برگزیده های پرشین تولز

مسئله مرگ و زندگیه خواهشاً کمک کنید

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
دوستان هر کی برنامه virtuallab client 5.5.15 با کرک یا کیجن داره تو رو خدا کمک کنه چون توی بد مخمصه ای افتادم. خواهش میکنم:(:( منتظر الطافتون هستم:blush::eek:

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیراد جان خودت میدونی که من تازه کارم و حتی اسم این برنامه رو نشنیدم

ولی حرصم گرفت اخه دیدم 18 نفر اومدن اینجا بازدید کردن ولی چیزی نگفتن نامردا

حالا همین اینا وقتی یه برنامه بذاری مثل مور وملخ دانلودش می کنن;)

فقط خواستم بگم اگه کسی این کرک رو داه برای هیراد بذاره:weird:

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
لطفآ در انتخات عنوان براي تاپيك دقت كنيد؛

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیراد جان بی خیال شو عزیز باید خودت پیدا کنی

مطمعن باش نفر بعدی هم که بیاد می خواد یه غلط املایی ازت بگیره;)

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16

دوست عزیز لطف کنید درست صحبت کنید ! اصلا از لحنتون خوشم نیومد ! من خودم به شخصه جز 5 نفر اولی بودم که وقتی هیراد این پست زد خوندمش بعد هر چی از سایتایی که می شناختم گشتم پیدا نکردم ( با کرک می خواد هیراد ) . . . به چند تا از دوستام هم که اکانت رپید دارم سپردم با براش بگردن هنوز جواب ندادم . وقتی پیدا نکردم ( واحیانا بقیه هم نتونستن کاری کنن ) چه دلیلی داره که بیام پست علکی بزنم ؟

هیراد میتونی دقیق بگی این برنامه چه کار میکنه ؟ به محض اینکه خبری شد بت PM میدم .

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم این برنامه رو برای یکی از دوست های خویم میخوام که اطلاعات حیاتیش از دست رفته برنامه برای پی سی هست نه پی پی سی ولی اینجا گذاشتم چون من رو اینجا بیشتر میشناسن تا ترد های دیگه .
میلاد تو 1000 بار هم تاپیکه منو ببینی پست نزنی هنوز عزیزی چرا با یه پست ناراحت میشی بابا این ایمانم لطف داره منظورش شما نیستی که!
هر کی خودش میدونه چه کرده یکی مثل شما ( میلاد) تاپیک رو دیده و لطف کرده رفته دنبالش ولی یکی هم فقط لیچر بوده منظوره ایمان به هیچکی نیست بی خیالشید جمعا.ً
دانیال اگر بدونی بیچاره چی از دست داده بجای اینکه بگی مسئله مرگ و زندگیه میگی فاتحه بخونید.:lol::lol: من از دوستم که خودش میدونه و اطلاعاتش رو از دست داده معذرت میخوام ولی فقط خواستم موقعیت رو بفهمن .م. جان.
حالا دوستانی که مشکل هم دارن با هم بیان سر یه 4 راه قرار بزاریم منم داور ...... بزن بزن:hmm: (آخه این چه وضعیه من خجالت میکشم اساس خلقت حب بوده برادران نه دعوا سر یه پست :wacko:)
زیاد و* زدم :eek:
موفق و پیروز باشید:happy:

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

همه لطف دارن تو هم سر دسته;) بابا دمت گرم تو پستم ندی ما میدونیم که خیلی باحالی و همیشه لطف داری;):):blush:
دوست عزیز لطف کنید درست صحبت کنید ! اصلا از لحنتون خوشم نیومد ! من خودم به شخصه جز 5 نفر اولی بودم که وقتی هیراد این پست زد خوندمش بعد هر چی از سایتایی که می شناختم گشتم پیدا نکردم ( با کرک می خواد هیراد ) . . . به چند تا از دوستام هم که اکانت رپید دارم سپردم با براش بگردن هنوز جواب ندادم . وقتی پیدا نکردم ( واحیانا بقیه هم نتونستن کاری کنن ) چه دلیلی داره که بیام پست علکی بزنم ؟

هیراد میتونی دقیق بگی این برنامه چه کار میکنه ؟ به محض اینکه خبری شد بت PM میدم .

بابا میلاد چرا ناراحت میشی ؟؟؟؟ دمت گرم بابت پیگیری همین خودش ارزش داره مگه هرکی پست میخونه باید پست بده؟؟؟؟ بیخیال زندگی رو عشقه

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

سلام به همگی دوستان
نمی دونم دارم کار درستی می کنم یا نه،اما من تقاضای کیجن این برنامه رو از هیراد داشتم چون ایشون مداوم به وارز سر می زد،حدس زدم که ممکنه کیجن برای این برنامه پیدا کنه؛اما وقتی امروز عصر اومدم و این تاپیک رو دیدم واقعا" جا خوردم،هیراد هم به خاطر من این کار رو کرده و من واقعا" شرمنده شدم،من خودم می بایست این کار رو می کردم اما ایشون خودش زحمت زدن این تاپیک رو کشیده،
از دوستان عزیز هم ممنونم،گرچه اونها به خاطر هیراد هست که دارن کمک می کنن و من هم خوشحالم که هیراد جایگاهی مطلوب در بین دوستان داره که کلارک عزیز حاضره به خاطرش تا جایی که بتونه کاری انجام بده.بازهم می گم،من واقعا" شرمنده هیراد شدم،به خاطر من یه تذکر هم در رابطه با عنوان تاپیک بهش از طرف دانیال داده شد و اگر کسی هم باید سرزنش بشه ،اون فرد منم،گرچه منمجا خوردم که هیراد اینجا هم تاپیک زده،
ضمنا" کیجن پیدا کردن برای این برنامه به شدت سخته؛من یک سه روز هست که خودم رو کشتم اما نتونستم پیدا کنم،ایمان جان به همین خاطر هست که دوستان نظری ندادن،چون واقعا" سخت هست پیدا کردنش،اما من مطمئنم که جو صمیمی که اینجا هست ارزش بسیار بالایی داره
ضمنا" بگم این برنامه ربطی به پاکت پی سی نداره،بنابراین این رو هم بهتره به دانیال و فرهاد بگم که خدایی نکرده سو نفاهم نشه،بنابراین خود مدیران هر تصمیمی که بگیرن من در خدمتشون هستم،تاپیکی مشابه همین تاپیک هم هیراد جان زحمت کشیدن ودر بخش نرم افزار زدن،اگر دوست داشتید اینجا اظهار نظر کنید.
نمی دونم اما امیدوارم هیراد از دست من ناراحت نشده باشه،
موفق باشید.

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دوستان هر کی برنامه virtuallab client 5.5.15 با کرک یا کیجن داره تو رو خدا کمک کنه چون توی بد مخمصه ای افتادم. خواهش میکنم:(:( منتظر الطافتون هستم:blush::eek:

هيراد به احتمال زياد کرکی وجود نداره
294.gif
چون من فکر کنم تمام سايت های کرک رو گشتم ولی ...
306.gif

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی دوستان.......زدن،اگر دوست داشتید اینجا اظهار نظر کنید.
نمی دونم اما امیدوارم هیراد از دست من ناراحت نشده باشه،
موفق باشید.
نه بابا ناراحتی چیه مجتبی؟؟؟؟؟ فقط امیدوارم مدیران بن نکنن;)
294.gif
306.gif

محسن دمت گرم خیلی حال دادی;)
همینکه همه پیگیرین خودش ارزش داره. واقعاً ممنون از همه فکر نمیکردم اینقدر لطف داشته باشین:f34r:
موفق و پیروز باشید:happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
294.gif
306.gif

منم ممنونم محسن جان،واقعا" شرمنده ام دوستان؛ببخشید باعث دردسر شدم،

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشحالم که می بینم کمی تا نیمه ابری بچه ها به کمک اومدن حالا اگه پیدا هم نشه مهم نیست مهم رفاقته و معرفت البته معرفت تو آدما مختلفه و تو شمال تا جنوب کشور هم متفاوته حالا من نمیدونم چجوری حرف بزنم که دوستان خوششون بیاد

والله من تمام صفحات تالار پاکت پیسی رو خوندم تو این 1 ماهه و بعضی جاهاش یه مطالبی دیدم و حرفای زشتی دیدم که نمی دونم چی بگم بی خیال بابا حوصله ندارم من مغذرت می خوام

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
حاجی يه چيزايی پيدا کردم،اميدوارم خودش باشه :blush:

Link

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
هیراد اگر من تند رفتم معذرت می خوام آخه خیلی سخته پیدا کردن برنامه هه ... ولی آقا محتبی از این برنامه ها استفاده کنید انشالا کارتون راه میوفته !​

Final.Recovery.v2.2.4.Build.0241

http://rapidshare.com/files/35334263/Final.Recovery.v2.2.4.Build.0241.Incl.Keymaker-EMBRACE.rar

Data Recovery Wizard Professional v3.3.4 Retail

http://rapidshare.com/files/33302030/Data.Recovery.Wizard.Professiona._v3.3.4.RETAIL-FOSI.rar

Active Undelete Professional v5.5

http://rapidshare.com/files/36400561/Active.rar
http://rapidshare.com/files/36396837/Undelete.rar

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
حاجی يه چيزايی پيدا کردم،اميدوارم خودش باشه :blush:

Link

حتما" محسن جان می رم برای دانلودش،تو اداره نت پر سرعت هست انشاله فردا یا پس فردا امتحان می کنم چون ممکنه فردا نرم سر کار،

هیراد اگر من تند رفتم معذرت می خوام آخه خیلی سخته پیدا کردن برنامه هه ... ولی آقا محتبی از این برنامه ها استفاده کنید انشالا کارتون راه میوفته !​

Final.Recovery.v2.2.4.Build.0241

http://rapidshare.com/files/35334263/Final.Recovery.v2.2.4.Build.0241.Incl.Keymaker-EMBRACE.rar

Data Recovery Wizard Professional v3.3.4 Retail

http://rapidshare.com/files/33302030/Data.Recovery.Wizard.Professiona._v3.3.4.RETAIL-FOSI.rar

Active Undelete Professional v5.5

http://rapidshare.com/files/36400561/Active.rar
http://rapidshare.com/files/36396837/Undelete.rar
کلارک جان ممنونم،چشم حتما" اینها رو هم امتحان می کنم،بازم ممنونم از کمکتون.

بالا