• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مزایده فروش سگا ساترن پک کامل

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
یک عدد سگا ساترن ریجن جی با کارتون و دو دسته در حد اک به همراه ایسی کپی و سه فیش و رابط برق اورجینال با دو عدد تفنگ یکیش تفنگ اصلی ساترن به همراه جعبه و دیگری مسلسل مشترک بین پلی استیشن ۱ و ساترن به همراه بازی اورجینال ویرچوا کاپ با دفترچه به همراه نرم افزار تغییر ریجن بازی که از داشتن کارتریج کلید بینیاز میکنه به همراه بازی های کپی

resident evil
virtua cop2
tomb rider
shinobi
alone in the dark
need for speed
mortal kombat ultimate 3
mortal kombat trilogy
doom
area 51
corpse killer
radiant silver gun
sonic r
به فروش میرسه دوستان قیمت پیشنهادی رو همین جا بدن اجزا تکی بفروش نمیرسه قیمت پایه ۶۵۰۰۰۰ تومن

تعویض هم صورت میگیره

nintendowii

Registered User
لایک‌ها
18
650 پول xbox هستش کی این اشغال رو میخره :lol:

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
برای شما که هم قدر کنسول نایابو میدونی و هم اف-14 رو اوردی وسط صد البته که میشه دوست من اسپم هم نده عزیز من زورت که نکردم برو ایکس یاکس بخر فقط بدون که کدوم ایکس باکسو میخاری یه وقت لانچ زیفر یا فالکون تو پاچت نره چون بعدش با سماور برات فرقی نداره

Last edited:

sinaey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه 100 تومن بود میخریدم ولی 650 گرووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونه

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
دوست گلم ۱۰۰ تومن سگا جنسیسم نمیدن من خودم ۲۲۰ فقط ایسی کپی شو خریدم ۱۰۰ تتفنگشو بازم دارم زیر قیمت میدم

sampol

Registered User
لایک‌ها
8
با نینتندو 64 با جعبه در حد آک تعویض میکنمممممممم دستگاه منو 600000 میخرن لوکس لوکسسسس

ksepitman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بدونه ای سی و تفنگاشم می فروشی؟
اگه اره من خریدارم

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
دوست گلم همه رو باهم میفروشم

دوستانی که فکر میکنن من دارم گرون میدم لطفا خوب چشاتونو باز کنید گفتم پک کامل که شامل دو عدد تفنگ نو که یکیش اورجیناله ساترنه تو کارتنشه دیگری طرح یوزی که لگد اسلحه و خشاب گذاری اتوماتیک داره بازی اورجینال ویرچوا کاپ با قاب و دفترچش دستگاه جی کاملا تمیز سالم جعبه نیز بدون زدگی و پریدگی کاملا تمیز کلیه باطری های دستگاه تعویض شده و ایسی کپی این دستگاه فری ریجن هستش و به انضمام اون من ۲۰ بازی کپی روش میدم دوستانی که با من کار کردن میدونن پول پستم نصفشو من میدم این دستگاه خالیش با ۲۰ عدد بازیش ۴۰۰ در میاد بدون بازی اورج و دو عدد تفنگاش

Last edited:

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
عزیز این تاپیک قدیمیه و این دستگاع یک سال و نیم پیش فروش رفت

amingazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
اقا حمید کنسول نینتندو 64 برا فروش دارید؟

بالا