برگزیده های پرشین تولز

مزایا و معایب گوشی های کشویی چیه؟

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه ی دوستانی که تا حالا گوشی کشویی داشتن و یا در این باره میدونن میخوام که نظرشو نو بگن.لطفا:happy:

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
از نظره عملکرد که فرقی با candy bar ها ندارن.منظورم گوشی های معمولی هست.
ولی از نظر زیبایی فکر میکنم گوشی های قشنگتری هستن.البته نظره شخصیه.
از نظر دوربین هم تا اونجایی که یادم میاد Auto focus ندارن.علتش رو نمیدونم.ودیگه اینکه ممکنه کمی لق بشن.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
از نظره عملکرد که فرقی با candy bar ها ندارن.منظورم گوشی های معمولی هست.
ولی از نظر زیبایی فکر میکنم گوشی های قشنگتری هستن.البته نظره شخصیه.
از نظر دوربین هم تا اونجایی که یادم میاد Auto focus ندارن.علتش رو نمیدونم.ودیگه اینکه ممکنه کمی لق بشن.

D900 کشویی هست و اتوفوکوس داره ;)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ز نظر دوربین هم تا اونجایی که یادم میاد Auto focus ندارن.علتش رو نمیدونم.ودیگه اینکه ممکنه کمی لق بشن.

دی 900 استثنا هست....کلا حرف شما درسته....این نکته راجع به گوشیهای فلیپ هم که مورد علاقه منه صادقه البته اونم یه چند تایی استثنا داره مثل p850 و nokia 7390 من هم دنبال دلیلش میگردم....کسی نمیدونه؟!!

در مورد گوشیهای کشویی بهترین برندی که واقعا توی کیفیت گوشیهای کشویی حرف اول رو میزنه به نظر من سامسونگه!!!

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
از همه ی دوستانی که تا حالا گوشی کشویی داشتن و یا در این باره میدونن میخوام که نظرشو نو بگن.لطفا
خیلی ممنون از تاپیکت، من هم توی فکر خرید گوشی کشویی هستم، اما شک داشتم.

از نظر دوربین هم تا اونجایی که یادم میاد Auto focus ندارن.علتش رو نمیدونم.
اینکه مال همه نیست و ربطی به کشویی بودنشون هم نداره.

من مزایا و معایب در مورد گوشیهای کشویی برام اینها مطرحه:

1- مثلا یک دستی باهاشون میشه sms زد؟ چون اون قسمت بالای گوشی سنگینتره و لنگر میندازه، ممکنه که موقعی که یک دستی گرفتی داری sms میزنی، سر بخوره و بیفته. مثلا U600 اینطوریه ولی نمیدونم چون صفحه اش بزرگه اینطوره یعنی خیلی سنگینتره یا بقیه هم همینطور هستن. این مورد برای من خیلی مهمه

2- از نظر لق شدن و اینها چطورن؟

3-چقدر مواقع از صفحه کلید استفاده میشه و چقدر مواقع لازم نیست که باز کنیم.

4- اون قسمت پشت قسمت رویی، آیا قیافش و جنسش جالب هست؟ مثلا من مال w850 رو دیدم، از اون قسمت پشتش خیلی بدم اومد، مثل داخل یک وسیله ای بود که قرار نیست دیده بشه و اینها . . .حالا دوستان دیگه نظرشون چیه؟
. . .
فکر میکنم سوال دوستمون هم در این جو موارد باشه، وگرنه مشخصات دوربین و اینها رو که میشه راحت چک کرد.

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1- مثلا یک دستی باهاشون میشه sms زد؟ چون اون قسمت بالای گوشی سنگینتره و لنگر میندازه، ممکنه که موقعی که یک دستی گرفتی داری sms میزنی، سر بخوره و بیفته. مثلا U600 اینطوریه ولی نمیدونم چون صفحه اش بزرگه اینطوره یعنی خیلی سنگینتره یا بقیه هم همینطور هستن. این مورد برای من خیلی مهمه

4- اون قسمت پشت قسمت رویی، آیا قیافش و جنسش جالب هست؟ مثلا من مال w850 رو دیدم، از اون قسمت پشتش خیلی بدم اومد، مثل داخل یک وسیله ای بود که قرار نیست دیده بشه و اینها . . .حالا دوستان دیگه نظرشون چیه؟
. . .
فکر میکنم سوال دوستمون هم در این جو موارد باشه، وگرنه مشخصات دوربین و اینها رو که میشه راحت چک کرد.

darya_sعزیز,دقیقا منظورم همین بود:happy:از نظر دوام و تاثیر کشویی بودن در استفاده.من خودم نوکیاn71دارم.
بعضی وقتا به محض باز کردن خاموش میکنه و بعد از مدتی روی lcdخش میفته.هر چی از این مدل دسته دوم دیدم همشون خش داشتن .مخصوصا اگه تو جیب بذاری.اینا همه تاثیرات تاشو بودنشه.لابد کشویی بودن هم یه معایبی داره:Dالبته نحوه ی نگهداری و دقت در استفاده نتنها در دوام گوشی بلکه در همه وسایل دیگه تاثیر داره.

امیرفرخ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

. . .

خب، ببن دوست من، با 7610 و N73 ، یه دستی خیلی راحت sms میشه زد...ولی با N95 نمیشه...یه دلیلش همین صفحه نمایش بزرگه...لنگر میندازه...مخصوصا تو مدل N95 8gig بدتر هم شده...چون صفحه نمایش بزرگتر از مدل معمولیه...

از نظر لق شدن... واسه من تا حالا لق نشده...یه 8 ماهی هست دارم...استفاده هم ازش زیاد میکنم...

وقتی بخوایی شماره بگیری باید بازش کنی دیگه...sms هم که بخوای بزنی گوشی رو باید باز کنی دیگه...

درباره نوکیا که قسمت پشت و رو و زیر و زبرش همه جاش خیلی شیک و قشنگه..مخصوصا رنگ بادمجونی و نقره ایش:rolleyes:

شاد باشید...

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی پشیمون نشده تا حالا که چرا گوشی کشویی داشته؟

بالا