مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خورازمی

شروع موضوع توسط ati1368a ‏19 آپریل 2010 در انجمن آرشیو

 1. ati1368a

  ati1368a کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 آپریل 2010
  نوشته ها:
  7
  تشکر شده:
  0
  موسسه خوارزمی یک موسسه آموزشی و مطالعاتی در سراسر کشور میباشد که در عرصه افتخارات آموزشی جایگاه ویژه ای را دارا میباشد که به طور نمونه یکی از افتخارات کسب 186 رتبه 1 و 2 رقمی در کنکور سال های 86 و 87 میباشد.
  در این بخش از مجموعه بزرگ خوارزمی میتوان به محصولات و خدمات آموزشی خوارزمی اشاره کرد که این محصولات عبارتند از :1 -برگزاری کلاسهای جمع بندی _ خصوصی 2 -جلسات مشاوره وبرنامه ریزی تحصیلی 3 -دوره های مهارت تکنیک تست زنی ونگاه طراح کنکور 4 -انتخاب رشته حضوری _کامپیوتری دانشگاه آزاداسلامی_سراسری 5 -برگزاری اردوهای آموزشی در تهران و شهرستانها 6 -ارایه خدمات از طریق وب سایت آموزشی 7 -برگزاری دوره های تیز هوشان و المپیاد 8 -ارایه پشتیبانی آموزشی 9 -ارایه کلیه خدمات به صورت مکاتبه ای اقصی نقاط کشور.
  همچنین میتوانید خدمات و محصولات موسسه آموزشی خوارزمی را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. برخی از این خدمات و محصولات عبارت اند از :
  نمونه سوالات احتمالی کنکور ، اموزش دروس کنکور به صورت صوتی ، تکنیک و مهارت تست زنی، اسرار موفقیت در کنکور
  میتوان در مهمترین قسمت گروه خوارزمی به وب سایت خوارزمی اشاره کرد که در این وب سایت بانک سوالات -مسابقه و قرعه کشی -رادیو کنکوری ها -محصولات خوارزمی و تالار گفتگوی خوارزمی امکانات متنوع دیگری عرضه میشود و در بخش مهم وب سایت خوارزمی میتوان اشارهای داشت به رموز موفقیت تحصیلی از دیدگاه مهندس پژمان پرداخت 1-فکر کنید و هدف گذاری کنید 2-هدفهای خود را واضح و روشن مکتوب کنید 3- برنامه خود را اجرا کنید.
  موسسه خوارزمی با همکاری 66 طرح کنکور - 33 کارشناس رسمی سازمان بیش از 2600 مدیر، مشاوره، استاد نمونه و برتر کشور کار خود را آغاز کرد.
  و شما مخاطبین عزیز میتوانید از طریق رادیو کنکوری ها در وب سایت WWW.GKH.IR وابسته به موسسه خوارزمی از طریق ایمیل تماس تلفنی مشکلات درسی و مشاوره ای را به صورت پخش زنده از اساتید مجرب بپرسید.
   
avanakbron talent عسل طبیعی و گرده گل ایرانی