برگزیده های پرشین تولز

مزيت هاي استفاده از PPC

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
درسته ولی منظور من بیشتر دستگاه های ویندوز موبایل نسبت به سیمبین و امثال هم هستش.
من که همیشه گوشیم همین خواهد بود. بیچاره اونهایی که ندارن و فکر میکنن n95 خیلی گوشی هستش!!! اونهم بخاطر دوربین 5 مگاپیکسل که کیفیتش عمرا اندازه 2مگای من هم نیست و یا GPS که دیدم قاطی میکنه و تازه نقشه ایران رو حالا بگرد و پیدا کن و بریز توش و کالیبره و .........
توصیه به همه: پاکت پی سی بگیرین. اسمارت هم بگیرین ثوابش کم نیست. پله های ترقی رو کم کم طی کنین....:f34r:

من خودمم ppc دارم به علت کارایش من دیگه سراغ سیمبین نمیرم.ولی اینجا بحث مزیت های pda هس.ولی اکثر بحث هایی که دوستان میکنن رو سیمبین هم انجام میده!مثل همین مسنجر و وب کم و اینترنت شیرینگ و ...
انصافا دوربین های pda ها ضعیفتر از مشابه خودشون تو گوشی های دیگن ها!!!

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از دوستان
ترد خوبیه
یعنی دقیقا همون بحثیه که من 4 ساله دارم تکرار میکنم و توضیح میدم واسه همه
سال 81-82 که شروع کردیم کسی چندان امکانات و مزایا ppc رو نمیدونست ولی خداروشکر الان خیلی بهتر شده ...

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
همه ما که پی پی سی داریم رقمی بین 600 تا حدود یک میلیون تومن برای دستگاهمون خرج کردیم . همه هم میدونیم که اگه خیلی رعایت کنیم پی پی سی رو خوب نگه داریم و کندی اون رو در طول زمان و قدیمی شدنش رو به جون بخریم حداکثر 2 سال دیگه اون رو باید بفروشیم.تازه اونم با رقمی کمتر از نصف ارزش اولیه و ارزش زمانی پول رو هم اگه در نظر بگیریم یعنی 60-70درصد ضرر. حالا اگه کلاهمون رو قاضی کنیم می بینیم که ماهی حدودا بین 20 تا 50 تومن استهلاک دستگاههامون میشه . ممکنه برای خیلی ها این پول پولی نباشه (البته برای من هم نیست) اما بهتر نیست فکر کنیم این پول رو پای چی داریم میدیم؟ واقعا برای استفاده است یا به قول یکی از دوستامون کلاس!!! آیا کلاس ماهی 20-50 هزارتومن ارزش داره؟
QUOTE]

منضورتون از استهلاک چی بود؟

بالا