برگزیده های پرشین تولز

مزایده تا 24 امشب>>> آیفون 4s مشابه آک 32 گیگ LLA

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alishelbi

Registered User
لایک‌ها
86
خودتو بزار جای من. میفروشی؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
شما که نمی خوای زیر 1260 بفروشی باید قیمت پایه رو 1260 بذاری و وقتی میگی مزایده باید به قوانینش پایبند باشی و طبق قانون من برنده شدم !

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
شما که نمی خوای زیر 1260 بفروشی باید قیمت پایه رو 1260 بذاری و وقتی میگی مزایده باید به قوانینش پایبند باشی و طبق قانون من برنده شدم !

هر کسی برای خودش تو مزایده یه حد نصابی رو در نظر میگیره و همیشه پایه رو زیر قیمت و ارزش واقعی قرار میدن که مزایده رونق پیدا کنه.
یعنی من باید با بالاترین قیمت موجود تو مزایده بفروشم موبایل رو؟ شما باشی 230 مغازه رو به 200 اینجا ترجیح نمیدی؟
اصلا جای بحث نداره حتی اگر کسی 240 هم تو مزایده قیمت میداد من به احترام پرشین تولز و بچه های اینجا موبایل رو تقدیم میکردم. ولی با این قیمتا شرمنده ام.
10 دقیقه پیش یه بنده خدایی 220 پیشنهاد داد

alishelbi

Registered User
لایک‌ها
86
هر کسی برای خودش تو مزایده یه حد نصابی رو در نظر میگیره و همیشه پایه رو زیر قیمت و ارزش واقعی قرار میدن که مزایده رونق پیدا کنه.
یعنی من باید با بالاترین قیمت موجود تو مزایده بفروشم موبایل رو؟ شما باشی 230 مغازه رو به 200 اینجا ترجیح نمیدی؟
اصلا جای بحث نداره حتی اگر کسی 240 هم تو مزایده قیمت میداد من به احترام پرشین تولز و بچه های اینجا موبایل رو تقدیم میکردم. ولی با این قیمتا شرمنده ام.

من اگه بخوام مزایده بذارم قیمت رو طوری تعیین می کنم که به هر قیمتی بالاترش رسید بفروشم، شما هم که مزایده می ذاری باید به بالاترین قیمت بفروشی !
حالا اگه فروشنده ای من همون 230 که گفتی مفازه دار می خواد خریدارم که با این حالم فک نمی کنم بفروشی :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

دوست عزیز من کاره ای نیستم و پینهادی ندادم اومدم پیشنهاد بدم که دیدم تموم شد

اما قانون مزایده اینه که هر قیمتی گفتید و شروع شد حتی اگر از قیمت پایه هم بالاتر کسی نخواست شما باید جنس رو بدید بهش

اصلن مزایده معنی اصلیش هم همین هست نه اینکه داخل مزایده بگیم یه نفر فلان جا هست بالاتر میگه !

اگر از حرفه ای های فروم بپرسید بهتون میگن که چه قانونی هست

حتی کسایی که در مزایده شرکت کردن میتونن به خاطر این کارتون بهتون امتیاز منفی بدن

در هر صورت فقط خواستم بگم که کار درستی نیست که این اتفاق بیفته ...

موفق باشید

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
دوست عزیز ، شما باید قیمت پایه رو از همون اول 1260 میذاشتی تا بقیه دوستان سر کار نرن . اومدی یه قیمت پایین گذاشتی بعد میگی نمیفروشم ؟

قوانین رو مطالعه بفرمایین http://forum.persiantools.com/threads/دستورالعمل-فعالیت-در-بازارچه-خرید-و-فروش.207431/
من دیر این تاپیک رو دیدم ولی اگه اینجا قیمت میدادم و میزدی زیرش 100% تاپیک رو گزارش میدادم که دیگه مردم رو سر کار نذاری

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
دوست عزیز من کاره ای نیستم و پینهادی ندادم اومدم پیشنهاد بدم که دیدم تموم شد

اما قانون مزایده اینه که هر قیمتی گفتید و شروع شد حتی اگر از قیمت پایه هم بالاتر کسی نخواست شما باید جنس رو بدید بهش

اصلن مزایده معنی اصلیش هم همین هست نه اینکه داخل مزایده بگیم یه نفر فلان جا هست بالاتر میگه !

اگر از حرفه ای های فروم بپرسید بهتون میگن که چه قانونی هست

حتی کسایی که در مزایده شرکت کردن میتونن به خاطر این کارتون بهتون امتیاز منفی بدن

در هر صورت فقط خواستم بگم که کار درستی نیست که این اتفاق بیفته ...

موفق باشید
متاسفانه من با قانون مزایده آشنایی کامل نداشتم وگرنه همون ابتدا براش کف معامله تعیین میکردم.
مرسی بابت توضیحاتتون.

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
دوست عزیز ، شما باید قیمت پایه رو از همون اول 1260 میذاشتی تا بقیه دوستان سر کار نرن . اومدی یه قیمت پایین گذاشتی بعد میگی نمیفروشم ؟

قوانین رو مطالعه بفرمایین http://forum.persiantools.com/threads/دستورالعمل-فعالیت-در-بازارچه-خرید-و-فروش.207431/
من دیر این تاپیک رو دیدم ولی اگه اینجا قیمت میدادم و میزدی زیرش 100% تاپیک رو گزارش میدادم که دیگه مردم رو سر کار نذاری
او او
چقدر تند و تیز.
من اطلاع درستی از قوانین مزایده نداشتم و حتی تصور این رو هم نداشتم که قیمتهای پیشنهادی اینجا از مغازه هم کمتر باشه (انصافتونو شکر)

kamran1365

Registered User
لایک‌ها
458
بلاخره قیمت چیشد????

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا