونجا گفته Firefox خيلي عاليه روي لينوكس.
در حالي كه من Firefox 0.8 را روي لينوكس آزمايش كردم سرعت در ويندوز خيلي بيشتر بود!
مودمم هم مشكلي نداره با لينوكس D-Link 562E
من براي PersianTools از IE استفاده مي كنم و بقيه ي اوقات اگه يادم نره توي IE هستم از firefox!!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من براي PersianTools از IE استفاده مي كنم و بقيه ي اوقات اگه يادم نره توي IE هستم از firefox!!!
مسئله ي اصلي همينه كه اخه چه اجباريه كه هي ادم بپره روي اون بپره روي اين!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من از قضایه روزگار برا همین پرشین تولز از موزیلا استفاده می کنم! چون تو اکسپلور به خاطر باگهای وی بی (فارسی سازش) مرور گرم هنک می کنه!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
من از قضایه روزگار برا همین پرشین تولز از موزیلا استفاده می کنم! چون تو اکسپلور به خاطر باگهای وی بی (فارسی سازش) مرور گرم هنک می کنه!
واقعا راست مي گي

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من از اينترنت اكسپلورر و موزيلا فايرفوكس استفاده ميكنم
علتش هم به خاطر تنطيمات پروكسي هستش، در موزيلا سايتهاي كه در اينجا (امارات) بلوك هستند رو باز ميكنم و سايتهاي عادي رو با اينترنت اكسپلورر مي بينم. براي كساني كه ميخواند سايتهاي فيلترشده رو ببيند و نخواهند هر دفعه پروكسي رو تغيير بدند بهترين راه داشتن چند مرورگر مختلف هستش.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من واقعا در طول هفته شاید به یه سایت بربخورم که به هم ریخته بیاد اونم معمولا با Opera درست میاد اصولا من اگر سایتی به هم ریخته بیاد اون سایت رو نمی رم تا اینکه مرورگر رو هی عوض کنم :D
فعلا هم موارد کمی شده که من مشکل پیدا کنم با firefox و امیدوارم روز به روز اشکالاتش کمتر بشه ;)

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اصولا با فایرفوکس اشکالات و ناسازگاریها ( مخصوصا برای فارسی) کمتره.
اگه کسی نخواد با فایرفوکس و... کار کنه، میتونه از یک سری مرورگرها مثل Maxthon یا همون MYIE2سابق و... استفاده کنه که از IE به عنوان هسته استفاده میکنند و فقط امکانات IE بهبود میبخشند.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
فاير فوكس هرچي سايت فارسي بود رو قاطي پاتي ميكرد... من از Maxthon كه ورژن جديد MyIE2 هست استفاده ميكنم. البته اينها خودشون هم برپايه IE هستن ولي اعصاب آدم رو خط خطي نميكنن. :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب من فقط از جواب مشاهير خوشم امد كه يك دليل منطقي براي انتخاب يه مرورگر ديگه داشت
بقيه دوستان فقط به نظرم دارن ضد مايكروسافتي برخورد ميكنن!!!!!!!!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از faridbahal :
خوب من فقط از جواب مشاهير خوشم امد كه يك دليل منطقي براي انتخاب يه مرورگر ديگه داشت
بقيه دوستان فقط به نظرم دارن ضد مايكروسافتي برخورد ميكنن!!!!!!!!!
ممنونم فريد جان از نظرتون
اينطوري كه شما هم فكر ميكنيد كه همه ضد مايكروسافت هستند درست نيست موزيلا فايرفوكس مزيتهاي خوبي نسبت به ديگر مرورگرها داره
براي اطلاعات بيشتر در اين رابطه به بحث بهترين مرورگرها مراجعه كنيد (لينكش در امضاي من وجود داره)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من ضد مایکروسافت هستم تقریبا اما واقعا Firefox رو به خاطر ویژگیهاش استفاده کردم و می کنم. و حداقل تا زمانی که خود IE امکان Tab Browsing و... نداشته باشه اصلا با هم مقایسه اشون نمی کنم!! نگین MYIE2/Maxthon که اصلا امکان Tab Browsing-ش قابل مقایسه با Firefix نیست تا چند صفحه زیاد باز کنی حداقل 5-6 ثانیه مکث می کنه!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خيلي ممنون از دوستان
با اينكه فايرفوكس رو ريختم اما ترجيح ميدم هنوز از IE استفاده کنم
یکی از خفن ترین دلیلاش هم اینه که چون من یه اینترنت دارم که پروکسی(نه از اینایی که برای گذشتن از فیلتره بلکه یه پروکسی و ای پی ثابت داره که اگه نوشته نشه اصلا به اینترنت نمیشه وصل شد!) داره و تنظیمات فایرفوکس برای اون بده به طوری که هر بار که میخوام از یه اینترنت بدون پروکسی استفاده کنم همش باید بیام تنظیمات پروکسیشو از کار بندازم که حوصله موصله ی اینکارارو ندارم!!!!

بالا