برگزیده های پرشین تولز

مزايده دوربين ديجيتال fuji Finepix Z250 fd

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
اين دوربين 10 مگاپيکسلی از ژاپن برام آوردن و چون يه سايبرشاتز 5 مگاپيکسلی دارم لزومی به استفادش نميبينم.
کيفيت سری Z از مجموعه فاينپيکس fuji ميتونيد در رويو ها مطالعه کنيد، در حال حاضر مدل پايينترش يعنی z200 در بازار هست و با قيمت کف 200-210
اين مدل در ايران وجود نداره ،علتش هم همانطور که بر روی جعبه درج شده مختص فروش در بازار داخلی ژاپن است ،فکر کنم کيفيت ساخت قابل حدس باشه!!!:)

z250_fd.JPG

قيمت : 200 هزار تومان

Last edited:

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
فکر کنم برق ژاپن 110 ولت باشه
و مال ایران 220 ولته
این مشکلی برای شارژ شدن نداره؟

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
آقای موريزاکی سالها از آشنائيت بنده و شما ميگذره ولی باز هنوز همين اخلاقت داری ! :rolleyes:
پست من بخون ،شما همين مدل برای من داخل ايران پيدا کن، نه بالاتر نه پايينترش Z250
جنسی که مخصوص بازار ژاپن امکان نداره به وفور وارد بشه، با اينحال شما يا لينک بده يا شماره مغازه من قبول ميکنم.:happy:
قيمت های لينک ها هم اکثرا آپديت روز نيست، ديروز که تاپيک زدم مدل z200 از جمهوری استعلام شد 200 تومان

-----------------------------------------

از لحاظ شارژ مشکلی نيست کاربر Hell-Golden

Last edited:

murizaki_2000

Registered User
لایک‌ها
17
آقای موريزاکی سالها از آشنائيت بنده و شما ميگذره ولی باز هنوز همين اخلاقت داری ! :rolleyes:
پست من بخون ،شما همين مدل برای من داخل ايران پيدا کن، نه بالاتر نه پايينترش Z250
جنسی که مخصوص بازار ژاپن امکان نداره به وفور وارد بشه، با اينحال شما يا لينک بده يا شماره مغازه من قبول ميکنم.:happy:
قيمت های لينک ها هم اکثرا آپديت روز نيست، ديروز که تاپيک زدم مدل z200 از جمهوری استعلام شد 200 تومان

-----------------------------------------
واقعا" ما چند ساله که همدیگه رو می شناسیم ؟؟؟!!! به هر حال ..... منظور من این بود که وقتی یه مدل بالاترش رو باگارانتی داره به همین قیمت میده ، خوب اون بهتره ..... ولی در این مورد که امکان داره لینکها آپدیت نباشند ، باهاتون موافقم !!!! خیلی سایتها هستند که حال ندارند قیمتهاشون رو به روز کنند و یا اینکه سیاستشون اینه ..... نمی دونم !!!
راستی شما ؟؟؟

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
تو برند های دیگه مثل کنون ورژنهای ژاپنی قیمتهای ارزونتری دارن با اینکه عملا هیچ فرقی ندارن فقط دفترچه انگلیسی ندارن . مثلا eos500d که برای فروش تو ژاپن eos x3 تولید میشه بین 50 تا 100 هزار تومن گرونتره البته برای قیمت یه میلیون تومن .

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
دوست من اين نظر شخصی شما است و برای بنده قابل قبول نيست.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
Z250 همون Z200 و کیفیت ساختشم فرقی نداره (چون همون Z200 هم داخل ژاپن فروش میره)! فقط تعدد رنگ بدنه بیشتری داره و برای بازار ژاپن نامگذاری مجدد شده!
FinePix Z250fd, a More Colorful FinePix Z200fd

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
در مورد ويژگی و مشخصات شبيه بهم هستند ولی کيفيت ساخت خير ، اينقدر از ژاپن بنده خريد و سوغات داشتم که با اطمينان بهتون ميگم، حال نظر شما مورد ديگری است... قابل احترام

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دوست عزیز اگه میشه یه جوری از دوربین عکس بگیر که دیده بشه !!!

ببینیم خوشگله ! نیست !!! :D

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
رنگش بين صورتی و قرمز ماتيکی هست ! شبيه اين 206 های جديد اگر ديده باشين! ولی متمايل به صورتی...
خيليم خوگشله!!! :happy:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
150 بياريد من ازتون ميخرم.
موجود

بالا