منتخب بازارچه

مزایده سه هارد اکسترنال 2TB WD Essential My Book USB 3.00

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
سلااااااااام.....سلام....سلام دوباره به همه بروبچز....سلامی به گرمیه 6ترابایت هارد تووووووپ....!!!!! :)

خوب همونطور که باید تا الآن دیگه متوجه شده باشین!! اینبار هم اومدم تا سه تا هارد 2ترای وسترن که مثل هم هستن رو بزارم برا فروش و اصلا هم عجله ای ندارم :)

همه پر از فیلم و سریال هستن که دارم لیست تهیه میکنم و لینک دیتاهای هر کدومشونو تا شنبه میزارم .

قیمت پایه : 345.000 >>>>> فروش فوری : 385.000

مشخصات رو پایین گذاشتم :

2TB Westwrn Digital My Book Essential USB 3.00 .............. Guarantied By " FUTURE " until end of 04-2014 >>> quick sold to aliseyedi

2TB Westwrn Digital My Book Essential USB 3.00 ............... Guarantied By " FUTURE " until end of 04-2014 >>>>> quick sold to hdr1

2TB Westwrn Digital My Book Essential USB 3.00 .............. Guarantied By " FUTURE " until end of 04-2014 >> quick sold to mohsentotti

تاریخ اتمام مزایده 31 تیر 92 هستش و استپ هم 5.000تومان :)

امیدوارم مثل گذشته ها همه راضی و خشنود معامله کنیم....با تشکر فراوان :)

ختم تاپیک

فایل های ضمیمه

Last edited:

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
لطفا پ.خ ندین عزیزان ، 345.000 قیمت کف کف کف هستش....بابا فقط 100.000قیمت دیتاهاشه که من حساب نکردم اصلا....!!!!!

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
سلام لیست لطفا ویکیشم پایه هستم .
عزیزجان این هفته دوتا امتحان سنگین دارم کلا نمیرسم بزارم لیست رو اما حتما تا آخر فروردین میزارم.....فعلا همینقدر بگم که بیشتر سریال کره ای و آمریکایی تا 2012 هستن.

mego

Registered User
امتیاز - 99.3%
152   1   0
این چرا اینقدر سایزش بزرگه؟

با هارد اکسترنال 1 ترا بدون اداپتور هم تعویض دارید؟

mohsentotti

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
136   0   0
درود
دوست گرامی تاریخ اتمام مزایده 31 تیر 92 هستش؟! یعنی بیشتر از 3 ماه دیگه؟! فکر نمیکنی کمی طولانیه؟ من یکیش رو به قیمت 345 میخوام ولی فوری. اطلاعاتش رو هم لازم ندارم چون هارد خودم پره و اینو برای خالی کردن اون لازم دارم!

Last edited:

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
امتیاز - 100%
97   0   0
داداش من یکیشو میخوام پ خ بزن

tarantino2

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
3   0   0
منم به قیمت پایه 345 یکیش رو میخام و اطلاعاتش هم نیاز ندارم تمایل داشتید اطلاع بدید فوری خریدارم

aliseyedi

Registered User
امتیاز - 100%
34   0   0
سلامی به گرمی ۲ ترابایت! و نه بیشتر! اگه ۳۶۰ فردا ارسال دارید یکیشو علی النقدا عند المطالبا فی المحضر خریدارم!

مخلصات

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
سلامی به گرمی ۲ ترابایت! و نه بیشتر! اگه ۳۶۰ فردا ارسال دارید یکیشو علی النقدا عند المطالبا فی المحضر خریدارم!

مخلصات
lمشتری نسبتا منصف یعنی شما ;) استثنائا چون کفگیرم ته دیگه میفروشم عزیز ، فقط دیگه شما خودت بیا تحویل بگیر...سمت جنت آبادم فردا هروقت راحت تری اوکیه...

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
این چرا اینقدر سایزش بزرگه؟

با هارد اکسترنال 1 ترا بدون اداپتور هم تعویض دارید؟
سلام ، یجوری گذاشتم که تا فیها خالدونشم ببینین...!!!! ;) نه عزیز نیازی ندارم.

دوستان یکی فرق آداپتورو و بدون آداپتورو بهم بگه
و همچنین فرق usb2 و usb3
پ خ بدین
با سپاس
پ.خ کردم..........
شاید سوال کسای دیگه هم باشه پس یه ج کوچولو میدم خودتون کم مارو به کرمتون زیاد حساب کنید... ;) :
speed usb 3.00 > 3 * speed usb 2.00
هارد هم اگه آداپتوری نباشه برقشو از خود کامپیوتر میگیره که جای کمتری از هارد پرتابل میگیره.

تا اون موقع انتخابات هم تموم شده :wacko:
دقیقا عزیزم و قیمتها هم بشدت بالا رفته :) :)

شماره تماس و پ.خ کن.
پ.خ شد عزیز

hosseinva

Registered User
امتیاز - 100%
98   0   0
شاید سوال کسای دیگه هم باشه پس یه ج کوچولو میدم خودتون کم مارو به کرمتون زیاد حساب کنید... ;) :
speed usb 3.00 > 3 * speed usb 2.00
t
فهمیدیم داداش مهندسی میخونی بابا مهندس:baaasmile:baaasmile

خوب بگو سرعتش سه برابر دیگه

amir.parsa25

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
اولیش فروخته شد به دوست خوبمون علی آقای سیدی

...من یکیش رو به قیمت 345 میخوام ولی فوری. اطلاعاتش رو هم لازم ندارم چون هارد خودم پره و اینو برای خالی کردن اون لازم دارم!
تا اینجا دومیش به قیمت پایه مال شما.

منم به قیمت پایه 345 یکیش رو میخام و اطلاعاتش هم نیاز ندارم تمایل داشتید اطلاع بدید فوری خریدارم
دوست عزیز چون به علی آقا 360.000دادم به شما هم میتونم فوری همین قیمت بدم ، غیر از این متاسفم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا