برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش لپ تاپ‌ توشیا ام ۱۰۰ خراب

shak

Registered User
لایک‌ها
519
سلام
یه لپ تاپ toshiba satelite m100 دارم که سال ۸۵ با یه کیف و کیبرد ژله ای خریدم 1/450 . این لینک اطلاعاتشه:http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2876 خیلی هم خوب بود و راضی بودم ولی نمیدونم چی شد بعد چند سال که خود به خود خاموش میشد و با برق مستقیم هم روشن نمیشد به مرور دگه روشن شدنش دلبخواهی شد هر موقع دوست داشت روشن میشد و هر موقع دوست نداشت نمیشد. البته جابه جاش میکردم درست یشد مثلا بعضی وقتا زیرش چندتا کتاب میگذاشتم درست میشد!! یکی گفت حتما فن سی پی یوش مشکل دار ه دادم بهش گفت عوض کردم مدتی خوب بود ولی باز همونطور شد دادم به یکی از اقوام که مثلا سر در میاره و کننده ست یکبار رفتم خونشون دیدم روشن کرده دختر کوچکش که دو سالشه نشسته جلوش داره با مشت میزنه به ال سی دیش اونم داره قربون صدقه ی بچه میره !!! خلاصه منم کمی قربون صدقه ی بچه رفتم و لپ تاپ رو گرفتم اومدم پاور کردم دیدم روشن شد بعد دو مین تصویر کلا رفت !!! به یکی دیگه نشون دادم گفت فلت ال سی دی خراب شده و باد کلا ال سی دی عوض بشه گذاشتم موندش یکبار باطریش رو نگاه کردم دیدم انگار یکی از خارهاش مشکل داره با چاقو باطری رو باز کردم ولی دیدم خوب این ه کاریه!! دوباره جمع کردم باطری رو. بردم لپ تاپ رو پیش یه تعمیرکار تو علائدین که باید حروف "عمی" رو از اسم تعمیرکارش برداره! یک ماه گفت برو فردا بیا آخرش هم گفت نمیتونم درست کنم ! منم برداشتم آوردمش دیدم چند تا پیچ هم نبسته و حالا چه کار کرده و نکرده و چی برداشته و برنداشته نمیدونم امیدوارم که فقط چند تا پیچ رو نبسته باشه. خلاصه الان میخوام کلا نبینم این لپ تاپ رو هر کی شرش رو از سر ما باز کنه اجرش با حورالعین.
الان لپ تاپ هست و شارژرش و باطریش که البته از سلامت باطری اطمینان ندارم
قیمت پایه 200 .پایان مزایده هم جمعه
عکس هم گذاشتم:
213a8959a9a9.jpg

f62768ca46b6.jpg

7a7f2c033801.jpg

f9ce4f69ab04.jpg

بالا