برگزیده های پرشین تولز

مزاحم تلفنی

whitefang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اقا یه مدتی یک نفر زنگ میزنه خونه ما میگه شما به خونه ما زنگ زدین
میگم ما اصلا خونه نبودیم میگم بورو مخابرات شکایت کن میگه من کارامو خودم انجام میدم احتیاج ندارم به مخابرات :eek:
حالا قبل از اینکه برم مخابرات شکایت ایا ممکنه ای دی نامبر مارو کسه دیگه استفاده کرده باشه
نمی دونم طرف شاکی بود اخه میگفت ما 5 تا مردیم اینجا دختر نیست که شما زنگ میزنید :D
ادم یا باید روانی باشه یا واقعا عصبانی شده باشه سر اون جریان در صورتی که اصلا کسه به اون زنگ نزده از خونه ما :eek:
اگه کسی تجربه داره مارو راهنمایی کنه
مثل اینکه با شکایت قیمت تلفن پایین میاد

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
شماره طرف رو بده به مخابرات و ازش شکایت کن!
محض احتیاط قبلش ریز مکالمات خودت رو هم بگیر!

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از mazoolagh :
شماره طرف رو بده به مخابرات و ازش شکایت کن!
محض احتیاط قبلش ریز مکالمات خودت رو هم بگیر!
همین کاری که mazoolagh عزیز گفته انجام بده ولی قبلش اگر میتونی صداشو ضبط کن :happy:
بعد برو شکایت کن,یکی از اقوام ما همین مشکل براش پیش اومده بود رفت مخابرات اونا هم به تلفنها گوش میدادن یعنی استراغ سم میکردن بعد خر یارو رو گرفتن.
هر چند وقت یکبار یکی زنگ میزنه خونه ما میگفت لابراتوار بهرنگ میگفتم آقا اشتباه گرفتی چهار تا هم بار ما میکردو بعد گوشی رو میزاشت :lol: ما دیگه بهش عادت کرده بودیم:lol: :lol: ولی یک بار بهش گفتم تلفنمون کنترله یارو دیگه خفت کردو دیگه زنگ نمیزنه.!

whitefang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شکایت دادگاه بازی که نداره
طرف حسابش مخابراته دیگه
چون الان اینقدر سرم شلوغه که نگو کافیه یک همچین چیزی هم برام پیش بیاد دیگه خر تو خر میشه

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين دردسرا رو نداره عزيزمن. دفعه بعد که زنگ زد فوش خوار و مادر رو بکش به سرو ريختش تا بي ناموس حساب کار دستش بياد.

نيما --------------------> @@@@@@@

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما چرا لقمه رو دور دهنت داري تاب ميدي جيگر جان . . .
مستقيم برو مخابرات به اون بنده خدا هم بگو فلان روز بياد مخابرات . چك كنين ببينين مشكل از چيه . . .

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
َشایدم از مودمته!!! یه مودم داشتم چند سال پیش (به شماره های انالوگ 33.6 وصل میشدم) این شماره اشتباه میگرفت :lol: نصفه شب زنگ میخورد خونه مردم برای منم صدای نمیومد زنه ور میداشت فحش و ... از این ورم صدا جیر جیر مودم میرفت بعد به خیالم که وصل نشده حالا هی بگیر.... :rolleyes: :D تا اینکه میرفتم بخوابم بعد شماره مام می افتاد اونجا... نوبت اونا بود مارو بگیرن دادشمم ور میداشت بنده خدا از همه جا بی خبر... :lol: خلاصه که اخر فهمیدم مال مودمه عوضش کردم :D

بالا