برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی مزایای فنی سایت

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پرشین تولز بهترین فروم vb بود که تا حالا دیده بودم
همه چیزش درست و کاربر پسند بود و واقعا از نظر من الگو تمام vb های ایران و خاور میانه (چون توی خاور میانه vb خیلی استفاده میشه) و حتی جهان
خیلی از مدیرای فرومی هستند که دوست ندارن از وی بولتین جدا بشن حتی نسخه های پایین اون چرا که معتقدند تازه باگ هاش رو گرفتیم و شده اون چیزی که می خواستیم و بعضیا حتی حاضر نیستند ورژنش رو به روز کنند!

حالا من می خوام بدونم مزایای فنی این زن فورو چیه؟
چه برای مدیرا چه برای کاربرا
بعضی ها گفتن سرعتش زیاد شده!
باید بگم سرعت وی بی هم خیلی خوب بود و در بالاترین سطح بود دلیلش هم سرور های قوی سایت هست یادتون نره پرشین تولز به کجا وابسته هست
بنابراین اگه میبینید این زن فورو هم سرعتش خوبه دلیل اصلیش همین هست

نکته دیگه اینکه صرف استفاده از html5 و ajax مزیت نیست
بلکه زمانی این می تونه یه مزیت باشه که پدر چشممنون در نیاد تا دو تا تاپیک بخونیم و خلاصه همون کار های قبلی رو روون تر و ساده تر انجام بدیم
شما ببینید یه جاهایی حالت TAB داره اما وقتی روش کلیک می کنیم صفحه دوباره لود میشه و حالت ای جکسی نداره!
سوال دیگه آیا ادیتور این زن فورو مثل ckeditor اوتو سیو داره؟ فکر نمی کنم داشته باشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
دست های پنهان.........

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
این سفیدیش خیلی داره منو اذیت میکنه
امضای کاربرا یه طرف متن پست ها یه طرف

اگر بتونن یه قالب شبیه وی بی براش بزنن خیلی بهتر میشه