برگزیده های پرشین تولز

انصراف مزایده کارت گرافیک قدرتمند gtx580

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
درود.کارت واسه مزایده قرار داده میشه با این توضیح که کارت باز شده و خمیرش تعویض شده که واسه کارت نسل 5 یک امر کاملا طبیعیه.کارت به هیچ وجه تعمیری نیست.تست ها تا فردا اضافه خواهد شد.بابت کیفیت پایین عکس هم عذر خواهم.کارتن کارت و پوشش پلاستیکی داخل جعبه هم موجوده
پایه 430
فوری 480
گام 10
ارسال به عهده خریدار.
آفر:تا پایان فردا شب کسی کارتو فوری خواست کرایه تماما با من
اول ارسال ندارم
کارشناسان گرامی به نظرات ارزشمندتون کوچکترین نیازی نیست بنابراین کارشناسی راجع به این موضوع در این تاپیک لازم نیست ولی پذیرای احوال پرسی های شما هستیم.
ضمنا کارت 1.5 گیگا بایت و 384 بیت هست
لینک فروش در فروم همسایه :
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59128
لینک معرفی کارت :
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814133360
IMG007.jpg

Last edited:

hossein_esmaeeli

Registered User
لایک‌ها
527
چه برندی و چه سری هست؟

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
به لطف کولر خوب کارت و خمیر خوبی که روش بکار رفته دمای کارت در battle field 4 با رزولوشن 1600*900 و با کیفیت ultra البته با دور فن حداکثر بعد از حدود نیم ساعت بازی دما به به 70 نرسید و میانگین فریم 65 فریم دریافت شد
1.gif 2.PNG 3.PNG

amirpcp30

Registered User
لایک‌ها
130
سلام دوست عزیز
اینکه نوشتید خمیر تعویض شده و برای سری 5 یک امر طبیعی هست مگه بده و از قیمت کم میکنه؟ از مدل نوشتن شما اینو برداشت کردم من خودم دو تا 460 دارم میخواستم بزارم برای فروش یکیشو خمیرشو عوض کردم میخواستم اون یکی هم امروز عوض کنم البته به 60 هم نمیرسه فقط خواستم کسی که میخره با خیال راحت بازی کنه خمیر هم نزنه نوشته ی شما رو خوندم شک کردم باز کنم یا نه
انشاالله که خوب بفروشید قیمت پایتون خیلی خوبه مبارک خریدار باشه
با سپاس

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
سلام دوست عزیز
اینکه نوشتید خمیر تعویض شده و برای سری 5 یک امر طبیعی هست مگه بده و از قیمت کم میکنه؟ از مدل نوشتن شما اینو برداشت کردم من خودم دو تا 460 دارم میخواستم بزارم برای فروش یکیشو خمیرشو عوض کردم میخواستم اون یکی هم امروز عوض کنم البته به 60 هم نمیرسه فقط خواستم کسی که میخره با خیال راحت بازی کنه خمیر هم نزنه نوشته ی شما رو خوندم شک کردم باز کنم یا نه
انشاالله که خوب بفروشید قیمت پایتون خیلی خوبه مبارک خریدار باشه
با سپاس
والا بد که نیست خوبم هست ولی بعضی از دوستان بیخود اینو به یه عیب تبدیل میکنن و ازش واسه تو سر مال زدن استفاده میکنن.اینو همه میدونن که کارت سری 5 و مخصوصا 580 کارت گرمی هست بنابراین لازمه که هر چند وقت خمیرش تجدید بشه که افزایش حرارت موجب آسیب دیدن کارت نشه ولی خوب بازاره و نامهربونی دوستان ...

amirpcp30

Registered User
لایک‌ها
130
والا بد که نیست خوبم هست ولی بعضی از دوستان بیخود اینو به یه عیب تبدیل میکنن و ازش واسه تو سر مال زدن استفاده میکنن.اینو همه میدونن که کارت سری 5 و مخصوصا 580 کارت گرمی هست بنابراین لازمه که هر چند وقت خمیرش تجدید بشه که افزایش حرارت موجب آسیب دیدن کارت نشه ولی خوب بازاره و نامهربونی دوستان ...
درسته بعد از 2-3 سال خمیر میره سمت فاسد شدن و بهتره تعویض شه ، اینکه بعضی این مورد رو عیب میدونند جالبه
ممنون از شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا