منتخب بازارچه

>>>>>>>>>>>>>مزایده فروش دی وی دی پلیر سونی های فای hcd-fl7d با قدرتی باورنکردنی<<<<<<<<<<<<<

sk8amazing

Registered User
امتیاز - 88.9%
8   1   0
فروش دی وی دی پلیر سالم و تازه با اسپیکر مین قدرت 5600 وات و 1 عدد ساب بوفر - 2 عدد بلندگوی اصلی بزرگ و 3 بلندگوی متوسط هر کدام 100 وات
سالم و تضمین شده . صدایی شفاف و با کیفیت .

قیمت پایه 300 هزار تومان .
DSC_0042.jpgDSC_0041.jpg
اس ام اس بزنید . 09381817009

فایل های ضمیمه

Last edited:

tpshd

Registered User
امتیاز - 100%
51   0   0
درود

هرچه زودتر عکس با نام کاربری (طبق قوانین به پست اول اضافه کنید)

O X Y G E N

Registered User
امتیاز - 100%
12   0   0
بازم قیمت شما معقولانه تر هست دوست عزیز . باید برای خرید و فروش قیمت عادلانه گذاشت تا هم فروشنده زودتر جنس رو بفروشه و هم خریدار هزینه گزاف متقبل نشه
اون دوستمون که لینک تاپیکش اینجا هست یونیتش خرابه و باید مین بُرد و اپتیک و آسانسورش تعویض بشه ! گذاشته 400 تومن :eek:.خود دستگاه فقط 500 تومن خرج داره تازه اگههههههه تعمیر بشه!!! اون دستگاه با اینهمه ایراد فقط بدرد اوراق کردن میخوره . حتی 100 تومن هم نمی ارزه , تازه برای مصرف کننده . مغازه دار که اصلا نمیخره و به عنوان اوراقی میخره

O X Y G E N

Registered User
امتیاز - 100%
12   0   0
ایشون به بنده لطف کردن و 295 انجام شد.
قابل نداره دوست من .
واقعا به قیمت عالی خریدی . خیلی عالی . حالا بعضی از دوستان برعکس این فروشنده با وجدان میان جنس خراب و اسقاط رو به قیمت فضایی میخوان بکنن تو پاچه خلق الله :eek: تازه منت هم میذارن

به هر حال مبارکت باشه :) از نظر من معامله خوب و منصفانه ای انجام دادی

pma76

Registered User
امتیاز - 100%
90   0   0
واقعا به قیمت عالی خریدی . خیلی عالی . حالا بعضی از دوستان برعکس این فروشنده با وجدان میان جنس خراب و اسقاط رو به قیمت فضایی میخوان بکنن تو پاچه خلق الله :eek: تازه منت هم میذارن

به هر حال مبارکت باشه :) از نظر من معامله خوب و منصفانه ای انجام دادی
ممنون دوست من
بازم میگم ناقابله .
خودم یه پاناسونیک دارم که دارم بجای اسپیکر لپتاپ ازش استفاده میکنم و خیلی خیلی تمیزه . سونی رو میخوام جایگزین اون کنم و اونو ( پاناسونیک ) رو بفروشم . ایشااله این به سلامت برسه و تست بشه اونو میزارم واسه فروش . منم به قیمت مناسب میزارم که راحت معامله بشه و یکی دیگه هم بتونه از صداش لذت ببره .
بازم از لطفتون به بنده ممنونم

sk8amazing

Registered User
امتیاز - 88.9%
8   1   0
ممنون از لطف دوستان . از نظر خرید و فروش حرص پول نمیزنم و قیمت پرت نمیدم و خیالم راحته که دوستان ازم راضی هستن .

O X Y G E N

Registered User
امتیاز - 100%
12   0   0
ممنون دوست من
بازم میگم ناقابله .
خودم یه پاناسونیک دارم که دارم بجای اسپیکر لپتاپ ازش استفاده میکنم و خیلی خیلی تمیزه . سونی رو میخوام جایگزین اون کنم و اونو ( پاناسونیک ) رو بفروشم . ایشااله این به سلامت برسه و تست بشه اونو میزارم واسه فروش . منم به قیمت مناسب میزارم که راحت معامله بشه و یکی دیگه هم بتونه از صداش لذت ببره .
بازم از لطفتون به بنده ممنونم
داداش پاناسونیکت مدلش چیه ؟

بالا