• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مزایده کارت گرافیک MSI GTX560TI HAWK

xbox68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای خودش غولی هستش

mirror_x2

Registered User
لایک‌ها
22
دوست عزیز کسی به صداقت شما شک نداره اما این گرافیک روی هر دو سیستم تست شده و وقتی که کلاک هسته رو پایین میارم بازی رو بدون مشکل اجرا میکنه یعنی مشکل از بازی یا سیستم نیست شما گرافیک رو به شرط سلامت فروختی از نظر قانونی هم شما باید گرافیک رو پس بگیری همون طوری که دوستان گفتن شاید گارانتی تا بعد از 13 باز نشد من که نمیتونم منتظر بمونم شما پول من رو بده گرافیک رو هر وقت تونستی ببر گارانتی من دوست دارم موضوع دوستانه حل بشه
عزیز جان من کارت تست شده به شما فروختم که گارانتی هم داره عرف بازار و معامله هم میگه وقتی جنس گارانتی دار میخری با گارانتی طرفی نه فروشنده اگر گارانتی مشکل این کارتو تایید کرد و عوض نکرد من در خدمتتون هستم صحبت دیگری هم ندارم

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
خریدار محترم . شما اگه کمی به کارت ولتاژ بدین به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .
چند وقت پیش دوستم یه 460 خریده بود که همین مشکل رو داشت ! ولی رو سیستم من سالم بود !
نمیدونم به چی ربط داره ! شاید به پاور مربوط میشه یا به مادربورد !
شما یه بار بایوس مادربورد و گرافیک رو آپدیت کنین . ایشالا که مشکلتون حل میشه .
متاسفانه بعضی از کارت های این سری مشکل دارن .
مثلا یه زمانی کارتهای EVGA 560 با درایور های جدید مشکل داشتن .
همون طور هم که خودتون گفتین تو بعضی از بازی ها مشکل داره . پس نمیشه گفت مشکل سخت افزاریه !
موقع بازی کردن با نرم افزار MSI AfterBurner به دماها دقت کنین . ببینین تو دمای خاصی این مشکل پیش میاد یا نه .

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
عرف بازار و معامله هم میگه وقتی جنس گارانتی دار میخری با گارانتی طرفی نه فروشنده

والا من برای اولین باره اینو میشنوم ، بهتره بگید عرف معامله های من اینو میگه

من اگه بودم کارت پس میگرفتم ، چون حوصله این همه جر و بحث نداشتم وجز فرسایش اعصاب چیزی نداره

mohammad.mb

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان 24 ساعت مهلت تست دارند درست ؟ بعدش دیگه با گارانتیه .. اصلا گیریم کارت تعطیله تو بدترین شرایط .. عزیز میبری گارانتی عوض میکنند .. مگر اینکه کلا قصد پس گرفتن پولت رو داشته باشی یا شاید دوست داری کارت مدل دیگه بگیری که اینطوری حق با شما نیست ... که با سابقه کسی بازی کنی و بگی کارتش خرابه .... دوست عزیز چرا نمیبرید پیش اون دوستی که شماره تماس گرفتند بی طرف تست کنند ... تو شهر خودتون هم هستند

rezaya_67

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان الان اینجا رو ببینین بگین به نظر شما این کارت سالمه؟
با این که کلاک هسته بسیار کمه توی بازی need for speed most wanted دما به 100 میرسه

عزیز جان من کارت تست شده به شما فروختم که گارانتی هم داره عرف بازار و معامله هم میگه وقتی جنس گارانتی دار میخری با گارانتی طرفی نه فروشنده اگر گارانتی مشکل این کارتو تایید کرد و عوض نکرد من در خدمتتون هستم صحبت دیگری هم ندارم
دوست عزیز عرف بازار اینجوری نیست اصلا کارت سالم نبوده که

خریدار محترم . شما اگه کمی به کارت ولتاژ بدین به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .
چند وقت پیش دوستم یه 460 خریده بود که همین مشکل رو داشت ! ولی رو سیستم من سالم بود !
نمیدونم به چی ربط داره ! شاید به پاور مربوط میشه یا به مادربورد !
شما یه بار بایوس مادربورد و گرافیک رو آپدیت کنین . ایشالا که مشکلتون حل میشه .
متاسفانه بعضی از کارت های این سری مشکل دارن .
مثلا یه زمانی کارتهای EVGA 560 با درایور های جدید مشکل داشتن .
همون طور هم که خودتون گفتین تو بعضی از بازی ها مشکل داره . پس نمیشه گفت مشکل سخت افزاریه !
موقع بازی کردن با نرم افزار MSI AfterBurner به دماها دقت کنین . ببینین تو دمای خاصی این مشکل پیش میاد یا نه .
دوست عزیز من با اقا نوید و اقا بهزای مشورت کردم اقا نوید 200 تا امتیاز بازارچه داره گفتن کارت مشکل داره
روی دوتا سیستم هم تست شده

دوستان 24 ساعت مهلت تست دارند درست ؟ بعدش دیگه با گارانتیه .. اصلا گیریم کارت تعطیله تو بدترین شرایط .. عزیز میبری گارانتی عوض میکنند .. مگر اینکه کلا قصد پس گرفتن پولت رو داشته باشی یا شاید دوست داری کارت مدل دیگه بگیری که اینطوری حق با شما نیست ... که با سابقه کسی بازی کنی و بگی کارتش خرابه .... دوست عزیز چرا نمیبرید پیش اون دوستی که شماره تماس گرفتند بی طرف تست کنند ... تو شهر خودتون هم هستند
خوب من توی همون چند ساعت اول مشکل رو بیان کردم
خوب من روی دوتا سیستم تست کردم اگه ایشون قبول کنند حرف اون اقا رو من حاضرم برای تست اونجا هم ببرم

فایل های ضمیمه

• phpdzcQS6AM.jpg
    phpdzcQS6AM.jpg
    151.8 KB · نمایش ها: 161

mohammad.mb

Registered User
لایک‌ها
30
شما مشکل تهویه هم داری .... ولی دمای بالا طبیعی هست تو این سری کارت ها و اسیبی نمیزنه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بنظر من بی جهت با کارت ور نرو ممکن بهش آسیب بزنی مخصوصا با ولتاژ دادن بی جهت و غیر اصولی اونوقت فروشنده دیگه حق داره کارت رو پس نگیره ... شما کارت رو ببر گارانتی ببین اونجا چی میگن ... بی جهت خودت رو درگیر نکن

فروشنده هم که میگه اگر مشکل داشت و گارانتی تایید کرد پس میگیره ... پس بنظرم مشکل بزرگی نیست و قابل حل هست

البته نظر شخصیم اینه که با توجه به دمای بالای گرافیک چند کار میشه کرد :
1- عوض کردن کولر کارت
2- استفاده از خمیر با کیفیت
3- استفاده از کیسی مانند x9 گرین برای تهوبه بالا
4- پایین آوردن 20 تا 25 درصدی قدرت کارت
و مشکل از قطعات سیستمتون و پاورتون هم نیست

اما اگر موارد بالا رو اجرا کنید مطمئن باشید دیگه مشکلی نخواهید داشت
البته اینم بگم دمای بالا باعث کاهش عمر کارت و به مرور زمان خرابی اون میشه و ممکن احتیاج به ریبال پیدا کنه پس تا گارانتی نبردید بی جهت ازش کار نکشید

mirror_x2

Registered User
لایک‌ها
22
بنظر من بی جهت با کارت ور نرو ممکن بهش آسیب بزنی مخصوصا با ولتاژ دادن بی جهت و غیر اصولی اونوقت فروشنده دیگه حق داره کارت رو پس نگیره ... شما کارت رو ببر گارانتی ببین اونجا چی میگن ... بی جهت خودت رو درگیر نکن

فروشنده هم که میگه اگر مشکل داشت و گارانتی تایید کرد پس میگیره ... پس بنظرم مشکل بزرگی نیست و قابل حل هست

البته نظر شخصیم اینه که با توجه به دمای بالای گرافیک چند کار میشه کرد :
1- عوض کردن کولر کارت
2- استفاده از خمیر با کیفیت
3- استفاده از کیسی مانند x9 گرین برای تهوبه بالا
4- پایین آوردن 20 تا 25 درصدی قدرت کارت
و مشکل از قطعات سیستمتون و پاورتون هم نیست

اما اگر موارد بالا رو اجرا کنید مطمئن باشید دیگه مشکلی نخواهید داشت
البته اینم بگم دمای بالا باعث کاهش عمر کارت و به مرور زمان خرابی اون میشه و ممکن احتیاج به ریبال پیدا کنه پس تا گارانتی نبردید بی جهت ازش کار نکشید
مشکلی نیست اگه گارانتی تایید کرد و مشکل دوستمون رو حل نکرد که خیلی بعیده من کارتو پس میگیرم ولی حرف من اینه که صرف 1 یا 2 بازی نمیشه راجع به سلامت یه قطعه نظر داد اصولا بعضی از بازیا با اور مشکل دارن مثلا من GTX 570 TWIN FROZER/OC دارم و روی اکثر بازیا مورد نداره ولی مثلا تو ASSASSIN CREED 3 و GHOST RECON FUTURE SOLDIER سریع کرش میکنه تا کلاک رو بیارم پایین و درست کار میکنه GTX 560 TI HAWK هم دیفالت OC زیادی شده این یه جیز طبیعیه که امکان این مسایل باشه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آقای rezaya_67 حالا شما ببرش گارانتی ببین چی میشه. شاید اصلا یه کارت نو بهت دادن:D به نفعت میشه که :دی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
مشکلی نیست اگه گارانتی تایید کرد و مشکل دوستمون رو حل نکرد که خیلی بعیده من کارتو پس میگیرم ولی حرف من اینه که صرف 1 یا 2 بازی نمیشه راجع به سلامت یه قطعه نظر داد اصولا بعضی از بازیا با اور مشکل دارن مثلا من GTX 570 TWIN FROZER/OC دارم و روی اکثر بازیا مورد نداره ولی مثلا تو ASSASSIN CREED 3 و GHOST RECON FUTURE SOLDIER سریع کرش میکنه تا کلاک رو بیارم پایین و درست کار میکنه GTX 560 TI HAWK هم دیفالت OC زیادی شده این یه جیز طبیعیه که امکان این مسایل باشه

بله فعلا که این کارت خیلی خیلی قوی هست برای اجرای بازی ها ... و مطمئنا اگر 20% هم از قدرتش کم کنن هیچ مشکلی نخواهد داشت
بنظر من هم گارانتی هم همین کار رو خواهد کرد
فقط میمونه خریدار که شاید بگه من با همون مشخصات خریدم و همون مشخصات دیفالت و پیش فرض کارت رو می خوام که اونوقت بحث اش جدا هست

متاسفانه این کولر هم خیلی گرون شده و خودش شده قیمت یک کارت !!! وگرنه بهترین گزینه ی ممکن بود

mohammad.mb

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان من خودم 560TI HAWK رو رو دو تا مادر برد مختلف تست کردم .. جفت مادر بردا ASUS بود .. دما رو یکیشون 100 و دیگری 75 بود .... دوست من برند پاورت رو و برند پاور دوستت رو بهم بگو ... متاسفانه .. تو ایران همه فکر میکنن وات بالا باشه دیگه حله ..ولی 1000 و یک چیز دیگه میتونه دخیل باشه ... چون این کارت تا خر خره اور شده و چسبیده به مرحله استرس .. این ها همه طبیعی هست ... ولی اگر یک پاور درست حسابی داشته باشی مثل seasonic یا کورسیر یا ترمال ... اونوقت میشه گفت چیه دردش

.

.
.
.
.
.
متاسفانه پی تی فقط شده جای خرید فروش .. و یک بحث فنی درست هم نمیشه ..

payamhetfild

Registered User
لایک‌ها
315
سلام
این داستان خیلی ساده هست .

اصولا اگر کارت ایراد دارد که استارتر عزیز باید پس گرفته و ..... و قرار نیست کارت پس از پس گرفتن به کس دیگری فروخته شود و باید از طریق گارانتی پیگیری شود .

اگر هم کارت سالم باشد فکر نمیکنم پس گرفتن آن ایرادی داشته باشد با توجه به اینکه قطعا هزینه ارسال و حمل و نقل آن به عهده خریدار خواهد بود و در اصل فرونده کارت هیچ گونه ضرری را تقبل نخواهد کرد.
حرف اول و آخر

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
سلام
تستی که در پست 66 گذاشتید حاکی از این هست که کارت مشکل دما دارد و این مشکل هم میتونه بخاطر بالا رفتن دما باشه که کارت پروتکت کرده و از بازی خارج میشود .

در شاتی که گذاشتید دما تا 100 درجه بالا رفته که این بیشتر از حد نرمال هست .

من قبلا از این کارت 2 تا داشتم که در حالت SLI و اور تا کور 100 با مقداری ولتاژ اضافه ماکزیمم دمای کارت به 85 هم نمیرسید .
اصولا در حالت SLI فشاری بیشتری رو کارت اول بوده و دمای آن در بالاترین حالت قرار میگیرد که اگر در شات زیر دقت کنید دمای کارت اول در بیشترین حالت 84 و دمای کارت دوم 77 میباشد ( البته کارت دوم TWIN FRUZER OC هست و کارت اول HAWK و سرعت فن کارتها 100% بوده)

این هم یک شات از تست همان دو کارت که دما هم در تست مشخص هست :

شاید این مشکل با تعویض خمیر حل شود ( شاید )

rezaya_67

Registered User
لایک‌ها
73
تا باز شدن گارانتی صبر میکنم اگه مشکل حل شد که خوب اگه نشد دوستمون گفتن پس میگیرن

rezaya_67

Registered User
لایک‌ها
73
امروز گرافیک رو بردم گارانتی قرار شد بهم خبر بدن

mirror_x2

Registered User
لایک‌ها
22
من تا امروز 20 فروردین منتظر موندم و با توجه به صعود قیمت دلار و اینکه قطعه داره گرون میشه بیشتر نمیتونم وایسم و ضرر کنم معامله تموم شدس

rezaya_67

Registered User
لایک‌ها
73
دوست عزیز کارت رو دادم گارانتی و اگه کارت درست نشد از طریق قانون پیگیری میشه مرسی...

Omid_Boy

Registered User
لایک‌ها
541
من تا امروز 20 فروردین منتظر موندم و با توجه به صعود قیمت دلار و اینکه قطعه داره گرون میشه بیشتر نمیتونم وایسم و ضرر کنم معامله تموم شدس
فکر نکنم این حرف شما درست باشه.............
این دوستمون که نمیتونن به گارانتی بگن زودتر درست کن چون از فلان کاربر خریدم یا دلار داره بالا میره..............
قاعدتا باید تا جواب گارانتی صبر کنین ...............

بالا