برگزیده های پرشین تولز

فروش مزایده دانگل دسته بازی ایکس باکس برای ویندوز ‍10

ramin-v

Registered User
لایک‌ها
69
سلام دوستان گرامی با مزایده دانگل دسته بازی ایکس باکس وان برای ویندوز ‍10 در خدمت دوستان هستم.
همانطور که دوستان اطلاع دارند دانگل اتصال دسته ایکس باکس به کامپیوتر توسط کمپانی مایکروسافت طراحی و تولید شده است. با اتصال ابن دانگل، کامپیوتر یا تبلت (ویندوزی) کنترلر ایکس باکس را شناسایی می کند و می توان گیم ها را با این دانگل در ویندوز ۱۰ بازی کرد.
این دانگل می تواند به صورت همزمان هشت دسته ایکس باکس به علاوه چهار هدست چت و دو هدست استریو را به کامپیوتر متصل کند.

قیمت پایه: ۴۰۰۰۰۰ تومان
گام مزایده: ۲۵۰۰۰ تومان
اتمام مزایده:۲۴ ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

فقط پیشنهادات داخل تاپیک مزایده مورد قبول هست و هر سوالی داشتند در پیام خصوصی در خدمت دوستان عزیز هستم.

فایل های ضمیمه

• IMG_20201003_073300_1.jpg
    IMG_20201003_073300_1.jpg
    560.2 KB · نمایش ها: 49
Last edited:

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
سلام داداش شرمنده به دلیل خرید دانگل و دسته ۳۶۰ با هم بنده با اجازتون انصراف میدم.

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام دوستان گرامی با مزایده دانگل دسته بازی ایکس باکس وان برای ویندوز ‍10 در خدمت دوستان هستم.
همانطور که دوستان اطلاع دارند دانگل اتصال دسته ایکس باکس به کامپیوتر توسط کمپانی مایکروسافت طراحی و تولید شده است. با اتصال ابن دانگل، کامپیوتر یا تبلت (ویندوزی) کنترلر ایکس باکس را شناسایی می کند و می توان گیم ها را با این دانگل در ویندوز ۱۰ بازی کرد.
این دانگل می تواند به صورت همزمان هشت دسته ایکس باکس به علاوه چهار هدست چت و دو هدست استریو را به کامپیوتر متصل کند.

قیمت پایه: ۴۰۰۰۰۰ تومان
گام مزایده: ۲۵۰۰۰ تومان
اتمام مزایده:۲۴ ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

فقط پیشنهادات داخل تاپیک مزایده مورد قبول هست و هر سوالی داشتند در پیام خصوصی در خدمت دوستان عزیز هستم.
سلام
دوست عزیز این دانگل برای دسته های ایکس باکس 360هم مناسبه؟

ramin-v

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
دوست عزیز این دانگل برای دسته های ایکس باکس 360هم مناسبه؟
سلام دوست من نه متاسفانه این دانگل برای دسته های ایکس باکس وان و one s و one x هست من امتحان کردم روی دسته ۳۶۰ جواب نمیده

ramin-v

Registered User
لایک‌ها
69
دوستان دانگل موجوده اگه پیشنهاد پایینتر از قیمت پایه داشتند پیام خصوصی بدند

بالا