برگزیده های پرشین تولز

مسئله مرگ و زندگیه خواهشاً کمک کنید

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7

mazyar25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
من همکار آقا مجتبی هستم.
راستش نرم افزارو من پیداکردم البته بدون کرک
چون 500گیگا بایت هاردم کامل از بین رفت دنبال یک نرم افزار قوی برای ریکاوری میگشتم
این نرم افزار پرقدرت ترین نرم افزار بازاره اما کرک نداره یا حد اقل من پیداش نکردم
از همه ممنونم که انقدر برای من و آقا مجتبی زحمت کشیدید مخصوصاً شما هیراد جان
با این موضوع جالب و از همه ممنونم
من تمتم نرم افزار های دیگرو چک کردم ولی قدرت ای نرم افزار از همه بیشتره حتی پارتیشن ارو نیز برمیگردونه
ولی بدیش محدودیتشه
بازو از همه ممنونم

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوستان هر کی برنامه virtuallab client 5.5.15 با کرک یا کیجن داره تو رو خدا کمک کنه چون توی بد مخمصه ای افتادم. خواهش میکنم:(:( منتظر الطافتون هستم:blush::eek:

سلام دوست گرامی ...
من چند تا سوال میکنم جواب بدید ..در خدمتم......
1-هارذ چه مشکلی واسش پیش اومده؟
2- از صحت وسلامت هارد اطمینان دارید؟
3-درایو خاصی از هارد اطلاعاتش از بین رفته؟ یا درایو ی که ویندوز هست؟ یا کل هارد؟
4- داریوها فرمتشون ntfs هست یا fat ؟
5- احیانا چیزی توی هارد ریختین بعد از دست دادن اطلاعاتتون؟
این مورد اخری رو شدیدا ازش اجتناب کنید به هیچ وجه چیزی توی هرد کپی نکنید
........در غیر اینصورت میشه یه کاریش کرد ....من توی ریکاوری هارد یه دستایی دارم
:happy:
6 انشالله وقتی پست منو میخونید مشکل حل شده باشه و نیاز به کمک نداشته باشید:happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوست گرامی ...
من چند تا سوال میکنم جواب بدید ..در خدمتم......
1-هارذ چه مشکلی واسش پیش اومده؟
2- از صحت وسلامت هارد اطمینان دارید؟
3-درایو خاصی از هارد اطلاعاتش از بین رفته؟ یا درایو ی که ویندوز هست؟ یا کل هارد؟
4- داریوها فرمتشون ntfs هست یا fat ؟
5- احیانا چیزی توی هارد ریختین بعد از دست دادن اطلاعاتتون؟
این مورد اخری رو شدیدا ازش اجتناب کنید به هیچ وجه چیزی توی هرد کپی نکنید
........در غیر اینصورت میشه یه کاریش کرد ....من توی ریکاوری هارد یه دستایی دارم
:happy:
6 انشالله وقتی پست منو میخونید مشکل حل شده باشه و نیاز به کمک نداشته باشید:happy:
سلام
جریان من از این قراره که اومدم با استفاده از سی دی ریکاوری لپ تاپم،دوباره به روز اولش برگردونم،برای همین موضوع تمام اطلاعات مهم و شخصیم رو بردم روی درایو دی،چون همیشه تو ریکاوری ها به درایو دی کار نداشت،اما بعد از ریکاوری با کمال تعجب دیدم که درایو دی شده 7 مگ و توش یه سری فایلهای خود ویندوز هست و بقیه منتقل شده به سی،ضمنا" کلیه اطلاعات پریده،متاسفانه من بعد از نصب برنامه های متعدد متوجه این موضوع شدم،برنامه ویرچوال لب ،70 درصد اطلاعاتم رو بر گردونده،منتها چون کرک ندارم،نمی تونم به طور کامل روی هارد سیو کنم؛
اما دوستم مازیار نزدیک به 120 گیگ از اطلاعاتش پریده،مثل اینکه هاردش 360 گیگ هست،دقیقا" نمی دونم چه اتفاقی افتاده ،این موضوعات در زمان نصب لینوکس رو سیستمش مثل اینکه اتفاق افتاده؛البته بازم باید خودش بیاد و بگه؛
اگر بازهم موردی بود که باید بدونید،از پی ام با من در ارتباط باشید.
مرسی

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام
جریان من از این قراره که اومدم با استفاده از سی دی ریکاوری لپ تاپم،دوباره به روز اولش برگردونم،برای همین موضوع تمام اطلاعات مهم و شخصیم رو بردم روی درایو دی،چون همیشه تو ریکاوری ها به درایو دی کار نداشت،اما بعد از ریکاوری با کمال تعجب دیدم که درایو دی شده 7 مگ و توش یه سری فایلهای خود ویندوز هست و بقیه منتقل شده به سی،ضمنا" کلیه اطلاعات پریده،متاسفانه من بعد از نصب برنامه های متعدد متوجه این موضوع شدم،برنامه ویرچوال لب ،70 درصد اطلاعاتم رو بر گردونده،منتها چون کرک ندارم،نمی تونم به طور کامل روی هارد سیو کنم؛
اما دوستم مازیار نزدیک به 120 گیگ از اطلاعاتش پریده،مثل اینکه هاردش 360 گیگ هست،دقیقا" نمی دونم چه اتفاقی افتاده ،این موضوعات در زمان نصب لینوکس رو سیستمش مثل اینکه اتفاق افتاده؛البته بازم باید خودش بیاد و بگه؛
مرسی

عجب بد شانسی
168.gif

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام
مرسی

ایمیلتون رو بزارید من 2تا نرم افزار میفرستم چک کنید...من دقیقا هم نفهمیدم ...البته شاید چون خیلی خسته ام مغزم کار نمیکنه فردا میام

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

مرسی محسن جان از اطهار همدردیت،فقط امیدوارم که بقیه به فکر بک آپ های متناوب از اطلاعات مهم روی هاردشون باشن و هیچ گاه صرفا" به هارد اکتفا نکن،هزینه اش چند تا دی وی دی هست و نه بیشتر،اما اینطوری یه سری اطلاعات برای همیشه خداحافظی می کنن،و آدم می مونه و حسرت می خوره که ای کاش یه زمانی برای بک آپ گذاشته بودم،:hmm:

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
مرسی محسن جان از اطهار همدردیت،فقط امیدوارم که بقیه به فکر بک آپ های متناوب از اطلاعات مهم روی هاردشون باشن و هیچ گاه صرفا" به هارد اکتفا نکن،هزینه اش چند تا دی وی دی هست و نه بیشتر،اما اینطوری یه سری اطلاعات برای همیشه خداحافظی می کنن،و آدم می مونه و حسرت می خوره که ای کاش یه زمانی برای بک آپ گذاشته بودم،:hmm:

مجتبی عزيز دقيقاً ميفهمم که چی ميگی چون من هم چند سال پيش همچين بلايی سرم اومد
و شايد باورت نشه که ديگه هيچ انگيزه اي برای کار با کامپيوتر نداشتم و پيش خودم ميگفتم که,ديگه چه فايده،من چه جوری ديگه ميتونم اون همه چيز رو دوباره گير بيارم,برای همين هر چند وقت يه بار همون طور که گفتی يه بک آپ از چيزای مهمم ميگيرم چون ديگه حاضر نيستم اون بلا سرم بياد
ولی ايشالا که به يه طريقی بتونی اونارو برگردونی
79.gif

بالا