برگزیده های پرشین تولز

فروش مزایده فروش مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 با شرایط بسیار عالی و قیمت عالی

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 برای فروش موجود میباشد .
مشخصات در سایت سازنده :

http://ca.gigabyte.com/Motherboard/GA-Z170X-Gaming-G1-rev-10#ov

این هم بگم که این قویترین و کاملترین مادربورد گیگا در سری Z170 میباشد .
مادربورد کاملا سالم و در شرایط بسیار عالی هست و از 5 ماه پیش که بصورت آک خریداری شده دست خودم بوده .

به دلیل نوع CPU و مقدار رم سیستم هم اصلا نیازی به اورکلاک کردن و ... نداشتم .
دلیل فروشم هم - عدم نیاز به مینبورد مدل بالا هست و کلا نمیرسم از امکانات این مینبورد زیاد استفاده کنم و لذتش را ببرم .
ماردبورد دارای گارانتی اصلی آواژنگ تا تاریخ 22 /2019/2 میباشد .

عکس از جعبه دستگاه - کارت گارانتی - مشخصات مادربورد در نرم افزار AIDA64 Extreme و عکس از مادربورد داخل کیس قرار دادم .هر زمان مشتری واقعی بود و خواست مادربورد را از کیس در میارم و از همه زوایا براش عکس میگیرم .

در مورد قیمت 30% از کف قیمت روز کم کردم و قیمت 1365 را به عنوان قیمت پایه قرار میدم.هر زمان کسی قیمت روز کمتر سراغ داشت بگه از اون قیمت 30% کم میکنم .الان قیمت آکش 1950 هست .

کمترین قیمت در اینترنت :
http://lioncomputer.ir/product/6268/GA-Z170X-Gaming+G1+-+گیگابایت+زد+170+ایکس+گیمینگ+جی+وان/
قیمت پایه مینبورد 1365
هزینه ارسال هم عیدی من به شما

مزایده فروش در سایت lioncomputer و دیگر سایتها هم در جریان هست .

سوالی بود در خدمتم .

Last edited:

evance

Registered User
لایک‌ها
150
با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 برای فروش بصورت مزایده موجود میباشد .

مشخصات در سایت سازنده :

این هم بگم که این قویترین و کاملترین مادربورد گیگا در سری Z170 میباشد .

مادربورد کاملا سالم و در شرایط بسیار عالی هست و از 5 ماه پیش که بصورت آک خریداری شده دست خودم بوده .

به دلیل نوع CPU و مقدار رم سیستم هم اصلا نیازی به اورکلاک کردن و ... نداشتم .

دلیل فروشم هم - عدم نیاز به سیستم مدل بالا - نیاز مالی و خرید نوت بوک هست و کلا نمیرسم از این سیستم زیاد استفاده کنم و لذتش را ببرم .

ماردبورد دارای گارانتی اصلی آواژنگ تا تاریخ 22 /2019/2 میباشد .

عکس از جعبه دستگاه - کارت گارانتی - مشخصات مادربورد در نرم افزار AIDA64 Extreme و عکس از مادربورد داخل کیس قرار دادم .هر زمان مشتری واقعی بود و خواست مادربورد را از کیس در میارم و از همه زوایا براش عکس میگیرم .

در مورد قیمت 30% از کف قیمت روز کم کردم و قیمت 1365 را به عنوان قیمت پایه قرار میدم و گام افزایش هم 50 تومان هست .

کمترین قیمت در اینترنت :

http://lioncomputer.ir/product/6268/GA-Z170X-Gaming+G1+-+گیگابایت+زد+170+ایکس+گیمینگ+جی+وان/

قیمت پایه 1365

گام افزایش 50

هزینه ارسال هم بر عهده خریدار هست که پس کرایه تیپاکس میشه .حدود 20 25 تومان

سابقه عضویت و معاملات من هم در سایت میتوانید چک کنید یوزر قدیمی و پرسابقه هستم .

دوستان با عرض پوزش تعویض هم ندارم پولش بیشتر بکارم میاد .

مزایده فروش در سایت lioncomputer و دیگر سایتها هم در جریان هست .

سوالی بود در خدمتم .

درود..
سی پی یو هم داری برای فروش!
رم بعلاوه گرافیک..چون این قطعات مد نظر هستن برای خرید
ممنون

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوست عزیز
حقیقتش باقی قطعات سیستم را از قبل قولش را به یکی از فامیلها دادم .مین برد براش کمی گرون بود و دیگه بودجه اش نمیرسید .بقیه قطعات سیستم من همه سطح بالا بود و قیمت کل سیستم براشون سنگین بود تا جایی که بودجه داشت خرید کرد.

خود این مین برد هم من 30% زیر قیمت روز قرار دادم که برای استفاده کننده بسیار مناسب هست .حساب کنید حداقل 585 تومان زیر قیمت کف روز هست .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان توجه کنند که قیمت پایه در نظر گرفته شده 30% زیر قیمت کف روز یا به عبارتی 585 تومان زیر قیمت روز هست .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
قابل توجه دوستان و خریداران محترم
من تا الان یه کیس فول تاور داشتم و هر چند سال یک بار سعی میکردم جدید ترین CPU و قوی ترین Mainboard را بگیرم به همراه حداقل 2 برابر حد نیاز Memory از نوع خوب و پر سرعت .معمولا گرافیک یا عوض نمیکنم یا در حد نیاز .اینبار قضیه کلا عوض شد و مجبور شدم کل سیستم را عوض کنم و چون بین تهران و چالوس در حرکتم نوت بوک گرفتم .تهران که میام نوت بوک خالی استفاده میکنم و چالوس که میام وصلش میکنم به 2 تا مانیتور 23 اینچ کنار هم و موس هم که بیسیم هست نوت بوک میشه یه کیس .

در این چند ساله آخری معمولا آخرین مدل مین گیگا رو میگرفتم چون از نظر دوام کلی بنظرم از Asus عمرش بیشتره .Asus هم داشتم ولی 2 مورد به خرابی رسید ولی گیگا مین 5 6 ساله هم داشتم راحت زیر فشار کار کرده .کلا گیگابایت در مین بوردهاش از قطعات با کیفیتری نسبت به باقی برندها استفاده میکنه و برای همین قیمتش از باقی برندها بیشتر هست .

مثلا میخواستم این سیستم را ببندم بین 2 مدل Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 و Asus Z170 ROG Maximus VIII Extreme/Assembly مانده بودم که مدل گیگا را خریدم چون بنظرم اون پنل همراه مین Asus کاربردی نبود و فقط هزینه اضافه بود .

الان دیگه کارم فشار رو سیستم نمیاره ولی مثل همه دوستان عشق سیستم روز و قوی خریدم در وجودم بوده و هست .

اگر الان هم تحقیق کنید این مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 از بهترینهای Z170 در بین تمام برندها هست و مسلما قیمتش هم بالا هست .امکانات اضافی و کاربردی هم زیاد داره که در سایت گیگا میتونید مطالعه کنید .

سوالی در مورد مین بورد و امکاناتش بود در حد توان پاسخ میدم .

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
اقا سیستم رو میخای بفروشی یا مادربرد خالی رو؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
اقا سیستم رو میخای بفروشی یا مادربرد خالی رو؟

فقط مین بورد چون قول باقی سیستم را به یکی از فامیلها دادم و دیگه بودجه اش به این مین بورد نمیرسید و مین بورد ارزونتر میخواد بگیره .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
یکی از دوستان در مورد ساپورت CPU های نسل 7 در این مینبورد در پیام خصوصی پرسیده بود .
باید بگم این مینبورد در بایوس آخرش که الان روش نصب کردم از CPU های نسل 7 بطور کامل پشتیبانی میکنه .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان کلا دلیل فروش و یه سری مسایل بنا به دلایلی تغییر کرد

دوستان CPU 6700K Box هم که از آمریکا مستقیم خریدم به فروش اضافه شد .
ترجیح فروش با مینبورد یا تعویض با 7700K هست که سر میدم چون رو CPU نمیتونم نسبت به قیمت بازار زیاد تخفیف بدم .برا خودم مهم بود CPU حتما از آمریکا خریداری بشه و نه ایران و برا همین برام گرون در آمده .

aliezq

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان کلا دلیل فروش و یه سری مسایل بنا به دلایلی تغییر کرد

دوستان CPU 6700K Box هم که از آمریکا مستقیم خریدم به فروش اضافه شد .
ترجیح فروش با مینبورد یا تعویض با 7700K هست که سر میدم چون رو CPU نمیتونم نسبت به قیمت بازار زیاد تخفیف بدم .برا خودم مهم بود CPU حتما از آمریکا خریداری بشه و نه ایران و برا همین برام گرون در آمده .
Rسلام قیمت آخر لطف میکنی؟

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
سلام قیمت اخر cpu و MB رو لطف کنید

gherghi

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوست عزیز.لطفا قیمت مادربورد و پردازنده رو با توجه به اینکه در حال حاضر آک پردازنده ۱.۳۳۰ هست برام بفرستید.تشکر.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوست عزیز.لطفا قیمت مادربورد و پردازنده رو با توجه به اینکه در حال حاضر آک پردازنده ۱.۳۳۰ هست برام بفرستید.تشکر.

سلام دوست عزیز
فعلا از فروش CPU منصرف شدم چون بیشتر نیاز ندارم و بخوام بفروشم و 7700K بگیرم هم برام فرقی نمیکنه .الان هم در فروم دوستانی هستند که CPU 6700K را با قیمت بسیار خوبی میفروشند که من برام فروم با اون قیمت مقدور نیست .
قیمت مینبورد هم که از همون اول 30% زیر قیمت روز زدم که قیمت عادلانه و منصفانه ای هست و کمتر از اون ترجیح میدم مینبورد را برای خودم نگه دارم .هز زمان هم قیمت روز کمتر بشه من بر اساس همون 30% قیمت را کم میکنم .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
یه کاربر در فروم lionconputer یک سوال پرسیده بود و من هم جواب دادم که گفتم شاید برا یوزرهای اینجا هم جالب باشه برا همین اینجا هم قرار میدم :

دوست عزیز میتونم بپرسم چرا از مین خودتون استفاده نمیکنین و میخواین مادربرد ASRock Z170 OC Formula رو بگیرین؟

سلام دوست عزیز
قبلا هم توضیح دادم ولی در این پست سعی میکنم کاملتر توضیح بدم :
اول از همه اینکه من عادت ندارم تند تند سیستم عوض کنم و به همین خاطر هر چند سال یک بار که سیستم عوض میکنم سعی میکنم قویترین و بهترین قطعات را برای سیستم بگیرم .البته الان چند ساله که دیگه این در مورد گرافیک صدق نمیکنه چون دیگه اهل گیم نیستم نمیدونم سنم بالا رفته یا چیز دیگه ولی حوصله گیم را دیگه ندارم .ولی قطعاتی مثل CPU , Ram ,Mainboard,Hard,Power هنوز اینا رو بهترین میگیرم .

امسال بعد از خرید قطعات برای سیستم جدید موضوع کمی تغییر کرد و رفتم یه لب تاپ قوی هم گرفتم چون نیاز داشتم و خوب هزینه هم بالا رفت .از طرفی دلایل دیگری هم وجود داره که مایل هستم این مینبورد را بفروشم و مثلا یه ASRock Z170 OC Formula بگیرم :

1- مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 دارای سیستم نورپردازی قوی هست ولی من کیسم هم مثل خودم کمی سنش بالا هست و وقتی درش بسته میشه چیزی داخلش معلوم نیست و میره زیر میز و دید نداره و این سیستم نوردازی پیشرفته بکارم نمیاد .

2- مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 دارای کارت صدای بسیار قوی Creative certified Sound Blaster ZxRi 120+dB SNR هست که کیفیت صداش برا گیم و موزیک بسیار عالیه ولی من دیگه اهل گیم نیستم و در منزل هم موزیک با سیستم صوتی مجزا گوش میدم یا در ماشین پس این کیفیت بالای صدا هم الان با شرایط من بکارم نمیاد .

3- مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 از 4 گرافیک همزمان میتونه استفاده کنه ولی من الان یه گرافیک GTX 570 دارم اونم فقط چون 2 تا خروجی DVI بهم میده که کافیه .

4- یه زمانی که جوونتر بودم خوره اورکلاک بودم و تو سایتهای خارجی کل کل میکردم و سیستم را تا خرخره اورکلاک میکردم شما حساب کنید سیستم واترکولینگ من کاستوم بود که تک تک قطعاتش را از آمریکا سفارش داده بودم و قیمتش هم قیمت خود سیستم درآمده بود ولی الان دیگه تو اون حال و هوا نیستم .این مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 دارای امکانات اورکلاک بسیار بسیار بالایی هست و بهتره دست اهلش باشه تا دست من خاک بخوره .رو هدسینکهای خود مینبورد هم امکانات خنک کردن با واترکولینگ و وصل اول به لوپ خودتون از قبل فراهم هست .

5- در جعبه مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 و جزء متعلقات اون پنل USB 3 و USB 3.1 هست که بسیار کاربردی هست ولی من قبلا شبیه این پنل را از سایت آمازون خریداری کرده بودم که یعنی این قطعه هم بکارم نمیاد (البته پنل من USB 3.1 نداره ولی الان بهش نیاز ندارم) اینم لینک اونی که من قبلا خریدم :
https://www.amazon.com/gp/product/B000HLZXH2/ref=oh_aui_detailpage_o07_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B00J4EZE4U/ref=oh_aui_detailpage_o08_s00?ie=UTF8&psc=1

6- مین بورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming G1 دارای سیستم شبکه بسیار پیشرفته هست شامل :
دو عددپورت شبکه Killer E2400 chips (10/100/1000 Mbit)
سیستم شبکه بیسیم
Killer Wireless-AC 1535
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, supporting 2.4/5 GHz Dual-Band
Bluetooth 4.1
این سیستم شبکه در بین مینبوردهای موجود در بازار از بهترینها هست

اینجا یه ولی بزرگ برای من وجود داره و اون اینکه من به این سیستم شبکه روی مینبورد نیاز ندارم چون قبلا یه سری قطعات را از آمریکا و سایت آمازون سفارش داده بودم که بعد خرید مینبورد به دستم رسید بعد 1 سال انتظار و الان میبینم این امکانات روی مینبورد برای من بدون استفاده و هزینه اضافه هست .
من اینا را قبلا سفارش داده بودم و الان دستم رسیده :
https://www.amazon.com/gp/product/B01LH0JGP6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B00HF8K0O6/ref=oh_aui_detailpage_o09_s00?ie=UTF8&psc=1
http://www.gigabyte.com/Motherboard/GC-WB867D-I-rev-42#ov

خوب دوستان تا اینجا دیدید که این مینبورد امکانات بسیار زیادی داره ( من فقط به چند مورد اشاره کردم اطلاعات کامل داخل سایت گیگا هست) ولی این امکانات یا بکار من نمیاد یا قبلا با صرف هزینه تهیه شده پس ترجیح میدم بفروشمش و یه مینبورد ارزونتر مثل ASRock Z170 OC Formula بردارم که خیلی از این امکانات رو نداره و کمی از هزینه هام هم جبران بشه .(البته الان فکر میکنم میبینم برا مابتفاوت هزینه اش قبلا 2 3 تا چاله کندم که کجا پولشو خرج کنم . :))))

اگر سوال دیگری بود در خدمتم .

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
سلام
قیمت اخر با توجه به افت قیمت اکبند ی که داشته ؟!

بالا