برگزیده های پرشین تولز

مزایده با قیمت پایه عالی ومشتری پسندانه 4790kو مانیتور ips lgهمراه بافروش پاور کولرمستر850

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107
درود دوستان عزیز

توی این اوضاع داغون بازار و قیمت های فضایی که همه جا میبینیم من سعی کردم وسایل مازاد خودم رو با پایین ترین قیمت ممکن بذارم و امیدوارم به مصرف کننده برسه

مورد یک : یه cpu 4790k در سلامت کامل هست و دمای عالی هم داره همیشه زیر واتر کولر بوده حتی با ایرکولر خودمم که تست کردم حداقل دما زیر20 بود و از 60 هم عبور نکرد

همراه باکس و فن که فن تا حالا اصلا استفاده نشده

قیمت پایه:2000 گام 50 پایان مزایده 12 ساعت پس از اخرین پیشنهاد فوری :2500

مورد دوم: مانیتور الجی مدل ips 226v که همه از کیفیت پنلش اطلاع دارید و خودمم با مانتیتور های هم رده قیمتش مقایسه کردم واقعا عالی بود

همراه با کارتون مادیرانی و کابل های کامل {دست اول هست حتی فاکتورش روهم دارم } لینک بررسی این مانیتور

مانیتور تمیزه و هیچ مشکل یا موردی در پنل نداره

قیمت پایه :800 گام 50 پایان مزایده 24 ساعت پس از اخرین پیشنهاد فوری:1200

مورد سوم: پاور کولرمستر 850 وات با گواهی 80پلاس که مال یکی از دوستان هست که چندین ساله توی انباری گذاشته بود و به درخواست من ارسالش کردن تا چندمدتی استفاده کنم ازش

ماژول ها تکمیله و هیچ کمبودی نداره.پاور طی این مدت فقط بازه کوتاهی روی سیستم بوده

متریالش از هر پاوری که دیدم بهتره و رنگ هم کروم و براق هستش

قیمت فروش 850

لینک تاپیک فروم همسایه

DSC_1840-1.jpgDSC_1841.jpgDSC_1842.jpgDSC_1843-1.jpgDSC_1844-1.jpgDSC_1809-1 (1).jpgDSC_0082_1.jpg

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
درود

Cpu پایه

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان اگر مخالفتی ندارید پایان مزایده رو به 24 ساعت تبدیل کنم؟
همینطور که اینترنت بنده قطع و وصل زیاد داره هستن کسانی که توی این بازه کوتاه نتونن به انجمن سر بزنن

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
دوستان اگر مخالفتی ندارید پایان مزایده رو به 24 ساعت تبدیل کنم؟
همینطور که اینترنت بنده قطع و وصل زیاد داره هستن کسانی که توی این بازه کوتاه نتونن به انجمن سر بزنن

بنده مخالفم که وضعیتی که برای مزایده از ابتدا تعیین کردید رو تغییر بدید اون هم با این فکر که یک وقت ضرر نکنید . از ابتدا به تایم مزایده گذاشتنتون باید فکر میکردید

در هر صورت شما مختارید اصلا بفروشید یا نفروشید

Amirarsalan76

Registered User
لایک‌ها
107
درسته اختیار فروش با بنده است ولی توی پرشین بصورت سهوی 12 ساعت قید کردم
حتی مانیتور روهم 24 ساعت زدم اما اگه قرار باشه کسی بابت این از من دلخور بشه ترجیح میدم صبر کنم تا مزایده تموم بشه و اصلا برام اهمیت نداره قیمتش وگرنه اینقد پایین نمیزدم
دوست دارم هم رضایت خریدار باشه هم رضایت من فروشنده
بنده مخالفم که وضعیتی که برای مزایده از ابتدا تعیین کردید رو تغییر بدید اون هم با این فکر که یک وقت ضرر نکنید . از ابتدا به تایم مزایده گذاشتنتون باید فکر میکردید

در هر صورت شما مختارید اصلا بفروشید یا نفروشید

بالا