برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش سایت تلگرام فارسی (اولین در ایران)

Mostafa360

Registered User
لایک‌ها
102
سلام دوستان
این سایت تازه تاسیسه، نزدیک دو هفته.
آدرس : TelFarsi.com
این سایت تمام قابلیت هایی نسخه وب تلگرام رو داره و نمونه مشابه تو ایران نداره.
چهار تا تم مختلف هم براش طراحی کردیم که از منوی سمت راست کاربر میتونه تم هارو عوض کنه (تم ها رو با تم تلگرام تحت وب اصلی مقایسه کنید!).
لایسنس فونت ایران سنس هم براش گرفتیم.
تبلیغات توی گوگل هم انجام شده (20 دلار اعتبار).
سایت الان روی سرور مجازی هاست دی ال (HostDL.com) هست که در زمینه سرور تو ایران حرف اول رو میزنه، پس نگرانی برای انتقال سایت در آینده ندارید.
علت فروش هم نداشتن سرمایه برای تبلیغات و هزینه سرور هست، هزینه سرور هم ماهی 75 تومن هست.
سایت همه کاراش انجام شده و کاملا آماده س، حتی اگه دانش کافی ندارین می تونید مدیریتش کنید چون نیاز به کار خاصی نداره، فقط کمی سرمایه برای تبلیغ کردن و جا انداختن سایت.
فقط میخوام وقت و هزینه ای که کردم برگرده، قیمت پایه 500 تومن هست، به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش میرسه.
از اونجایی که الان بازار تلگرام داغه به نظرم کسایی که میتونن هزینه سرور و تبلیغات رو چندماهی پرداخت کنن تا سایت به درآمدزایی برسه فرصت خوبیه.

اسکرین شات ها اضافه شد:
تم اول
تم دوم
تم سوم
تم چهارم

Last edited:

Kandi

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
سورس برنامه ( اسکریپت ) از کجا اوردید؟ لایسنس داره؟ تمامی محیطش شبیه تلگرام هست؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
امنیت کاربر چگونه هست برای استفاده در این محیط؟

Mostafa360

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
سورس برنامه ( اسکریپت ) از کجا اوردید؟ لایسنس داره؟ تمامی محیطش شبیه تلگرام هست؟
بر مبنای همون تلگرام هست، نه لایسنس رسمی نداره، بله اگر لاگین نکردین، اسکرین شات ها رو بالا اضافه کردم ببنید

امنیت کاربر چگونه هست برای استفاده در این محیط؟
سایت در نقش یه واسطه عمل میکنه و فقط اطلاعات با https به سرور تلگرام فرستاده و دریافت میشن، در واقع وب اپلیکیشن هست. کل سایت هم هک بشه تنها چیزی که به دست هکر میرسه سورس سایت هست چون هیچ دیتابیس و پایگاه داده ای وجود نداره.

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
استارتر محترم...
شما میگید خیلی ها با مرورگر میان تلگرام، ولی بازم آمارش اونقدر نیست و تازه این مقدار چقدر می تونید از کاربرانی که با مرورگر کار می کنند رو بکشید سمت خودتون
مطمئن باشید طرف تلگرام اصلی رو ول نمی کنه بیاد اینجا
سایت هم طوری هست که حتما باید هزینه های زیادی برای تبلیغات بدین
ولی در حالت کلی زیبا طراحی شده، من خودم خوشم اودم
امید وارم خوب فروشی

Mostafa360

Registered User
لایک‌ها
102
استارتر محترم...
شما میگید خیلی ها با مرورگر میان تلگرام، ولی بازم آمارش اونقدر نیست و تازه این مقدار چقدر می تونید از کاربرانی که با مرورگر کار می کنند رو بکشید سمت خودتون
امید وارم خوب فروشی

ممنون از نظرتون، ولی قشر زیادی از جامعه از اپ های تلگرام که فارسی هستن استفاده میکنن با اینکه تبلیغات مزاحم هم دارند. از موبوگرام گرفته تا نسخه های دیگه که تو مارکت های ایرانی با اسمای مختلف (و حتی پولی) وجود دارند

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
ممنون از نظرتون، ولی قشر زیادی از جامعه از اپ های تلگرام که فارسی هستن استفاده میکنن با اینکه تبلیغات مزاحم هم دارند. از موبوگرام گرفته تا نسخه های دیگه که تو مارکت های ایرانی با اسمای مختلف (و حتی پولی) وجود دارند
از این پا ها استفاده می کنند تو کاربرد های بسیاری بهش افزوده شده
همین موبوگرام یکسری امکانات خوب داره، که تو اپ خود تلگرام نیست، شما می تونید به این سایت خودتون یکسری امکانات اضافه کنید مطمئنا خواها خواهد داشت

من خودم اگه پول داشتم سایت رو میخریدم ، چون اگه روش کار بشه و امکاناتی اضافه بشه بهش صد در صد میگیره

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
از این app ها استفاده می کنند تو کاربرد های بسیاری بهش افزوده شده
همین موبوگرام یکسری امکانات خوب داره، که تو اپ خود تلگرام نیست، شما می تونید به این سایت خودتون یکسری امکانات اضافه کنید مطمئنا خواها خواهد داشت

من خودم اگه پول داشتم سایت رو میخریدم ، چون اگه روش کار بشه و امکاناتی اضافه بشه بهش صد در صد میگیره

academynet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خری
استارتر محترم...
امید وارم خوب فروشی

بنده با نظر شما موافق نیستم ، برخلاف تصوری که شما دارید افراد زیادی از سرویس تحت وب استفاده میکنند ، یعنی یه جورایی همه افراد به طور مثال : برای دیلت اکانت کردن ، جذب ممبر برای کانال ها (پاپ اپ گذاشتن این سایت) و...

کافیه یه ایده جدید و امکانات بیشتری به این سایت اضافه بشه ، دقیقا با استقبالی مشابه موبوگرام روبراه خواهد شد

استارتر محترم اگه برایتان مقدور هست میخوام امکاناتی مشابه موبوگرام اضافه کنید ، اگر امکانش هست توضیحاتی بدید در موردش و قیمت موردنظر

Mostafa360

Registered User
لایک‌ها
102
خری

بنده با نظر شما موافق نیستم ، برخلاف تصوری که شما دارید افراد زیادی از سرویس تحت وب استفاده میکنند ، یعنی یه جورایی همه افراد به طور مثال : برای دیلت اکانت کردن ، جذب ممبر برای کانال ها (پاپ اپ گذاشتن این سایت) و...

کافیه یه ایده جدید و امکانات بیشتری به این سایت اضافه بشه ، دقیقا با استقبالی مشابه موبوگرام روبراه خواهد شد

استارتر محترم اگه برایتان مقدور هست میخوام امکاناتی مشابه موبوگرام اضافه کنید ، اگر امکانش هست توضیحاتی بدید در موردش و قیمت موردنظر
قطعا اگر امکاناتی مانند موبوگرام اضافه بشه استقبال زیادی میشه ولی بنده قصد اضافه کردن امکاناتی مثل اون رو ندارم متاسفانه
موبوگرام یکی از هزار نسخه های دستکاری شده تلگرام هست, شما تلگرام فارسی رو توی کافه بازار سرچ کنید می بینید نزدیک 3 میلیون بار دانلود شده, با اینکه هیچ امکاناتی نداره, حتی تبلیغات زیادی هم داخلش هست و خیلی دیرتر از تلگرام اصلی آپدیت ها رو هم دریافت میکنه، ولی فقط به خاطر فارسی بودنش خیلی ها اون رو به تلگرام اصلی ترجیح دادن

بالا